הזמנת wacom מחנות בחול - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנת wacom מחנות בחול

reggaewithdoli

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מתעניין בקניית wacom והבנתי שמאד משתלם להזמין מחול.

מישהו עשה את זה?

מאיפה אפשר להזמין?

זה בעייתי מבחינת אחריות בארץ?

אני מתעניין ספציפית בintuos4 A6.

תודה רבה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אהלן! אני מקווה שאני לא מגיב מאוחר מדי, אבל הintuos4 הוא מצויין, אך בעייתי משום שהחודים שלו נגמרים במהירות מסחררת, המון המון אנשים שקנו מאוכזבים בצורה מטורפת מהקנייה שלהם והם היו שמחים לחזור אחורה ולקנות מוצר אחר (intuos3) לדוגמה.

אתה מוזמן לחפש בגוגל להוכחות:

intuos4 nib wear

אפילו בפורום של Wacom עצמם.

מצטער שלא עניתי על שאלתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא קנתי כלום כך שעוד לא מאוחר...

עדיין מייצרים את הדגם הקודם וכדאי לקנות דווקא אותו למרות שיש שיפורים אחרים ב4?

בכל מקרה אני אמור לקנות את זה בתור מתנה ואני לא אקנה יד שניה או משהו כזה.

מי שישתמש בלוח יעשה זאת בתור תחביב ולכן אני לא בטוח שהשחיקה תהיה כזאת נוראית וקריטית כמו אצל מקצוענים. מה דעתכם?

תודה על ההתיחסות, ואני עדין אשמח להצעות לקניה במחול ובזול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אהלן! אני מקווה שאני לא מגיב מאוחר מדי, אבל הintuos4 הוא מצויין, אך בעייתי משום שהחודים שלו נגמרים במהירות מסחררת, המון המון אנשים שקנו מאוכזבים בצורה מטורפת מהקנייה שלהם והם היו שמחים לחזור אחורה ולקנות מוצר אחר (intuos3) לדוגמה.

אתה מוזמן לחפש בגוגל להוכחות:

intuos4 nib wear

אפילו בפורום של Wacom עצמם.

מצטער שלא עניתי על שאלתך.

לא קראתי על הבעיה הזו אבל לפי ההיגיון שלי זה בכלל לא חסרון. אחד השיפורים של האינטוס 4 הוא יותר חיכוך בין המשטח לעט ומן הסתם זה גורם לבלאי מהיר יותר של החודים. אם לא יצא לך לנסות את האינטוס 3 אז תנסה לצייר עם עיפרון על משטח מפלסטיק, העיפרון מחליק הרבה יותר וזה שונה מלצייר על נייר. כמובן שאפשר להתרגל לזה או שאפשר לשים נייר בין הלוח לעט, מה ששוב, גורם לבלאי מהיר יותר. יש גם חודים מיוחדים עם חיכוך גדול יותר שמן הסתם צריך להחליף בתדירות יותר גבוה, כמו באינטוס 4 לפי מה שאני מבין.

בסופו של דבר - תקנו אותי אם אני טועה - האינטוס 4 יותר נוח כי יש יותר חיכוך בין העט למשטח ולכן גם צריך להחליף חודים בתדירות גבוה יותר.

ולאינטוס 4 יש פי 2 רמות לחץ מל-3 ומי שטוען שגם ככה אי אפשר להבדיל בין כולן בהחלט צודק אבל זה לא רק אומר שיש יותר רמות ביניים, זה גם אומר שהעט יותר רגיש ללחצים עדינים וזה יכול להיות משמעותי.

אלא אם המחיר משנה אני אישית הייתי הולך על האינטוס 4 במיוחד אם אתה רוצה לוח קטן כל כך ואז התוספת בחיכוך תהיה משמעותית ותעזור בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...