החלפת הנוקיה 5800 באייפון 3G, כדאי לחייל? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת הנוקיה 5800 באייפון 3G, כדאי לחייל?

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש הצעות אחרות?

אין לי ממש הצעות אחרות מלבד ספרים, ולהתחבר כמה שאפשר אל החבר'ה שיש בבסיס.

אני חושב, שמי שיכול לענות לך על זה זה אך ורק אתה. אם אתה מרגיש שזה חסר לך, תקנה...

אתה לא צריך לגיטמציה לכך מחברי הפורום...

בד"כ מכשירים מהסוג הזה, פיצ'רים וכד' מתלהבים לשבוע - שבועיים ואח"כ לא ממש עושים בהם שימוש...

תענה לי בכנות על השאלה הבאה: אתה אשכרה נהנה, ומסוגל לראות משחקים/סרטים במסך שהוא בגודל 3.5"? (אני יודע שלפעמים זה עדיף על כלום...)

אתה הולך לעשות יומיות / בסיס סגור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש ב 5800, בשיא הרצינות שאין לי שמץ על מה אתה מדבר. במיוחד מאז שיצאה גרסה 20.0.0.1 לפני שנה בערך.

ואם כבר, זה לא שהנקסוס/מיילסטון יכולים לבייש את הרמה של האייפון, האייפון מבייש את הרמה שלהם.....

משעשע איך אחרי 200 שנה לאפל נכנס קצת שכל להעלות את הרזולוציה של המסך סוף סוף. עצוב שאפילו ה5800 הזול מתהדר ברזולוציה גבוהה בדי הרבה משל האייפון.

אני לא אכנס איתך לויכוח על זה כי אני לא אוהב מכשירי מוזרה לדעתי

לגבי ה5800 המגע לא טוב זה לא קולט מגע בכלל רק לחיצה על המסך ממש לחיצה

בכלל מקרה שאני קונה טלפון זה בכלל לא מעניין אותי מה הרזולוציה של המסך שלו ואני מבין בטלפונים אולי אפילו מאוד אולי יש כאלה שזה משנה להם לי לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ממש הצעות אחרות מלבד ספרים, ולהתחבר כמה שאפשר אל החבר'ה שיש בבסיס.

אני חושב, שמי שיכול לענות לך על זה זה אך ורק אתה. אם אתה מרגיש שזה חסר לך, תקנה...

אתה לא צריך לגיטמציה לכך מחברי הפורום...

בד"כ מכשירים מהסוג הזה, פיצ'רים וכד' מתלהבים לשבוע - שבועיים ואח"כ לא ממש עושים בהם שימוש...

תענה לי בכנות על השאלה הבאה: אתה אשכרה נהנה, ומסוגל לראות משחקים/סרטים במסך שהוא בגודל 3.5"? (אני יודע שלפעמים זה עדיף על כלום...)

אתה הולך לעשות יומיות / בסיס סגור?

אמרו לי שאני אעשה יומיות ברוב הסיכויים.

ואני גם צריך מכשיר לאח שלי בשביל שיהיה לו משהו להתעסק בו, אז חשבתי שהטאצ' מתאים כי זה בערך כמו האייפון רק בלי דיבור ומצלמה.

אני לא חושב שאני אוסיף עוד לפחות 1000 שקל בשביל שיהיה לי יד 2. :screwy:

[br]פורסם בתאריך: 9.05.2010 בשעה 17:00:42

שאלה לי אליכם,

עם האייפוד טאצ' אפשר להוריד כן?!

כי למשל אפליקציית "בנק הפועלים" או "חדשות 22" אומרים שזה לאייפון, אני לא יודע אם התכוונו לגם לאיפון וגם לטאצ'.

שאלה טיפשית אך אני מעדיף לשאול עכשיו לפני שאקנה, תודה. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, קניתי עכשיו מ-KSP את האיפוד טאצ', זה מראה תמונה של כבר שמתחבר ל-iTunes אבל זה לא נכנס לי ללוח הבקרה, מה אני צריך לעשות?[br]פורסם בתאריך: 9.05.2010 בשעה 18:30:15

חבר'ה, קניתי עכשיו מ-KSP את האיפוד טאצ', זה מראה תמונה של כבר שמתחבר ל-iTunes אבל זה לא נכנס לי ללוח הבקרה, מה אני צריך לעשות?

טוב הסתדרתי, לא שמתי לב לחוברת ההתקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, קניתי עכשיו מ-KSP את האיפוד טאצ', זה מראה תמונה של כבר שמתחבר ל-iTunes אבל זה לא נכנס לי ללוח הבקרה, מה אני צריך לעשות?[br]פורסם בתאריך: 9.05.2010 בשעה 18:30:15

טוב הסתדרתי, לא שמתי לב לחוברת ההתקנה.

ואיך הוא? באמת ב890 שקל ויש לו את האפליקציות כמו של האייפון? איך הוא מבחינת בטריה וזה? (שירים/משחקים?)

גם לי יש 5800 אבל שלי בן חודש ומשהו ככה שאני לא חושב להוציא עוד כסף בשביל , מה גם שקניתי מחנות פרטית ולא מסלקום.

אבל גם ללכת עם עוד מכשיר מגודל בכיס נראה לי באסה וגם הרבה כסף להסתובב איתו כל היום... אבל, איך הוא?

(פעם (לפני חודשיים) הייתי חופשי הולך עם ה3100 הישן שלי ואייפוד ננו 2GB שזכיתי פעם בהגרלה לפני 4-6 שנים - עדיין עובד כמו סוס, אבל ה5800 בא להחליף את שניהם, את ה3100 והאייפוד) אבל באסה שאין לו כמו שיש לאייפוד טאצ' ואייפון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה ש "סימביאן" זו מילה זרה לך.

סימביאן זו מילת גנאי. המערכת הכי עלובה ומזעזעת שראיתי אי פעם. מי שפיתח אותה צריך לעבור עינויים נוסח אינקוויזיציה ואחר כך לעמוד מול כיתת יורים שיפספסו את כל האיברים החשובים והוא יאלץ לדמם לאט למוות. זה מה שאני חושב על הדבר המזעזע והעלוב בשם סימביאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סימביאן זו מילת גנאי. המערכת הכי עלובה ומזעזעת שראיתי אי פעם. מי שפיתח אותה צריך לעבור עינויים נוסח אינקוויזיציה ואחר כך לעמוד מול כיתת יורים שיפספסו את כל האיברים החשובים והוא יאלץ לדמם לאט למוות. זה מה שאני חושב על הדבר המזעזע והעלוב בשם סימביאן.

כל כך נכון! :xyxthumbs:

ואיך הוא? באמת ב890 שקל ויש לו את האפליקציות כמו של האייפון? איך הוא מבחינת בטריה וזה? (שירים/משחקים?)

גם לי יש 5800 אבל שלי בן חודש ומשהו ככה שאני לא חושב להוציא עוד כסף בשביל , מה גם שקניתי מחנות פרטית ולא מסלקום.

אבל גם ללכת עם עוד מכשיר מגודל בכיס נראה לי באסה וגם הרבה כסף להסתובב איתו כל היום... אבל, איך הוא?

(פעם (לפני חודשיים) הייתי חופשי הולך עם ה3100 הישן שלי ואייפוד ננו 2GB שזכיתי פעם בהגרלה לפני 4-6 שנים - עדיין עובד כמו סוס, אבל ה5800 בא להחליף את שניהם, את ה3100 והאייפוד) אבל באסה שאין לו כמו שיש לאייפוד טאצ' ואייפון...

בינתיים מאוד מרוצה, הבטריה שלו מחזיקה לא מעט זמן במיוחד במנוחה.

מרגיש כמו מן מחשב קטנטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IPOD TOUCH לא אמור להיות נגן מוזיקה ? איך אתם משווים אותו לIPHONE שהוא טלפון+IPOD TOUCH משולב ?

אגב, היה לי עכשיו את ה ואם הIPHONE מדהים לפחות כמוהו אז אני מצדיע לאפל. שום מכשיר אחר לא מתקרב לנוחות+אפליקציות שלו לדעתי.

אני רוצה לקנות 4G בקיץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, היה לי עכשיו את ה ואם הIPHONE מדהים לפחות כמוהו אז אני מצדיע לאפל. שום מכשיר אחר לא מתקרב לנוחות+אפליקציות שלו לדעתי.

אני מבין שלא יצא לך לראות נקסוס/כל מכשיר 2 שמשתמש במעבד 600MHZ ומעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...