החלפת הנוקיה 5800 באייפון 3G, כדאי לחייל? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת הנוקיה 5800 באייפון 3G, כדאי לחייל?

Born2Kill

Recommended Posts

שלום,

בקרוב אני מתגייס אז בתור חייל (הנדסאי) חשבתי שיהיה רגעי שיעמום בצבא, אז אני מתלבא האם לשדרג לאייפון בתור צעצוע להעברת הזמן (ה-5800 ייחסית לעלות הוא נותן את התמורה אך אין לו את השעשועים שלאייפון יש).

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המכשיר מאוד נוח לצפייה בסרטים ולגלישה באינטרנט

אני עשיתי את אותו המעבר מה5800 לאייפון אני לא יכול להשוות בינהם ברגע שנגעתי באייפון העפתי לכל הרולות את 5800 הבדל עצום בין האייפון עם מסך מגע מעולה לבין ה5800 שאפילו לא היתי קורא לו מסך מגע אלה מסך לחיצות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכשיר מאוד נוח לצפייה בסרטים ולגלישה באינטרנט

אני עשיתי את אותו המעבר מה5800 לאייפון אני לא יכול להשוות בינהם ברגע שנגעתי באייפון העפתי לכל הרולות את 5800 הבדל עצום בין האייפון עם מסך מגע מעולה לבין ה5800 שאפילו לא היתי קורא לו מסך מגע אלה מסך לחיצות

כן :lol:

אתה צריך לשבור את האצבע כדי להשתמש ב-5800, במיוחד כשמדובר ברשימת השירים.

אגב, על ה-5800 יש לי אחריות וגם הוא במצב מצויין ככה שלמכור לא תהייה לי בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורג אותי שאנשים מתלוננים על זה שה 5800 לא רגיש כמו למרות שזה מסך רזיסטיב והשני בכלל קפסטיב....

אבל "המגע"פשוט לא טוב או שעושים את המסך כמו שצריך או שלא עושים בכלל זה תקוע באמצע זה תחושה כאילו אתה לוחץ על מקשים ישנים של מכשירי מוטורולה מלפני 10 שנים מה זה?

לפותח האשכול היתי מציע למכור אבל למכור חזק את המכשיר ולקנות או לפחות מכשיר מגע ברמה כמו הנקסוס 1 או מילסטון שלא מביישים את הרמה של האייפון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש ב 5800, בשיא הרצינות שאין לי שמץ על מה אתה מדבר. במיוחד מאז שיצאה גרסה 20.0.0.1 לפני שנה בערך.

ואם כבר, זה לא שהנקסוס/מיילסטון יכולים לבייש את הרמה של האייפון, האייפון מבייש את הרמה שלהם.....

משעשע איך אחרי 200 שנה לאפל נכנס קצת שכל להעלות את הרזולוציה של המסך סוף סוף. עצוב שאפילו ה5800 הזול מתהדר ברזולוציה גבוהה בדי הרבה משל האייפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש ב 5800, בשיא הרצינות שאין לי שמץ על מה אתה מדבר. במיוחד מאז שיצאה גרסה 20.0.0.1 לפני שנה בערך.

+1 יש לי פה אייפוד טאצ A1288 והרבה פעמים אני מעדיף את ה 5800 לגלישה במיטה שאני נח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעקרון כן אין שום דבר מיוחד בינו לטלפון ולעוד 3 אלף ש"ח.

;D

אני יכול לקנות ב-KSP את האיפוד טאצ' החדש (3G) ב-890 ש"ח ואם אני רוצה אני צריך להוסיף עוד כמה אלפים!

פשוט פתטי, מישהו מוכן לתת הסבר לדבר הזה? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...