שדרוג מחשב בסביבות ה3000 ש"ח. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג מחשב בסביבות ה3000 ש"ח.

amitbl

Recommended Posts

היי לכולם.

המפרט הנוכחי שלי בצד.

אני נוטה להריץ הרבה יישומים במקביל והמעבד שלי מתחיל להראות את גילו.

בכוונתי להתקין win7 בשולחני שלי ועל הדרך החלטתי לשדרג את המפרט תחת תקציב של כ3000 ש"ח.

שימושים:

- עבודה במקביל עם הרבה חלונות פתוחים.

- הרבה עבודה משרדית.

- תכנות java וdotNet בסביבות כבדות כמו visual studio

- שימוש בהרבה תוכנות סטטיסטיות (Statistica, R, MATLAB ועוד)

- הרבה מוזיקה (הסאונד חשוב לי)

- Virtual Machine

- עבודה עם בסיסי נתונים (SQL Server, Oracle, ACCESS)

- משחקים בקטנה, מדי פעם להתפרק קצת עם Need for speed או Modern Warfare

- סרטים בFHD (מדי פעם אני מחבר ל40 אינטצ'...)

אני לא גיימר כבד, ולא עובד עם תוכנות גרפיות.

לא היה וגם לא יהיה אוברקלוק.

חשוב לי שהמחשב ישאר שקט ככל הניתן (המחשב בחדר שינה), ושהשדרוג יחזיק לפחות 3 שנים באותן הדרישות.

היות ומדובר על רכיבים בלבד שארכיב בעצמי אין לי בעיה ללקט מחנויות שונות - גם "מפוקפקות" כמו Ivory או KSP, כל עוד אני מקבל מחיר טוב.

כרטיס המסך הנוכחי מספק אותי (9600GT) אם כי אולי בעוד כשנה אחליט לשדרג כ.מ ולהוסיף מסך נוסף עם יותר שטח עבודה. לכן השדרוג לא אמור להיות בכיוון הזה בשלב זה, למרות שבגלל שיש כוונה לשדרוג עתידי נראה לי שעדיף להחליף ספק?

חשבתי בעיקרון להתעופף ולהחליף פלטפורמה לחלוטין לCore i5, לוח חדש עם כ.קול יותר טוב, זיכרון ודיסק קשיח - אם יש הצעות אחרות / נוספות לשדרוג אשמח לשמוע.

אשמח לשמוע דעתכם על המפרט הבא:

1. i5 750 tray 919NIS TMS.co.il

2. P55M-UD2 535NIS KSP.co.il

3. Samsung Spinpoint F3 1TB 390NIS KSP.co.il

4. Intel X25-V 40GB 560NIS KSP.co.il

משתלם בכלל? קראתי הרבה ביקורות אוהדות, ואני מתכוון לשים עליו רק את מערכת ההפעלה.

5. Freezer 7 Pro Rev.2 125NIS KSP.co.il

אני מאוד אוהב את freezer 64 שיש לי כרגע על הAMD שלי. הוא שקט ואמין, אבל המבחר כ"כ ענק שאני לא יודע אם יש משהו יותר משתלם כרגע.

6. HEC 550TE-2WX 288NIS RSM.co.il

אני ממש אוהב את הHec400 שיש לי כרגע, אבל אם יש הצעות לספק אחר עד 300 ש"ח שיחזיק את המערכת בפוטנציה עם כ.מסך חזק יותר אשמח לשמוע. בכלל, צריך להחליף ספק בינתיים?

7. A-Data 4GB (2x2GB) -2000Mhz X-Series CL9-9-9-24 570NIS TMS.co.il

הזכרון קצת אוברקיל, אבל זה נראה לי מחיר פצצה (אני כנראה אריץ בכל מקרה על 1600MHz, ועדיין זה מחיר טוב). אשמח להצעות למשהו אחר - מינימום 1333

זהו בערך. זה יוצא ביחד 3400 שקל שזה קצת יותר ממה שתכננתי אז אם כדאי לקצץ איפשהו נא לייעץ...

דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...