קניתי כרטיס מסך חדש רציתי לדעת אם הוא טוב כנסו בבקשה !! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי כרטיס מסך חדש רציתי לדעת אם הוא טוב כנסו בבקשה !!

shlomi2003

Recommended Posts

כניראה שמי שאמר לך את זה לא היה אוביקטיבי מספיק.. או שהוא חשב שהצרכים שלך הם עבודה משרדית וגלישה באינטרנט.

מעבד לגירסת הPRO ייתן שיפור, אבל לא קיצוני בשביל משחקים חדשים...

אל תבהל, אתה עדיין תוכל להפעיל משחקים חדשים, אבל בלי הגדרות כבדות וללא פילטרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שיש לו כרטיס מסך GV-R9200- 128MB אני יכול להגיד לך שה 9200 הוא בסדר גמור

וכן יצא לי לשחק במשחקים חדשים וברזולוציות גבוהות ועם כל האפקטים כאלו ואחרים והמשחקים עובדים בסדר גמור.

כמו כן כרטיס מסך מסדרת ה radeaon 9600 ומעלה אכן יתן ביצועיים עדיפים וטובים יותר במשחקים כבדים.

אבל הכל עיניין של תקציב בכל מצב הלכת על כרטיס מבוסס על המעבד הגרפי RADEAON וזאת בחירה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שיש לו כרטיס מסך Gigabyte GV-R9200-VIVO 128MB אני יכול להגיד לך שה 9200 הוא בסדר גמור

וכן יצא לי לשחק במשחקים חדשים וברזולוציות גבוהות ועם כל האפקטים כאלו ואחרים והמשחקים עובדים בסדר גמור.

כמו כן כרטיס מסך מסדרת ה radeaon 9600 ומעלה אכן יתן ביצועיים עדיפים וטובים יותר במשחקים כבדים.

אבל הכל עיניין של תקציב בכל מצב הלכת על כרטיס מבוסס על המעבד הגרפי RADEAON וזאת בחירה טובה.

כן, אבל Meshorer תראה איזה מעבד יש לך...

ולפותח הת'רד, תן מפרט מחשב כדי שנראה אם הכרטיס מתאים למערכת או לא.

כי אם יש לך פנטיום 3 בינוני ומטה, אין צורך להחליף , אבל אם יש לך פנטיום 4 או

ומעלה, יש על מה לדבר...(על עקרון "נזם זהב באף חזיר")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס שקנית הוא ממש חלש מול כרטיסים באותו מחיר ואפילו פחות

v_thumb.php?articleid=1544ℑ=2

Radeon 9200 Review

לך על ה8500 או על 9100 או על הTi4200 אם זה התקציב שלך 400-600.

אם יש לך תקציב יותר גדול תחשוב לכיוון הRadeon 9600Pro או על הFx 5600 Ultra rev2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...