הוספת זיכרון למחשב פנטיום 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוספת זיכרון למחשב פנטיום 2

Wile E Coyote

Recommended Posts

ברשותי שלושה מחשבים בבית. אחד מהם (זה שאני אדבר עליו) פנטיום 2, 350 מגה הרץ, 32 מגה , נפח דיסק 4 ג'יגה.

המחשב פועל ממש לאט (או יותר נכון "חושב הרבה מדיי"), ואין כמעט אפשרות לבצע שתי פעולות ביחד, אחרת זה ייקח הרבה זמן.

עד כמה שהבנתי, כדי לשפר את ביצועיו הכי עדיף להוסיף לו .

* רק להבהיר: שידרוג או קניית מחשב חדש לא באה בחשבון פה, וכמו כן אני מעדיף לא להשקיע יותר מדיי בשיפורו משיקולים אישיים.

שאלותיי הן:

1. מהי כמות המינימום של שעליי להחזיק במחשב כזה כדי שייפעל נורמלי?

2. האם עדיף לרכוש חדש (להחליף את ה-32), או האם עדיף להוסיף לו בסלוטים הנותרים?

* עד כמה שהבנתי, ה-32 יאט את פעולות הזכרון החדש אם אוסיף.

3. אחרי שיפור זיכרון, האם יש מה לדבר על התקנת אקס פי?

4. האם אני צריך לשפר משהו אחר ולא את הזיכרון?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך זיכרון SDRAM, אבל רוב הזיכרונות החדשים שמוכרים היום לא יפעלו על מחשב כזה או יזדהו בתור נפח חלקי ממה שקנית.

הכי טוב זה להיכנס לחנות ולראות מה יש להם בתחום המשומשים. בעיקרון יש להניח שהלוח שלך מסוגל לקבל 256MB כל עוד הוא דו צדדי (16 צ'יפים) או 128MB עם 8 צ'יפים לפחות.

החדשים שם לרוב עם 4 צ'יפים והצ'יפסט של הלוח לא יתמוך בזה.

XP לטעמי לא מומלץ, אבל אם תשדרג ל 256MB הוא יכול לעבוד. הייתי ממליץ יותר על 2000 כי היא מכילה את כל היתרונות של (או בפשטות קרנל NT) ובלי הקשקושים מסבבי שמאטים את המחשב. 2000 יכולה לפעול בצורה סבירה מאוד עם 128MB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הוספת תעזור בהחלט

1.אני מציע שתוסיף לפחות 256 מגה בייט של אם יש בעיית תקציב אז 128 מינימום , זה גם תלוי למה המחשב משמש אז תקח בחשבון..

2.זה לשיקולך ככה יהיה לך יותר עדיין 32 מגה בייט זה קצת אבל בכל זאת זה משהו

3.כן..רק אם תוסיף 256 מגבה בייט אם אתה רוצה לחזור לאיטיות המעצבנת אז תתקין אקס פי על פחות לשיקולך :-\

4.תמיד אפשר לשפר דברים אבל זה אופציה של כסף... עדיף לקנות מחשב חדש מאשר לשפר בצורה רצינית מחשב כזה אבל עדיין להוסיף זיכרון יוף הרבה ;)

כדאי לך גם לציין את דגם הלוח אם כדאי שנדע באיזה זיכרון מדובר ועל הדימים שלו..כנראה שאלו SDRAM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש בבית P2-350

היה עליו 32, אחר כך 96, 128, 160 ועכשיו 224 (כל פעם מישהו תרם לי זיכרון שנשאר זרוק ואני חיברתי אותו למחשב הזה).

XP רץ עליו חלק גם עם 128 מגה, ולא היה הבדל רציני גם כשהוספתי ל160 ול224.

מנסיון.

שאלה אחרת היא איזה כרטיס דרפי יש לך, כי זה גם חשוב, בעיקר כמות הזיכרון על הכרטיס (ולפני שתגידו שטויות, כרטיסז של 2 מגה יזחל על וכנל גם כרטיס של 4, זה לא קשור לסוג הכרטיס ואם הוא מאיץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשובות לשאלות ששאלתם:

יש במחשב הזה כרטיס גרפי של של 32 מגה (הכרטיס טוב...)

הזיכרון במחשב הוא SDRAM

בכל מקרה חברה', עזרתם לי מאוד! תודה רבה! אשמח לקבל תגובות נוספות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך SDRAM (עקרונית אתה צריך שרץ ב100MHZ אבל את זה לא תמצא אלא רק זכרון133MHZ שכמובן גם יפעל אצלך).

איזה לוח יש לך? השאלה אם הוא תומך גם ב8 שבבים וגם ב16 שבבים.

זכרון יפתח לך את המהירות ואתה תרגיש שיפור גדול מהמצב שיש לך היום עם ה32 מגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אמורים לראות באיידה 32?

יש לי בעיה דומה , יש לי מחשב שני והוא גם פנטיום 2 300 מה"צ אבל שרפתי איתו , אני לא יודע אם הלוח נשרף גם או שרק הזיכרון , איך אני יכול לדעת?

ואיך אני יכול לדעת אם הוא 8 או 16 צ'יפסטים?[אין לי איך להפעיל אותו אז אני גם לא יכול לראות בתוכנות, וקשה לי להשיד זיכרונות מאנשים אחרים ,ואני לא רוצה לשלם לטכנאי גנב שיתחיל להמציא לי שגם הזה לא עבד וכאלו כי זה מה שקרה לחבר שלי]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...