Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים

Jonnyboy

Recommended Posts

משומה יותר נהנתי מMOH את COD1 ניסיתי באיחור של כמה שנים,אבל בלי שניסיתי הרבה משחקים חדשים והגרפיקה היתה נראית לי טרנטה מאוד וגם הגיימפליי לא דיבר אליי,השד יודע למה.אגב קוד2 עדיין שווה נסיון או שיבשו עצמותיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חושב שיש בו משהו שאין במשחקים מודרנים, כאילו עשו אותו בהנאה.

עד היום אני נזכר וצוחק על השורה של המפקד שלך בצבא האדום שאומר לך : "VASILI, BRRRRING ME SOME TNT !", כבר אין דברים כאלה...

או אתה הקטע המטורף שאתה והחברים בורחים עם צבאי באיזה עיר שאתם נתקלים בטנק וכולם מתחילים לצעוק בטירוף, ההרגשה שאתה חלק קטן מצבא שלם, ולא מאיזה סרט הולווידי מפוצץ, היא באמת אחרת. היום אתה מרגיש כמו איזה סופר סולג'ר במשחקים החדשים, קפיצה מגגות, טיפוס על הרים, צלילה...הכול אפשר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני ממליץ לכם לא לראות יותר סרטוני גיימפליי.

לפי מה שנחשף, נראה שהסינגל יהיה טוב (אם לא יותר מכך)- וחבל להרוס עם ספויילרים.

אני מחכה בקוצר רוח למידע על המולטי, נקווה שהוא יהיה טוב ויספק סיבה לרכוש את המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בכל מקרה רק דיון מקדים, אז אין יותר מדי השקעה בפוסט הראשון.

אבל... אצלנו לא מפקירים חיילים בשטח!

ערכתי לך את ההודעה הראשית עם תמונת אריזה וכמה קישורים רלוונטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שהאריזה תהיה עם התמונה של החייל על הרקע השחור (כמו שיש בסוף הטריילרים)- אבל לא הצלחתי למצוא אותה.

לגבי Respawn:

החברה קיימת רק חודשיים, אבל הם הזכירו כבר שהם עובדים על פרויקט ראשון שהתחיל במאי.

אני מאמין שעד שלא יהיה להם משהו רציני בשלבי של לפחות שנה, הם לא יוציאו מידע, מלבד אולי לאיזה כיוון הם הולכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם מזניחים את הת'רד של משחק שמהווה תקווה גדולה לקהילת הCOD ובת'רד MW2 המסריח הכל פורח מספאם? :s05:

Treyarch has recently released 20 amazingly detailed Call of Duty: Black Ops screenshots:

http://kotaku.com/5578311/20-amazingly-detailed-call-of-duty-black-ops-screens/gallery/#

נראה לא רע בכלל (אני מדבר על איך שהמשחק יראה במציאות בהתבסס על הסקרינים הללו) יש שם כמה סקרינים שבוודאות לקוחים מגיימפליי, אני מתאר לעצמי שמגרסאת הPC. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...