Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים - עמוד 70 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים

Jonnyboy

Recommended Posts

• תגובות 1.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האמת שלי ממש לא מפריע אם אפשר להגדיר בשרת ניקוד מקסימלי וזמן משחק (ברור שזה נחמד אם אפשר, אבל זה לא כזה קריטי).

מה שבאמת חשוב לי זה שיהיה אפשר לעשות קיק/באן לצ'יטרים וקאמפרים. ובעיקר שיהיה אפשר להגדיר חוקים לכל שרת. למשל שאסור להשתמש במטולים, אסור להשתמש בלהביור, בפרקים מסוימים וכו'.

ב MW2 החסרון של זה היה מאוד מורגש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מנסה להתקיף, אבל אתה אובססיבי מדי לגבי כמה טוב המשחק יהיה. אם אתה חושב שהוא יהיה מושלם, אז צא מזה, גם אני מחכה לו אבל יש דברים מרגיזים עדיין

lolwat retarded much?

ממש לא מתלהב וממש לא אמרתי שהמשחק הזה יהיה כזה מושלם, אני מצפה ממנו להיות טוב יותר מMW2 וזה הכל.

אובססיבי? קבל כאפה לעין! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שבטווח הרחוק זה בטח יהפוך לסיוט...אבל יש 2 דברים שאני תמיד שמח לראות בכל מקום,וזה MINIGUN ולהביור. יש איזשהוא סוג של שמחה טהורה ביכולת לשרוף לאנשים את הצורה,ואני לא יכול להתבאס מהתוספת הזו-ככה שכל עוד אני לא במשחקים עם הקלאן היקר שלנו אני מתכנן לחרוש עליו.... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל דבר רע שאומרים על המשחק אתה שולל...

זה כי אני לא סקפטי כמו שאתה נוטה להיות, אתה semi-troll ואתה עוד קורא לי טרול... ;D

נקווה שהלהביור, שמסתבר שהוא לא סטריק, יקבל איזה סירוס של RANGE וזמן תחילת יריה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שבטווח הרחוק זה בטח יהפוך לסיוט...אבל יש 2 דברים שאני תמיד שמח לראות בכל מקום,וזה MINIGUN ולהביור. יש איזשהוא סוג של שמחה טהורה ביכולת לשרוף לאנשים את הצורה,ואני לא יכול להתבאס מהתוספת הזו-ככה שכל עוד אני לא במשחקים עם הקלאן היקר שלנו אני מתכנן לחרוש עליו.... ;D

אז אתה חולה נפש בסופו של דבר?

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...