Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים - עמוד 68 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים

Jonnyboy

Recommended Posts

רשמים מהביטא

The player customization is just as cool as it seemed. Small improvements make class editing much faster & easier. For example, in previous CoD games if you already had your primary weapon of choice set in your class but you wanted to add an attachment, you need to cycle through all the Primary Weapon choices again just to get to the Attachments section. Now when you select your Primary Weapon, all your options are already laid out for you, such as attachments, camo, playercard & clan tag. Also, when you buy a new attachment or perk, you're given the option to "buy & equip", saving you valuable time editing a class between rounds.

The one aspect of Black Ops I found myself focusing on every time I played was the sound. Not only are the weapons sounds perfect, but the changing reverb & tone from room to room is much more noticeable and really helps set the mood for each map. One of the coolest parts of the sound in Black Ops is how all the weapons sounds change naturally from a distance; they're so realistic sounding it sounds like you're hearing a real war going on in the distance.

Treyarch has taken the best parts of World at War & MW 2 and combined them, while removing some huge things that made the previous games feel like arcade shooters. The biggest feature is that kills gained from killstreaks no longer count towards your next killstreak. For example, if you get 3 kills & call in an RC car, then get 2 kills with it, you're still at 3 kills, not 5. This ensures you won't waste half your time trying to fight off helicopter after helicopter or 2 or 3 at a time, allowing you to focus mostly on the ground & the enemies trying to kill you. Another interesting thing worthy of mentioning is helicopters react to you aiming a launcher at them; they will actually bank and ascend to avoid your missle.

http://www.anarchic-x.com/forum/viewtopic.php?f=60&t=33472

הוא עונה שם בהמשך להמון שאלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמה חידודים בנוגע ל CP כי לא כתוב על זה דבר בסיקור הראשי:

20f3255ba5b0e4f4cbc23086ea0e9a10.JPG

אחד החידושים המרעננים בכותר הנ"ל הוא האפשרות להרוויח כסף (וירטואלי) "CoD points"

בכסף הזה ניתן יהיה לשדרג נשקים ולקנות קיל סטרייקים בלי קשר לאפשרות ה שאנחנו מכירים

כל שינוי במולטי יעלה לנו כסף, קניית , שידרוג, סמלים חדשים, עיצוב נשקים לוגואים וחתימות וכו וכו

ב Wager Matches ניתן אפילו להמר על הכסף ואף להכפיל ומי שמפסיד (Out of the Money) באופן שיטתי פשוט יסבול

כלומר, שחקן חלש ישאר "עני" ולא יוכל לבצע שידרוגים לעומת שחקן "טוב" שיהנה מעו"ש חיובי ושידרוגים מגניבים

ההימור אומר שעליכם לסיים בין 3 המקומות הראשונים בכדי לזכות בכסף (שימו לב בקטעי הוידאו למסך התוצאות הסופי)

http://www.youtube.com/watch?v=yiX15drzNwU

כמובן שניתן להרוויח CP במודים המסורתיים בצורה איטית יותר אך בלי סיכון מיותר למרות שעדיין יש את אפשרות ה "contracts"

בו ניתן לקבוע הימור בודד שמאפשר לשחקן לסיים צ'אלנג' או משימה תוך פרק זמן מסויים.

זה על רגל אחת ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד מידע רשמי על quickscope, או בעצם על חוסר היכולת לעשות QS:

http://www.codblackopsblog.com/quickscope-in-black-ops-hell-no-says-treyarch/

אני חושב שהנקודה החשובה פה היא שטריארך בפירוש נגד זה, ולכן גם אם בסרטונים שראינו פה ושם מהבטא גיימפליי אולי נראה שזה אפשרי, טריארך בפירוש הולכים לחסל את זה בגרסה הסופית (ואולי אפילו בפאטצ'ים עתידיים).

מבחינתי: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כואב לך כלכך על קוויקסקופ?

שמע, בא נתחיל מזה שזה לא משהו שכואב רק לי, הרבה מאוד שחקנים שונאים את זה (אתה יודע, טריארך לא עשו את זה במיוחד בשבילי...). ולכן טריארך צודקים בחשבון הסופי. יש מעט אנשים שאוהבים את זה, וגם לרובם לא ממש יפריע אם יוציאו את זה מהמשחק. מצד שני יש כמות גדולה של שחקנים ששונאים את זה וישמחו מאוד אם יוציאו את זה. הרוב קובע וטוב שטריארך קשובים לקהילת השחקנים.

עכשיו, אישית אני שונא את זה כי זה פשוט לגמרי לא ריאליסטי. וכן, אני יודע שמשחקי מחשב לא אמורים להיות ריאליסטיים, במיוחד סדרת COD, אבל יש איזהשהו מינימום של ריאליזם שאני בכל זאת רוצה שיהיה במשחק.

לעשות QS זה בערך כמו שתוכל לקפוץ במשחק לגובה של עשרה מטרים, או להחזיק MINIGUN בכל יד, או שתוכל לרוקן על מישהו מחסנית שלמה של רובה סער בראש והוא עדיין ישאר בחיים.

התפקיד של הצלף הוא לשמור מרחק מהאויב ולפגוע בו ביריה מדוייקת מרחוק, לא להתרוצץ במפה ולצלוף באופן קסום תוך שבריר שניה ותוך כדי שהוא רץ (להזכירך כמה שוקל רובה צלפים במציאות...) באנשים מטווח אפס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באותו גיימפליי שהודלף ונמחק מהר מאד מיוטוב ראינו QS אפילו מהיר טיפה ממה שהיה בCOD4, משום מה קשה לי להאמין שבאמת נראה שינוי דרסטי ממה שראינו באותו סרטון.

בכל אופן אם טרייארך אכן יעשו שינוי דרסטי שכזה (הרובה לא יינעל על מרכז הכוונת עד שלא תכנס לSCOPE IN לכמה מילי-שניות), אולי פשוט נראה QUICKSCOPING LOBBIES נפרדים...

כמה טוב שאני בכלל לא בקטע של רובי צלפים ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שבועיים!!! יוווהוו! יאהוו! אני כל כך מחכה למשחק הזה! כל כך, כל יום אני מעודכן מתי הוא יצא, הCOUNTDOWN תמיד נמצא לי בBACKGROUND.. אני כל כך מחכה למשחק הזה! :jump1: :jump1:

אני כל כך מחכה לזה! :2gunsfiring: רק בלי האקימבו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די כבר להספים.

אחי, זה שהיו לך 599 הודעות ורצית עוד אחת זו לא סיבה.

לגבי ה QS...

אם התרגלתי לעשות QS בבאטלפילד אין שום סיבה שבעולם שאני לא אתרגל לבלאק אופס. אימון-זו מילת המפתח. מקסימום אני לא אצלוף מטווח אפס, אלא מטווח בינוני. מטווח 0 אפשר להשתמש באקדח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די כבר להספים.

אחי, זה שהיו לך 599 הודעות ורצית עוד אחת זו לא סיבה.

לגבי ה QS...

אם התרגלתי לעשות QS בבאטלפילד אין שום סיבה שבעולם שאני לא אתרגל לבלאק אופס. אימון-זו מילת המפתח. מקסימום אני לא אצלוף מטווח אפס, אלא מטווח בינוני. מטווח 0 אפשר להשתמש באקדח.

1. בכלל לא שמתי לב לתגובות שלי.

2. אני מתכוון לשים CROSSHAIR על המסך, שכנראה יעזרו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שבועיים!!! יוווהוו! יאהוו! אני כל כך מחכה למשחק הזה! כל כך, כל יום אני מעודכן מתי הוא יצא, הCOUNTDOWN תמיד נמצא לי בBACKGROUND.. אני כל כך מחכה למשחק הזה! :jump1: :jump1:

אני כל כך מחכה לזה! :2gunsfiring: רק בלי האקימבו

איזה כיף שאין דאגות ממשיות לחשוב עליהם ביומ-יום ואפשר להקדיש את כל ההתרגשות האמוציונאלית למשחק טוב שעומד לצאת... ::) לפעמים אני מתגעגע לגיל הזה עד מאד.

ד"א שידרגתי את הלוח וקניתי MUGEN 2, רק שמרוב טיפשותי מרחתי שכבה אחידה ועבה הרבה יותר מדי (בהשראת המלצה שגויה של חבר לתת שכבה יותר עבה מכזו שסתם מכסה את המעבד :kopfpatsch:) מהנחוץ... כתוצאה יש לי שכבה עבה מדי של משחה טרמית ג'נרית (מה שבא עם המוגן2) ועוד עם בועות אוויר בתוכה.. ככה שרוב החום תקוע לי במשחה והטמפ' אמנם טובות, אבל הרבה יותר גבוהות ממה שMUGEN 2 נותן על מעבד כמו שלי...

כרגע אני יושב על 3.4GHZ עד שארכוש MX-2 ואושיב מחדש את הקרור ואמרח משחה בשיטה הרגילה שבה השתמשתי תמיד (כמות של אפונה באמצע המעבד ולמחוץ עם הקרור), אני מקווה שכל התעלול הזה שווה את זה ואני אראה ביצועים טובים בBO...

אני בטוח שלפחות 2-3 גולשים מהת'רד הזה כבר תכננו לתת איזה שדרוג לכבוד BLACK OPS... זה כמו התמכרות :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nono:

חבל..

גם ג'נרי וגם שכבה עבה..? צריך שכבה ממש ממש דקה עם איזה כרטיס קשיח.. במקומך, לפני שהייתי ממשיך את ה OC הייתי מפרק את הקירור ושם אלכוהול 98% (עם צמר גפן או משהו, כבר לא זוכר), קונה MX-3 או 2 ושם כמו שצריך. זה יכול להיות (וגם יהיה) קריטי באוברקלוק שלך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...