Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים

Jonnyboy

Recommended Posts

• תגובות 1.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אף פעם לא הייתה בעיה עם הסינגל - הבעיות היו עם המולטי שהוא בתכל'ס מה שמעניין את רוב האנשים...

מי שמשלם את מלוא מחיר המשחק (או אפילו קרוב למחיר המלא) רק בשביל הסינגל זה פשוט לא הגיוני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שאם מישהו קונה את המשחק ישחק גם במולטי אבל גם הסינגל הוא חלק מהעיניין (אומנם קטן אבל זה חלק מהמשחק) . חוץ מזה מי שמכיר את המשחק בטוח קונה אותו בישביל המולטי ומי שלא מכיר או לא שיחק ינסה את המולטי ובטוח שיתאהב בו.

הסינגל הוא ממש לא העיקר במשחק הזה ולא נראה לי שמישהו יקנה את המשחק רק בישביל הסינגל אבל אם כבר בוחרים לשים סינגל למשחק אז לפחות שיהיה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא הייתה בעיה עם הסינגל - הבעיות היו עם המולטי שהוא בתכל'ס מה שמעניין את רוב האנשים...

מי שמשלם את מלוא מחיר המשחק (או אפילו קרוב למחיר המלא) רק בשביל הסינגל זה פשוט לא הגיוני...

זה לא מדויק, הרבה אנשים קונים את המשחק גם בגלל הסינגל. הקמפיין אולי קצר יותר בהשוואה למולטי שאפשר לשחק שעות על גבי שעות, אבל יש לו את התפקיד שלו ואין שום תחליף לחוויה שסינגל פלייר שעשוי במקצועיות יכול להעניק לשחקן. חוץ מזה אל תשכח שעד COD4 אף אחד לא עשה עניין גדול מהמולטי והעיקר היה הסינגל של המשחק, שלא לדבר על משחקי יריות מוצלחים אחרים שאין להם מולטי או שאף אחד לא קונה אותם בגלל המולטי (כמו למשל קרייסיס, half life 2 וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא שוב את מה שרשמתי , לא רשמתי שאנשים קונים אותו רק בגלל המולטי...

רק רשמתי שהמולטי זה מה שמעניין את רוב האנשים ולא את כולם.

חוץ מזה שבשנים האחרונות חברות המשחקים מתמקדות במולטיפלייר ולאו דווקא בסינגלפלייר.

קרייסיס? זו הדוגמא שלך? אז איך תסביר את זה שעם קרייסיס 2 הם מתמקדים במולטי ??

HL2? בימים שהוא יצא המצב בשוק המשחקים היה אחר שלא נדבר על זה שהיית מקבל איתו את CS...

חוץ מזה , הוצאתם את כל הדברים מהקשרם - ברק רשם ש:

נראה שהשנה הסינגל יהיה ממש טוב. מי אמר שTreyarch תהיה בינונית?? ;D

ואני עניתי שהסינגל אף פעם לא היה הבעיה שלהם , המולטי היה עקב אכילס שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה , הוצאתם את כל הדברים מהקשרם - ברק רשם ש:

ואני עניתי שהסינגל אף פעם לא היה הבעיה שלהם , המולטי היה עקב אכילס שלהם...

לדעתי גם הסינגל היה תמיד הצד החלש שלהם. אי אפשר בכלל להשוות את WAW ל COD4. הקמפיין של WAW אמנם לא היה גרוע, אבל הוא היה פשוט בינוני ולא הצליח להתעלות או להצטיין בשום היבט. לא היה לו סיפור מעניין, לא היו דמויות מעניינות, לא היו בו שום משימות לא שגרתיות. סתם מסלול מכשולים ארוך מההתחלה עד הסוף. אי אפשר בכלל להשוות את זה לעלילה מלאת הטוויסטים של COD4, לדמויות המגניבות שם (קפטין פרייס, גאז, זאקאיב) ולמשימות הלא שגרתיות (למשל משימת הצליפה בצ'רנוביל).

מה שכן, נראה לי שהפעם טריארך מתכוונים להתעלות על עצמם וליצור לא רק מולטי מצוין אלא גם סינגל בלתי נשכח. נחכה ונראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המולטי של WAW היה מעולה.

בתור אחד ששיחק את כל השלושה כותרים האחרונים ואפילו את השתיים הראשונים.

העברתי עליו המון שעות.

ד"א היה שם מצב שאני עדיין חושב שזה ה-מצב למשחקים האלה, נקרא WAR, הוא היה פשוט הרבה יותר כיף מכל מצב אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקטיביזן דאגו להסיר כל זכר מהסירטון הגיימפליי הזה.

ה AK נראה צנום לעומת גירסת ה MW2 שקיבל, לא שזה רע זה מאוד מזכיר את ה AK של COD4 שזה נפלא לכשעצמו.

הצבעים, הגיימפליי והאווירה מאוד מזכירים את COD4 אני רק מתפלל שהמולטי יעלה על הסינגל ויחזיק מעמד יותר מחודש

כי אולי נקבל את ההמשך האמיתי ל COD4 להבדיל מערימת הגללים שבאנגלית קוראים אותה MW2

למי שפיספס, סמכו על סמוך:

http://leakerz.net/wp/2010/08/21/call-of-duty-black-ops-live-demo/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה אל תשכח שעד COD4 אף אחד לא עשה עניין גדול מהמולטי והעיקר היה הסינגל של המשחק

על מה לעזאזל אתה מדבר? לפעמים אני מופתע איך אנשים אומרים פה דברים כאילו הם לא פותחים את האקספלורר שלהם רחוק יותר מוואלה.

המולטי של COD4 היה ועד היום יחד עם MW2 מהווה את אחד ממשחקי המולטיפלייר המשוחקים והטובים ביותר אי פעם! אף אחד לא שם קצוץ על הסינגל של COD4 בהשוואה למולטי חסר התקדים שלו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...