בעיה בלוח אם - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בלוח אם

Jack_g

Recommended Posts

אני מתקין בו מעבד AXP2000 עם פאלאמינו (בדקתי גם 1800 עם TBB) ולא משנה מה אני עושה אני לא מצליח להפעיל את המחשב בבאס של 133 כשאני משנה את ה FSB עם המתגים בלוח אז המחשב נדלק אבל אין תגובה ואין שום ציפצוף כאילו הלוח מת(או בעיה במעבד).

ואם אני עושה שם בביוס 133 אז המחשב מזהה אבל הוא לא מעלה את הווינדוס הוא עושה ריסט אחרי כמה שניות שהוא מתחיל לעלות את הווינדוס.

ברגע שאני מחזיר ל 100 המחשב עובד בסדר.

*המעבד תקין הוא נבדק בלוח אחר.

*גרסאת הביוס היא האחרונה שיצאה.

ניסיתי לעלות מתחים למעבד וזיכרון זה לא עזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למטב זכרוני אני הרצתי XP2000 על A7M266 בלי בעיות אבל יכול להיות שאני טועה וזה היה על ה-8K3A....

נסה לעבוד ב-JUMPER MODE (אם יש כזה דבר בלוח, אני כבר לא זוכר) ולהגדיר בעזרת ה-JUMPERS את ה-FSB.

אתה אומר ש-WINDOWS עושה RESTART באמצע האיתחול? כשאתה כן מצליח לעשות POST ב-133 מה המהירות שה- מציג במסך ה-POST?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי יש מתגים על הלוח זה בעצם ה JUMPER מוד DIP SWITCHES.

כשאני משנה את הFSB איתם ל 133 הלוח נדלק אבל אין פוסט ואין כלום על המסך זה כאילו המעבד מת, כשאני משנה את הDISPSWITCHES עלAUTO ומשנה בביוס את הFSB ל 133 אז המחשב עולה ובפוסט כתוב XP2000 ואת המהירות האמיתית שלו אבל כשהוא רק מתחיל לעלות את הווינדוס הוא עושה ריסט ולא משנה אם אתה מתקין חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שאת כל הדברים הכי הגיוניים בדקתי החלפתי ספק שעובד סטוח במחשב אחר עם XP2000 ו בדקתי שהסינק יושב טוב והזיכרון הוא 266 בטוח הוא עבד במחשב אחר וגם בדקתי עם ממחשב אחר.

בגלל זה פניתי לפורום אולי אתם נתקלתם בבעיה כזו או אולי פיספסתי משהו.

הלוח הגיע מהחלפה חדש כך שלא מאמין שהוא דפוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...