המלצה למצלמת IP אלחוטית - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למצלמת IP אלחוטית

Ran B

Recommended Posts

היי חברים! מה נשמע?

אני זקוק להמלצה על מצלמת IP אלחוטית (לרשת אלחוטית WIFI כמובן).

המטרה היא להציב מצלמה במקום ולהתחבר מרחוק ולראות מה הולך. :) ממש כמו מצלמת .

תנאי הצילום הם חשוכים למחצה, ופה הקאטש.

המצלמה צריכה לצלם בזוית רחבה חדר יחסית גדול ועוצמת התאורה בו היא בערך כמו כזו של פאב סטנדרטי ממוצע.

תאורה מוחלשת.

האם כדאי ללכת על מצלמת אינפרא? האם יהיה אפקטיבי בצילום רחב זוית?

כמובן המטרה היא בסופו של דבר לכסות זוית גדולה ככל הניתן ולראות בצורה טובה בתנאי אור זניחים.

האיכות ברמת פרטים, פרצופים וכו' אינה חשובה לי כאן.

האם יש לכם רעיון למצלמה כזו? מה המחירים? המגוון לא כ"כ רחב, לפי חיפוש קצר שלי ברשת.

אשמח לעזרה!

תודה מראש,

רן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי קומויזן! מה קורה? :)

ראיתי את ההמלצה שלך. לצערי, אני מעוניין במצלמה אל-חוטית ולכן הצעתך אינה רלוונטית...

לצורך העניין, גם המחיר לא היה מצויין באתר, מה שחבל, ובטח זו מאוד יקרה.

חשוב לי לציין שהמטרה היא לא מטרת מלאה, אבל יש צורך שתצלם בתנאי תאורה קשים, כמו שרשמתי.

דווקא בלינק שנתת, איכות התמונה היא בסדר גמור, במיוחד בהתחשב בתנאי תאורה שמציינים שם.

הפרמטרים החשובים הם צילום בתנאי תאורה חלשים (עמומים), צילום בזוית רחבה ככל הניתן, שידור , מצלמת IP (ללא חיבור למחשב).

לגבי IP קבוע ורוחב פס אין בעיה. פתרונות כמו No-ip יכולים לעזור לי כאן ורוחב הפס מספיק. :)

אני מצאתי את המצלמה הזו :

http://www.goldtop.co.il/show_details.asp?prod_id=28055&catid=154#details

כאשר היא נותנת זוית צפיה לא רעה של 55 מעלות. רשום כמובן שהיא מצלמת יום לילה, מחיר לגטימי ותכונות נוספות.

מה את אומרת?

אם יש לך עוד המלצות, אשמח לשמוע!

תודה,

רן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי רן,

אין מצב שהמצלמה שמצאת רואה בחושך, בדקתי גם באתר היצרן ועל מנת, שהמצלמה הזו תיראה בחשוך הסף תאורה המינימלי ("רגישות לאור") שלה צריך להיות נמוך או שהיא תיהיה מצלמת אינפרא. אז מצלמת אינפרא היא לא! ולגבי הסף התאורה המינימלי, צריך להיות נמוך במצלמה הזו מדובר ב- 3 לוקס רק, שתבין שהמצלמה שאני הצעתי לך והיא רואה בחושך- הסף תאורה שלה 0.002. 3>0.002 לכן לא רואה בחושך!!!!!

חיפוש נעים ;)

הערת מנהל הפורום: צונזרו לינקים פרסומיים, פעם הבאה זה כבר אזהרה או השעייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על הטיפים.

שוב, המצלמה בעלת ה0.002 לוקס (רגישות גבוהה לאור, כפי שהבנתי) היא אינה מתאימה היות והיא חוטית, ואני מעוניין במצלמה אל-חוטית.

מה שכן, מצאתי מצלמה של D-Link שהרגישות שלה לאור היא 0.5 לוקס. זה כבר ירידה משמעותית מ3, לא? :

http://www.dlink.co.il/il/products/14/813.html

מחירה לא מופרז ועומד על כ640 שקלים.

מה את אומרת? (אגב, אני מניח שזאת את, היות והסמל בצד. אם אני טועה, מצטער מראש - תקני אותי!)

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכירה את המצלמה...מציעה לך להתקשר ולבדוק לגבי תנאי תאורה, קלות התקנה, אחריות ובעצם כל מה שמעניין אותך בהתאם לדרישות המקום ולדרישותיך ממצלמת ה-IP (תיפגש עם נציג החב' ושהם יראו לך פיזית בתנאי מעבדה כיצד המצלמה עובדת בפועל). בנוסף , אתה יכול לחפש את הדגם הזה בגוגל ולחפש אם יש ביקורות טובות/ שליליות לגבי הדגם הספצפי הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...