למתמחים בנושאי שיווק... - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למתמחים בנושאי שיווק...

Born2Kill

Recommended Posts

1-אתה קונה מוצרים או זיכיונות מאנשים מעליך ? =שילמתה למנהלים וזה בלי זכות בחירה לבחור ספקים ואנשי שרות אחרים

2-המתמטיקה אומרת שהרוב מפסידים רוצה להתווכח עם עובדות ? ולא זה שיש לך מוצרים במחסן לא אומר שהם שווים את הכסף ששילמתה אליהם

ולא זכות למכור זיכיונות לא אומרת שבאמת תצליח ותרוויח מזה

השאלה הפשוטה כזאת כמה אנשים הרוויחו יחסית לתשלום -עם הרוב יצאו מופסדים זה מבחינתי לא עסק לגיטימי

3- איזה כלים בדיוק ?

כלים "להתרחק מספקנים" ?

לימדו אותם ניהול כספים ? לימדו אותם מיקום העסק ? פרסום ? ניהול כוח אדם ? לימדו אותם משהו רציני ? -כניראה שלא כי זה כבר היה עולה הרבה כסף לחברה

לך תפתח איזה דוכן קטנטן בקניון יומים בשבוע ותלמד הרבה יותר על איך עסק אמיתי מתנהל

בניגוד לעסק תחמני

יצא לך לשמוע על המושג ספק ועל המושג יצרן ויבואן ?

תבין יש חברות מוזרות כאלו שרק מספקות לך את הסחורה ופרסום לסחורה שלהם בלי לחיב אותך לקנות רק מהם

משהו הזוי לגמרי

אתה מבין עם אתה רוצה לפתוח לדוגמה חנות למוצרי חשמל אז חברות זעירות כמו \HP\סמסונג וכו יהיו מוכנות לשלוח לך את המוצרים לחנות

וגם לפרסם את הדגמים שלהם

מוזר ביותר אבל זה קים -כמובן זה כולל גם רעיונות כמו 3D וכל מיני שטויות אחרות אבל הם חברות זעירות אז אולי אתה צודק ...

עכשיו ברצינות למה אני סולד מזה ?

כי יש לי מצפון קיבלתי אותו קצת אחרי שהשתחררתי מהצבא

אני לא אוהב לעבוד על אנשים בצורה כזאת (לא מדבר על סתם צחוקים ) ולא אוהב שאחרים עובדים על אנשים

מבחינתי תמכור מוצרי ז אין לי בעיה עם זה כל עוד אתה לא משקר לאנשים או דוחף להם זיכיונות

הבעיה שהשיווק הרישתי דוחף לזה וגם לא עומד במתמטיקה פשוטה -אבל כיף להתעלם מעובדות נכון

שילמתי חד-פעמית לחברה על רשיון מכירה של מוצרים, שביחד איתו מגיעה גם ערכת מוצרים - שאם אתה מוכר אותם אתה מחזיר את ההשקעה שלך.

אתה יוצא מנקודת הנחה שמה שאתה מוכר זה זבל שאף אחד לא צריך ואף אחד לא משתמש - במידה וקנית מוצר ואתה משתמש בו - לא הפסדת כסף!!!

כנראה שמה שאנחנו מדברים עליו זה 2 דברים שונים, כי השיווק רשתי שאני מדבר עליו - לא עובדים בו על אנשים ולא משקרים להם, וגם לא מוכרים להם מוצרים סוג ז' - זאת הסיבה היחידה שיש לך להכנס לחברה הזאת - כי המוצרים שלה טובים, אתה נהנה מהם ורוצה שגם אחרים יהנו (אה ולהרוויח כסף בדרך).

זה שאתה משלם כסף על מוצרים - באמאשך'? חשבתי שכל מני עסקים מקבלים הכל חינם מחברות ענק ומרוויחים כסף מכלום.

אתה נכנס למסגרת שאין לך מושג איך היא עובדת כי מעולם לא טרחת לבדוק - ובצדק, אנשים כמוך הם אנשים שלא רצויים בעסק השר"ש כי אתה חלק מאלה שמאמינים לכל מה שאומרים להם וזה שטויות במיץ.

כאשר אתה פותח עסק, מישהו בא ומלמד אותך משהו? לא! אתה הולך ולומד לבד. יש חברות שהעובדים בהן מאוד נדיבים וכן מעניקים קורסים ועזרה ותמיכה (אני מכיר אחת) רציפה לאורך כל הדרך.

אתה ממשיך להתרברב בחישובים המתמטיים הדגולים שלך שאתה מסתיר מאתנו, בוא תחלוק אותם עם הציבור ותראה לכולם איך אנשים מפסידים בשר"ש, קדימה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Xeydo אתה מתעלם מעובדות וכצפוי מציג אותי כ"ספקן"

ומבחינת המתמטיקה השיטה הזאת נבדקה על ידי גדולים מימני והוכיחו שהרוב יפסידו מזה כסף

אתה מוזמן לחפש קצת בגוגל זה לא כזה קשה או לחכות שמישהו יראה לך את החישוב

אבל בגדול בגלל הצורה של זה של גיוס עוד ועוד אנשים (מוכרים לצורך הדיון )בסופו של דבר נוצר מצב שאין מספיק לקוחות ואז הכל נופל

ובפועל מי שבאמת מרוויח זה המנהלים והרוב מפסידים

ומה הקשר בין זה שאתה משתמש במוצר לצריכה עצמית ? זה לא רלוונטי בכלל שמדובר על עסק

רוצה לקנות מוצר לצריכה עצמית תיקנה בלי לפתוח עסק או להתחיב לכלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Xeydo אתה מתעלם מעובדות וכצפוי מציג אותי כ"ספקן"

ומבחינת המתמטיקה השיטה הזאת נבדקה על ידי גדולים מימני והוכיחו שהרוב יפסידו מזה כסף

אתה מוזמן לחפש קצת בגוגל זה לא כזה קשה או לחכות שמישהו יראה לך את החישוב

אבל בגדול בגלל הצורה של זה של גיוס עוד ועוד אנשים (מוכרים לצורך הדיון )בסופו של דבר נוצר מצב שאין מספיק לקוחות ואז הכל נופל

ובפועל מי שבאמת מרוויח זה המנהלים והרוב מפסידים

ומה הקשר בין זה שאתה משתמש במוצר לצריכה עצמית ? זה לא רלוונטי בכלל שמדובר על עסק

רוצה לקנות מוצר לצריכה עצמית תיקנה בלי לפתוח עסק או להתחיב לכלום

אתה מסתכל על זה כעסק נטו, זה למה אתה תכשל בסוג זה של עבודה.

חוץ מזה, שאתה לא מתחייב לשום דבר. ברגע שיש לך רשיון אתה פשוט מקבל % מסויים של הנחה. מה הבעיה כאן לא הבנתי?

וזה שאתה שולח אותי לגוגל לחפש דברים אני יכול באותה מידה לשלוח אותך לגוגל לחפש על אנשים שחיו ממש בזבל והיום הם מיליונרים. תן לי משהו ספציפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי קרירין והשאר שתומכים בו צודקים.

יצאתי כבר מהעסק של שיווק רשתי, כי כסף ייחסית זאת לא הבעיה, הבעיה היא זה המצפון שלי, לגייס חברים בשביל החרטא הזה זה לעשות מעשה דיי מלוכלך.

כלומר אתה מרוויח עליהם.

אמרו לי שמתמקדים במכירות אבל איך שנכנסתי אמרו לי להתמקד בגיוס מפיצים, כלומר אתה הופך ללקוח שלהם בלי שתשים לב. כאשר הם טוענים שאתה המפיץ ובפועל אתה הלקוח, הם מוכרים לך את המוצר באופן סמוי.

אני שילמתי 1500 ש"ח ועכשיו אני מתחרט, יכולתי להחזיר לעצמי את ההשקעה אבל העדפתי לא לעשות זאת, החברים שלי חשובים יותר מהסכום הזה, אז בלית ברירה אני אעבוד בשביל להחזיר, מקסימום אמכור את המוצרים בהפסד.

כעיקרון ערכה בסיסית משלמים 5500 ש"ח, מזל שאני לא שילמתי.

יש את הערכה שעולה גם 20000 ש"ח! :screwy:

כן כן, הם עושים לא מעט כסף מהעסק הזה, אתה לא מפיץ, פשוט מוכרים לך את המוצר באופן סמוי, כאשר כבר גילית שאתה שילמת ופתחת את המוצרים אתה מבין כמה שטות זאת ואין לך ברירה אחרת אלא להכניס את החברים שלך לעסק וכך הלאה...

אני לא עשיתי את זה כדי לא לאבד חברים.

את ההפסד אני לוקח לעצמי. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Xeydo בבקשה עוד "לקוח מרוצה"

וזה ימשיך להתגלגל ולהתגלגל

אתה יכול להמשיך לעלל את השיטה אבל אותי לימדו משהו עוד שהייתי קטן

מוצר מצליח (עלות תועלת ) תימצא בהרבה מאוד בתים ולא תצתרך לחפש אותו

מיקרוגל\טלוויזיות\מחשב לדוגמה

ברגע שהם היו מספיק טובים כולם הלכו לקנות אותם

עם לחברות השיווק הרישתי היה מוצר בסדר גודל כזה כולל פטנטים רלוונטים תאמין לי שהם לא היו מחפשים לקוחות בתרגילים כאלו

אתה מוזמן לקרוא לזה מפיצים לא שזה ישנה הרבה

אתה יודע כמה שווה פטנטים על מוצר חדש שיכנס ל10% מבתי האב בעולם ? חברה שתשיג את זה תשחה בכסף בלי צורך בשיווק מיוחד

אז תשאל את עצמך עם המוצרים של השיווק רישתי כל כך טובים למה הם נימכרים בשיטה כזאת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Xeydo בבקשה עוד "לקוח מרוצה"

וזה ימשיך להתגלגל ולהתגלגל

אתה יכול להמשיך לעלל את השיטה אבל אותי לימדו משהו עוד שהייתי קטן

מוצר מצליח (עלות תועלת ) תימצא בהרבה מאוד בתים ולא תצתרך לחפש אותו

מיקרוגל\טלוויזיות\מחשב לדוגמה

ברגע שהם היו מספיק טובים כולם הלכו לקנות אותם

עם לחברות השיווק הרישתי היה מוצר בסדר גודל כזה כולל פטנטים רלוונטים תאמין לי שהם לא היו מחפשים לקוחות בתרגילים כאלו

אתה מוזמן לקרוא לזה מפיצים לא שזה ישנה הרבה

אתה יודע כמה שווה פטנטים על מוצר חדש שיכנס ל10% מבתי האב בעולם ? חברה שתשיג את זה תשחה בכסף בלי צורך בשיווק מיוחד

אז תשאל את עצמך עם המוצרים של השיווק רישתי כל כך טובים למה הם נימכרים בשיטה כזאת ?

אתה מסתכל על זה כעסק נטו, זה למה אתה תכשל בסוג זה של עבודה.

אתה יוצא מנקודת הנחה שמה שאתה מוכר זה זבל שאף אחד לא צריך ואף אחד לא משתמש - במידה וקנית מוצר ואתה משתמש בו - לא הפסדת כסף!!!

כנראה שמה שאנחנו מדברים עליו זה 2 דברים שונים, כי השיווק רשתי שאני מדבר עליו - לא עובדים בו על אנשים ולא משקרים להם, וגם לא מוכרים להם מוצרים סוג ז' - זאת הסיבה היחידה שיש לך להכנס לחברה הזאת - כי המוצרים שלה טובים, אתה נהנה מהם ורוצה שגם אחרים יהנו (אה ולהרוויח כסף בדרך).

אני יכול להיות מנבא עתידות לא רע

הבחור פה נכנס לחברה האלמונית הזאת במטרה להרוויח כסף, בלי שום ידע על מוצרי החברה

לא השתמש בהם והרגיש שהוא עובד על חברים שלו כשניסה למכור להם את המוצרים (כי הוא בעצמו לא השתמש בהם? ::))

שילם סכום מגוכח על רשיון הפצה ואפילו לא דרש את כספו חזרה

מן הסתם כאשר אתה עושה קפיצת ראש לתוך חברה לא ידועה, אתה לא יודע לגבי הסיכויים שלך להצליח בחברה הזאת

חברות כמו ש-FullGaz לדוגמא התחיל לעבוד עבורן (והפסיק) הן אלה שעושות לשר"ש שם רע.

בוא ניתן לך תסריט מה היה אמור לקרות (במידה והוא היה נרשם לחברה נורמלית, ולא איזו חברת China Tech):

- הוא היה מתחיל להשתמש במוצרים של החברה

- בגלל שהוא היה מרוצה מהתוצאה, הוא התחיל להמליץ לחברים שלו על המוצרים של החברה לספונסר שלו

- הספונסר שלו ראה שלבחור יש פוטנציאל לשווק את המוצר, אז הוא החתים אותו כמשווק

- הוא מכר את המוצר ללא כל רגשות אשמה משום שהוא התנסה במוצר וחווה את התוצאה שלו בעצמו

נניח והוא לא הצליח למכור, הוא פונה לספונסר שלו בבקשה להחזיר את מלאי המוצרים ולקבל את כספו חזרה.

as simple as that

במקרה שלנו, מה קרה?

- הבחור חיפש דרך מהירה להתעשר וראה איזה איש מכירות מצ'וקמק עומד ברחוב ומנסה לשכנע אנשים להכנס לעסק הכושל שלו

- הוא נרשם בלי שום ידיעה על החברה ועל המוצרים שלה

- הוא שילם סכום מגוכח (פי 4-5 ממה שאני שילמתי לפני שנה)

- בלי להתנסות בכלל במוצרים הוא ניסה למכור אותם לחבריו

כמובן שהוא התחיל להרגיש רגשות אשמה :facepalm:

עוד שאלות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרוצים תרוצים

איזה הסבר מפורט, מושקע שכולל מספר רב של טענות נגד וטיעונים שמלווים בדוגמאות והסברים ללמה אני טועה.

נו טוב, אני מניח שאתה צודק. :(

למען הסרת ספק - אני וכל קוראי הדיון יכולים לסכם את ההודעות שלך בדבר אחד-

בולשיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון את שלך כבולשיט

תגיד את האמת לאנשים גם בחברה הכי מכובדת בתחום עם יש כזאת בכלל

מדובר בעבודה קשה \הרבה שעות ביום \וגם אז הרווח הרבה יותר נמוך מאיך שמנסים להראות לך וזה במקרה שיש רווח

וזה בלי לדבר על העניין המוסרי

עם היו אומרים את האמת לאנשים חברות כאלו היו הרבה יותר קטנות והיו גם הרבה פחות חברות כאלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, קטלתי אותך בכל דרך אפשרית ולא נשארו לך יותר טיעונים חוץ מ"זה המון שעות עבודה\עבודה קשה" - זה כבר לא אכפת לי להוכיח לך שאתה טועה, העיקר ששברתי לך את המיתוס ששר"ש זה רמאות ופרמידה - וחוץ מזה, כל הודעה שלך מרמזת עליך יותר ויותר, עכשיו הוכחת לי שאתה ילד בן 8 חסר חברים שברגע שאומרים לו משהו שנשמע לו מעליב הוא מחזיר ב"לא אתה".

מישהו מכריח אותך לעבוד? אף אחד לא ירצה לקחת אותך כמפיץ בכלל, אתה אדם עצלן שמתעקש על שטויות. לא מתאים לך סגנון העבודה הזה? לך תסחוב רהיטים במשכורת מינימום, לך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קטלתה אותי ? הוכחתה שזה לא רמאות ?

מדברים על פאקינג בולשיט ?

אני ילד בין 8 אני עצלן ?

אתה חתיכת נוכל חסר מצפון ומוסר שמוכר זבל לאנשים

אתה יודע מה אני מוכר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה לא יודע מה אני מוכר. אין לך שום זכות אפילו לדבר על המוצרים שאני מוכר בלי ידיעה אפילו מה הם.

אותו דבר יהיה שאני אומר שאתה עובד בחרא עבודה למרות שאין לי בכלל מושג מה אתה עושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...