למתמחים בנושאי שיווק... - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למתמחים בנושאי שיווק...

Born2Kill

Recommended Posts

2 השכבות הראשונות יכולות להרוויח (המנכ"ל של החברה ומי שהוא מצרף), כל השאר מפסידים וממנים את הרווחים של 2 השכבות הראשונות.

חפש בגוגל "משחק סכום אפס".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבעיה שהרוב מפסידים מזה זה הבעיה

שתחשוב על העניין הסטטיסטי תבין זה שאתה לא מוכן לתת תשובות על זה זה כבר עניין אחר

כן אבל קח בחשבון את העובדה שכשאתה קונה מוצר חדש במכולת גם אז יש סיכוי שתפסיד כסף אם לא תאהב אותו ואז אתה לא תקנה אותו יותר. זה אותו דבר עם שיווק רשתי רק במקום לקנות אותו במכולת אתה קונה אותו מהיצרן וברגע שאתה מפסיק להאמין במוצר אתה מפסיק לקנות אותו אלא אם כן יותר רווחי בשבילך להמשיך לקנות אותו עם כבר מתחתך יש שיווק גדולה.

הרעיון של שיווק רשתי מתבסס על העובדה שאנשים גם ככה מוכרים לאנשים אחרים מוצרים שהם אוהבים אבל לא מתוגמלים מזה. מה שרוברט קיוסאקי כתב בכסף שלו זה לא "תיכנס לשיווק רשתי" אלא הוא ציין ששיווק רשתי הוא דרך טובה ללמוד שיווק בזול ומאנשים בעלי ניסיון בזה. לפני זה אשתי לא הצליחה למכור לאנשים שרצו לקנות. אז אני די בטוח שלמרות שזה באיזה שהיא נקודה עלה לנו הרבה כסף ולא קיבלנו תמורה מזה אשתי למדה הרבה בנושא השיווק. ושיווק יכולה להיות עבודה מאוד מתגמלת כי יש חברות "קלאסיות" שמחפשות אנשים שיודעים לשווק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב. לא מוכן לתת תשובותHuh

מה אני? נציג של ארגון השר"ש בישראל?

אני לקוח ומפיץ שאומר את דעתי.

וכן! זה בסדר שיש אנשים שלא חושבים כמוני. בכל תחום.

אני לא בא להוכיח פה שום דבר, בגלל זה אמרתי שחבל על הויכוח.

גם הפסקתי להפיץ, דרך אגב.

אני מדבר אתך על עובדות מדעיות ואתה מדבר איתי בשפת הקשוקש ?

סבבה אל תאמין למתמטיקה ואתה גם מוזמן לחשוב שהירח בנוי מגבינה צהובה ענקית

כל עוד אתה לא מעונין לנהל וויכוח עניני אין אף בעיה

כן אבל קח בחשבון את העובדה שכשאתה קונה מוצר חדש במכולת גם אז יש סיכוי שתפסיד כסף אם לא תאהב אותו ואז אתה לא תקנה אותו יותר

אתה הולך למכולת קונה מוצר עד פה הכל בסדר

השאלה אתה הולך למכולת וקונה 100 מוצרים זהים ? בטח שלו אבל עזוב אתה אמור להרוויח כסף מהענין ולא להפסיד

ופה קניה במכולת =הפסד אלה עם תמצא פריר שיקנה מימך במחיר גבוה יותר ממחיר החנות

בקיצור יש רק הפסדים ובמקרה שכן תצליח "למכור קרח לאסקימוים" בסוף אנשים אחרים ידפקו והם יהיו גם הרוב בשיטה הזאת

רק במקום לקנות אותו במכולת אתה קונה אותו מהיצרן

יצרן רגיל לא מוכר לך זיכיונות למכירה זה אבדל ענק -ופה ההבדל הגדול ביותר בשיווק סטנדרטי לשיווק שיכבתי\רישתי

גם בעל מכולת קונה את החלב שלו מתנובה ואת הלחם ישר ממאפיות אבל הוא לא מוכר זיכיונות ללקוחות לקנות ישירות מהיצרן ולמכור זכיונות לאנשים אחרים

פה השיטה הזאת נכשלת כמוסרית לפחות בעינים שלי היא נכשלת כמוסרית בגלל ענין שהרוב מפסידים

מה גם שהרבה חברות כאלו אומרות ללקוחות להתרחק מסקפתנים -לא בדיוק מפתיע

זה קצת מצחיק, כי למיטב ידיעתי רוב העסקים שנפתחים נסגרים תוך שנה שנתיים, ושם משקיעים עשרות ומאות אלפי שקלים.

אבל אני לא בטוח בזה.

מה הקשר ? עסק זה דבר מסוכן כלכלית -אתה לוקח סיכון בניסיון להרוויח

בלי זה שים את הכסף בחסכונות סולידים ותרוויח קצת תמיד כל עוד אין קריסה כלכלית

ומבחינה סטטיסטית הסיכויים להרויח בלוטו הם אפסיים, וזה גם לא תלוי כמה קשה תעבוד, ועדיין אנשים ממלאים טפסים.

אלא מה? שזה כסף קטן.

אנשים מטומטמים -אין לי בעיה עקרונית עם דברים כמו טוטו כל עוד מהמרים על סכום קטנטן כי זה מוסיף לחוויה של לצפות במשחקים

זה שאנשים מוצאים הרבה על הימורים זה עצוב וחבל אבל זה לא אופך דברים אחרים לטובים בגלל זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מונע ממך למכור את שקית החלב הזאת בפי 2 יותר מהמחיר שלה?

בשר"ש זה לא ככה, אם תנסה למכור בלי להיות מפקח, רוב הסיכויים שיעלו עליך והחברה תתבע אותך.

קיצר אתם אומרים ללכת על זה? (כאילו יש לי ברירה כבר שילמתי חלק מהסכום).

יש פה חלק שבעד וחלק שנגד' date=' בגלל זה שאלתי כי זה בהחלט מבלבל ותמיד משווים את זה לפירמידה.

[/quote']

אם אתה הולך על זה נטו בשביל "להרוויח כסף קל ומהר" - אל תעשה את זה.[br]פורסם בתאריך: 27.04.2010 בשעה 19:31:43

2 השכבות הראשונות יכולות להרוויח (המנכ"ל של החברה ומי שהוא מצרף), כל השאר מפסידים וממנים את הרווחים של 2 השכבות הראשונות.

חפש בגוגל "משחק סכום אפס".

מעניין, כנראה שיש מאות מיליוני פראיירים בעולם שממשיכים להאמין בזה במשך עשרות שנים שזה קיים...

מה שאתה מספר עליו זה עסק פרמידה, שהוא לא חוקי בארץ (או כמעט בכל מדינה שהיא לא עולם שלישי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שיש מאות מליונים שמאמינים בדבר מסויים, לא הופך אותו לנכון.

יש קרוב ל-1.5 מליארד אנשים שמאמינים בקוראן ובנביא מוחמד, ועוד 2 מליארד מאמינים בנצרות ובישו, במה אתה מאמין?

כל משחקי ה"שיווק הרשתי"/פירמידה/פונזי הם משחק סכום אפס, לכן אין שום סיכוי להרוויח מהדור השלישי ומטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שיש מאות מליונים שמאמינים בדבר מסויים, לא הופך אותו לנכון.

יש קרוב ל-1.5 מליארד אנשים שמאמינים בקוראן ובנביא מוחמד, ועוד 2 מליארד מאמינים בנצרות ובישו, במה אתה מאמין?

כל משחקי ה"שיווק הרשתי"/פירמידה/פונזי הם משחק סכום אפס, לכן אין שום סיכוי להרוויח מהדור השלישי ומטה.

האם אתה מדבר על המוצרים, או על שיטת העבודה?

ולגבי זה שאתה מכניס את השיווק רשתי לקטגוריה של פירמידה ופונזי רק מראה עד כמה אתה בור בעניין זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, כמו בכל נושא, מי שמתלהם כאילו פגעו באבא שלו, כנראה לא מבין בנושא, והוא מדבר ריגשית.

כל אחד והבעיות הרגשיות שלו.

אין לי כח לצטט אבל "אי אפשר להרוויח מהדור השלישי ומטה" ? ? ?

טוב, אתה באמת לא יודע על מה אתה מדבר. אם היית מבין איך זה עובד היית יודע שלא כמו בפירמידה, אין כ"כ קשר באיזה דור אתה ושל מי.

(הקשר קטן בכל אופן). זה תלוי אך ורק בעבודה שלך.

ממש אין לי כח לפתוח את הדברים האלה, ועוד כאן. :kopfpatsch:

כבר ראיתי מספיק "חכמים", ואני מדבר על בעלי עסקים, ואנשים מהשורה שצחקו עלי כשבאתי עם ההצעה, ואחרי שישבו ולמדו את הנושא, החווירו - והצטרפו. (לא כולם כמובן, אבל גם מי שלא הצטרף, הפסיק לצחוק מהנושא. הבין שיש כאן משהו רציני, אבל זה לא בשבילו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מונע ממך למכור את שקית החלב הזאת בפי 2 יותר מהמחיר שלה?

בשר"ש זה לא ככה, אם תנסה למכור בלי להיות מפקח, רוב הסיכויים שיעלו עליך והחברה תתבע אותך.

אם אתה הולך על זה נטו בשביל "להרוויח כסף קל ומהר" - אל תעשה את זה.[br]פורסם בתאריך: 27.04.2010 בשעה 19:31:43

מעניין, כנראה שיש מאות מיליוני פראיירים בעולם שממשיכים להאמין בזה במשך עשרות שנים שזה קיים...

מה שאתה מספר עליו זה עסק פרמידה, שהוא לא חוקי בארץ (או כמעט בכל מדינה שהיא לא עולם שלישי).

יש גם עשרות אלפי אנשים שנופלים מדי שנה בגרסאות שונות ומשונות של העוקץ הניגרי.

הדבר היחיד שזה אומר זה שיש הרבה אנשים טפשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם חוטנים מים.

לסיכום הדיון, מי שחושב מה שהוא חושב ללא כל התנסות אישית בנושא שיבושם לו, רק שלא ייתן עצות לא מקצועיות וחסרות כל בסיס שישפיעו לרעה על שיטת עבודה כלשהי (שר"ש במקרה שלנו) - ושוב, אני מדבר על כאלה בלי התנסות אישית.

בדיוק כמו שאנשים לא "מחרבנים" לכם על העבודה (נניח שאתם עובד בחנות כלשהי שמרוויח בהתאם לכמות הלקוחות - והם מתחילים לספר כל מני סיפורים חסרי כל בסיס על כך ששמעו שיש לכם סחורה ממוחזרת מסודן כאשר אתם טוענים שזה 100% USA), אני מצפה שלא "תחרבנו" על העבודה של האנשים. הזלזול שהולך פה פשוט מגעיל אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה סיבה לא לחרבן אל אנשים שחושבים שהם עושים כסף מאוויר כשתכלס זה לא אפשרי אל פי חוקי המתמטיקה

הניסיון שלי (היחיד) בתחום הוא מחיקת עשרות הודעות ביום (!!) של 'בואו תצתרפו מתחת אליי' מפורום אחר שהייתי בו אדמין. במקרה אלה בידיוק אותם אנשים שלוחצים כל לינק וכל פרסומת שהם רואים (כפי שניתן היה לראות בפורום 'מחשבים' של אותו אתר פורומים) - אוליי אומר משהוא אל איך אני רואה את האנשים האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה סיבה לא לחרבן אל אנשים שחושבים שהם עושים כסף מאוויר כשתכלס זה לא אפשרי אל פי חוקי המתמטיקה

הניסיון שלי (היחיד) בתחום הוא מחיקת עשרות הודעות ביום (!!) של 'בואו תצתרפו מתחת אליי' מפורום אחר שהייתי בו אדמין. במקרה אלה בידיוק אותם אנשים שלוחצים כל לינק וכל פרסומת שהם רואים (כפי שניתן היה לראות בפורום 'מחשבים' של אותו אתר פורומים) - אוליי אומר משהוא אל איך אני רואה את האנשים האלה

מצויין. זוהי סיבה לזלזל באותם אנשים, ולא בשיטת עבודה שלמה או בחברה מסויימת.

זה 1-1 במקרה של חבורות ערסים שמקללות באנגלית עילגת שחקנים ממשחקי אונליין, ואז מדינת מקבלת את הרושם של מדינה לא מפותחת וחסרת תרבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בז לזלזול שלך

באסה. אני לא מבין איך מישהו יכול לראות בשטות הזאת עבודה אמיתית. זה ממש כמו כל הסטודנטים שעובדים בשירות לקוחות - עבורם לפחות מדובר בעבודה זמנית, והם מתייחסים אליה ככזאת. עוד לא פגשתי מישהו שעובד בשיווק (מילה יפה ללדחוף לאנשים זבל שהם לא צריכים) וחושב שזו באמת עבודה רצינית (אלא אם כן מדובר ב-Sales Managers בחברות אמיתיות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...