אנא חוו דעתכם על הצעת המחיר למחשב זה - 5000 שקלים (ללא מסך) - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנא חוו דעתכם על הצעת המחיר למחשב זה - 5000 שקלים (ללא מסך)

naknir

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כן. למרות שכמובן לא בצורה הכי מקצועית שיש......

ויש את זה איפה שבונים מפרטים....

יש:

speakers

אח"כ

case

ואז...

fan/lighting.

זה מוזר..... אצלי יש Speakers ואז Case ואז Power Supply..... מה קורה פה??

ומה ז"א אומרת לא בצורה הכי מקצועית? כלומר אני מבין שיש כרטיסים מיוחדים לעריכת , אז מה זה בעצם מה שאני מקבל עם הכרטיס הזה?

ניר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי צדקת, זה בגלל שהדפדפן שלי לא היה אקספלורר 6. עדכנתי עכשיו לגרסא 6 וראיתי את ה"בנה מחשב" החדש. המון תודה!

אז ביצעתי את ההזמנה, כבר היום, כבר עכשיו. אבל פתאום חשבתי, לא צריך שיהיה איזה Cooler למעבד או משהו? או שאין זה הכרחי ונחוץ והכל יעבוד אחלה גם בלי, לפחות בינתיים עד שיהיה לי כסף ל"שטיקים" אחרים למחשב?

המון תודה שוב לכל מי שעזר!!!! ומקווה לתשובה לגבי המקרר,

ניר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הזמנת מעבד בגירסת Tray הוא מגיע ללא גוף .

בכל מקרה יתקשרו אליך כנראה מחר כדי לאשר את ההזמנה.

אז יציעו לך מה לעשות.

אם אתה רוצה גוף פשוט וזול - Spire FridgeRock (בסביבות ה-50 ש"ח)

אם אתה רוצה אחד שגם כנראה יהיה שקט יותר ועדיין לא עולה יותר מדי - Spire WhisperRock IV (בסביבות ה-90 ש"ח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיט, אכן הזמנתי מעבד בגירסת TRAY כי גם לא הייתה אופציה אחרת בשביל ה- 2500+... אז כשיתקשרו אני אבקש את המקרר הזול יותר נראה לי, לא רוצה להוסיף עוד הרבה כסף.... הוא יעשה את העבודה, לא? ואני מאמין שיותר מדי רועש הוא לא יהיה.... אני טועה?

ניר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.spire-coolers.com/asp/fcc.asp?ProdID=1

הוא נשלט ע"י טמפ' ועוצמת הרעש היא בין 27.5dBA-36dBA

ה-WhisperRock IV לעומת זאת מדורג ב-21dBA..

אני אישית מוצא מה שמדורג מעל איזור ה-25dBA כמרעיש מספיק כדי להפריע לחולי שקט.

מצד שני יש כאלו שקונים גופי עם מאווררי דלתא (=מסוק קטן) שפועלים בסביבות ה-50dBA והם איכשהו מצליחים לחיות איתם בשלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא... ::)

כתוב בארטון עד 3200+...

חחחחחחח אוקיי, תודה רבה.

ושוב, המון המון תודה לכל מי שעזר לי בנושא זה - בלעדיכם, סביר להניח שהייתי קונה מפרט הרבה פחות טוב באותה כמות של כסף. אין כמוכם!!! ואני אחזור לפה עם המחשב החדש.... :-)

ניר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא צריך VIVO תיקח את הכרטיס של SAPPHIRE ב1000 ש"ח.

ותוסיף מאוורר 120 מ"מ.

כל השאר מצויין!

אמנם לא כתוב אבל יש SOUNDSTORM.

תגיד עידו, זה קצת מטריד אותי..... אתה בטוח שב-Epox 8RDA+ יש כרטיס קול Nvidia Soundstorm? כי חיפשתי קצת על הלוח אם הזה כאן בפורומים ומצאתי מישהו שאומר שם שהוא מפרט מהאתר בדיוק לגבי כל דגם של Epox ושם כתוב שבדגם הזה יש בכלל כרטיס קול אחר, של Realtek..... וככה גם בשאר שלושת לוחות האם שמתאימים ל-AMD של Epox. בדקתי בעצמי באתר של Epox והנה מה שכתוב:

Controllers:

Sound Realtek ALC650E 6-channel full-duplex integrated sound

בדקתי את הכרטיס מבוסס NForce2 של - דגם NF7-S ושם באתר הבית שלהם כתוב שיש בו Soundstorm אבל לא כרטיס LAN והוא יותר יקר מה-.

אז מי צודק?? אני מאוד מקווה שאתה.......

ניר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, מצטער לאללה על ההטרדה, גיליתי שיש בלוח אם הזה Soundstorm וגם גיליתי את הסיבה מדוע Epox לא מפרסמים זאת, הכל באתר הבא: http://www.motherboardfaqs.com/article.php?22.255

ועכשיו שאלה: איפה בארץ אפשר לקנות מתאם spdif? חיפשתי בכמה אתרים ולא הצלחתי למצוא...

ניר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...