התלבטות בקניית מסך חדש של NEC PA241W - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בקניית מסך חדש של NEC PA241W

--Shadow--

Recommended Posts

שלום לכולם,

בקרוב אני קונה מחשב ואני רוצה לרכוש מסך איכותי בהתאם כי אני לא מתפשר בנושא הזה של מסכים.

לאחר בדיקה ברשת ראיתי מספר מסכים ואנני רוצה להסתכן לקבל מסך דפוק לדוגמא U2410

זה המסך החדש מהאתר הבית של NEC :

http://www.nec-display-solutions.co.uk/p/uk/en/products/details/dp/Products/LCD/Current/LCD-PA241W/LCD-PA241W.xhtml?cat=LCD&e=e1s1

Size 24"

Aspect Ratio 16:10

Panel Technology p-IPS

Brightness [cd/m²] 360

Contrast 1000:1

Resolution (optimum) 1920 x 1200

Response Time [ms] 8

וכאן עשו ביקורות מקצועית מבית TFT Central שנתנו ציונים גבוהים

http://www.tftcentral.co.uk/reviews/nec_pa241w.htm

השאלה היחידה שרוולנטית עבורי זה האם מסך הזה מתאים למשחקי FPS ?

כמובן שיש עוד שימושים אבל אחד השימושים העיקרים זה משחקים

לפי הטבלה הנ''ל מדד ה- INPUT LAG של המסך די טוב ומתחרה ישיר בנושא מול HP LP2475W ו- וקצת טוב יותר מ U2710 (ששניהם מתאימים לגיימרים)

האם INPUT LAG הוא האינדקציה היחידה למדד זמן תגובה ? או שיש עוד מדד שפספסתי שבעזרתו ניתן לדעת אם הוא מתאים למשחקים

*שני המסכים המתחרים שציינתי מיועדים לגיימרים וה NEC הוא מתחרה ישיר שלהם בנושא זה של הלאגים, אז האם אפשר להגיד שגם הוא מתאים למשחקים (FPS) ?

יש לי אפשרות לרכוש את המסך מיניר מערכות במחיר לא מבוטל אך אני יודע שהוא שווה כל שקל במידה והוא אכן מתאים למשחקים ( היחס של מחיר - תועלת כרגע לא חשוב לי כל כך)

טבלת INPUT-LAG

** בתפריט המסך יש אופציה שעוזרת בזמן תגובה אם מפעלים אותה - response improve: ON

input_lag2.jpg

אודה לתשובות מי שמבין בנושא.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה אתה משלם על הדבר הזה?..

במחיר של 4600 ש"ח אתה יכול לרכוש את ה EIZO S2431WE. אין לו אפשרויות של משחק עם מרחבי צבעים כמו לנק,אבל יש לו יחס ניגודיות טוב יותר,ועומק שחור טוב יותר.יש שם מצבים מובנים של טקסט,משחקים,תמונה,סרט,וכמובן

custom.ואתה יכול להחליף ביניהם דרך המקלדת דרך תוכנה מיוחדת של המסך.

יש לו מרחב צבעים סטנדרטי,שזה קשה למצוא היום,ול NEC היקר יש רק אפשרות אמולציה למצב כזה,לפי הביקורת שהבאת.

חמש שנים אחריות מהפיקסל הראשון....

בסך הכל אתה אומר שאתה לא רוצה להתקע עם מסך "דפוק".אז היית לוקח את האיזו.אני מניח שהוא זול משמעותית מה-NEC ויתן לך כל מה שאתה צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאם תחבר CRT+מסך מהרשימה הנ"ל עם IL גבוה יחסית אולי כן תצליח לשים לב להבדל,אבל כשאתה נמצא לבדך מול המסך ללא שום השוואה אני בספק אם העין שלך תצליח להבחין במשהו כזה.

בכל מקרה,נראה לי קצת מיותר להשקיע יותר מפי-2 על מסך שמיועד למשחקים ולא לשימושים מקצועיים,שאר המסכים ברשימה יספקו אותך בהחלט(לא TN).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- EIZO S2431WE נשמע גם מסך טוב שגם חפרתי עליו בעבר כאן, אבל הוא יחסית מיושן, ל NEC יש פאנלIPS

שהעורך אומר שזה לא יעשה בעיות ל''גיימרים מזדמנים'' האם זה נכון לגבי כל גיימר, כי הINPUT LAG זהה ל שנחשב לגיימרים

אז אני יכול להיות בטוח בעצמי שהוא מתאים ? או שלא ? אני עדיין אובד עצות

for those who do want to game on the screen, NEC have allowed you to turn on the RTC control via the advanced OSD menu. As shown above, there is an option for 'Response Improve', and you can simply turn it on and off. This enables the

RTC control

P1030928.JPG

the input lag of the PA241W was fairly average really. With an average delay of 26.9ms, it was very comparable to the HP LP2475W (25ms). It was a little behind the U2410 when Game mode was used (14.4ms) and the NEC EA231Wmi which offered very good performance in these tests at 8.8ms average. Considering this isn't a gamer orientated screen though, this was not a bad result and shouldn't present any major problems for most casual gamers

http://www.tftcentral.co.uk/reviews/nec_pa241w.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...