נתניהו לשרי הליכוד: התנגדו להגבלת השכר! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נתניהו לשרי הליכוד: התנגדו להגבלת השכר!

Born2Kill

Recommended Posts

http://finance.walla.co.il/?w=//1666897

"רק" אצל ביבי הדאגה היא לחזקים ולא לחלשים.

ואצל ביבי דירקטוריון בנק שמרוויח למעלה ממיליון שקל בחודש זה הגיוני ויפה מאוד. :screwy::facepalm:

אולי תאדג כבר לאלה שבקושי יש להם חשמל בבית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה טיפש מה שיקרה זה שכל המנכ"לים הבכירים בארץ יעשו כמו לב לבייב ויברחו למדינות עם מקלט מס נוח ואז לא תראה שקל מהמשכורת שלהם.

האנשים שיפגעו מזה משלמים יותר מס הכנסה בשנה ממה שאתה תשלם ככל הנראה בחיים שלך, הם ימשיכו להרוויח את הכסף שלהם לא משנה מה תעשה להם השאלה איפה ומי ירוויח מזה בעקיפין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://finance.walla.co.il/?w=//1666897

"רק" אצל ביבי הדאגה היא לחזקים ולא לחלשים.

ואצל ביבי דירקטוריון בנק שמרוויח למעלה ממיליון שקל בחודש זה הגיוני ויפה מאוד. :screwy::facepalm:

ואולי הוא רוצה לשמור עלינו כמדינה דמוקרטית ולא לצרף אותנו לקבוצת המדינות הכושלות שנקראת ברה"מ לשעבר?

מדובר בחברות ומותר להן לעשות מה שהן רוצות, בחברה ממשלתית שיגבילו עד מחר אבל שלא יגעו בשוק הפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאני קופץ כאן מעל הפופיק בניסיוני להסביר לך את זה.

קח את ההצהרות שלך:

1. ביבי דואג למי שמרוויח מעל למיליון ש"ח בחודש.

2. ביבי לא דואג למי שיש לו בקושי חשמל בבית.

השאלה שלי, היא קודם כל בטח משהו שסיקרן את כולם

מה זה "בקושי חשמל"? הוא יכול להפעיל נורה אחת בלבד? או את המחשב רק לשעתיים?

או שחשמל זה המשאב היחיד שמסופק לו לבית ומלבד זה אין שום דבר אחר בבית? חוץ מחשמל?

ואם יש לו בית, זה לא כבר טוב? האם הוא בעל הבית? האם יש בתים נוספים?

למה ואיך בנאדם הגיע למצב שאין לו חשמל בבית? אם הוא ביזבז את כל כספו בסמים או בהימורים?

אם הוא לא יודע לנהל את הכספים שלו? אם הוא בילה על חוף הים כל שנות נעוריו במקום ללמוד משהו

ואפילו בתור בוגר לא הסתכל קדימה והגיע למצב כזה?

למה ואין הגיע בנאדם למצב שבו הוא מרוויח מיליון ש"ח בחודש? האם זה שהוא ירוויח פחות ייתן למישהו אחר משהו?

האם זה שהוא ירוויח יותר ייתן משהו למישהו?

האם הוא גונב את הכסף הזה מאנשים? או שמא מרוויח אותו בעבודה קשה באחת מהחברות הפיננסיות הגדולות במדינה בה הוא חי?

בכל מקרה פול-גז, תעיין בשאלות שהצגתי לעיל, אתה לא מבין, לא רוצה להבין ולא מסוגל להבין את התשובות לשאלות הנ"ל.

הצעקות שהפופוליסטיות שלך בסה"כ מסוות קינאה, תסכול ומצוקה מפאת חוסל יכולת לכלכל את עצמך.

במקום להתאמץ ולעבוד בשביל הלחם שלך, אתה מעדיף לשבת ולבכות.

אולי תלך להרצאות של האנשים האלה בקורסים שתקח באוניברסיטה ותלמד מהם דבר או שניים?

תקדם את עצמך!

אתה חושב שאם הוא היה מרוויח 200,000 ש"ח בחודש(מדברים על הסכום הזה כתקרת השכר הבאה לבכירים במשק) היה יוצא לך מזה משהו?

עמיר פרץ בזמנו זיין ת'שכל על ה-1000$ המסריחים האלה כשכר מינימום, היום זה כבר יותר, ו..? מישהו הפך לפחות עני מזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאני קופץ כאן מעל הפופיק בניסיוני להסביר לך את זה.

קח את ההצהרות שלך:

1. ביבי דואג למי שמרוויח מעל למיליון ש"ח בחודש.

2. ביבי לא דואג למי שיש לו בקושי חשמל בבית.

השאלה שלי, היא קודם כל בטח משהו שסיקרן את כולם

מה זה "בקושי חשמל"? הוא יכול להפעיל נורה אחת בלבד? או את המחשב רק לשעתיים?

או שחשמל זה המשאב היחיד שמסופק לו לבית ומלבד זה אין שום דבר אחר בבית? חוץ מחשמל?

ואם יש לו בית, זה לא כבר טוב? האם הוא בעל הבית? האם יש בתים נוספים?

למה ואיך בנאדם הגיע למצב שאין לו חשמל בבית? אם הוא ביזבז את כל כספו בסמים או בהימורים?

אם הוא לא יודע לנהל את הכספים שלו? אם הוא בילה על חוף הים כל שנות נעוריו במקום ללמוד משהו

ואפילו בתור בוגר לא הסתכל קדימה והגיע למצב כזה?

למה ואין הגיע בנאדם למצב שבו הוא מרוויח מיליון ש"ח בחודש? האם זה שהוא ירוויח פחות ייתן למישהו אחר משהו?

האם זה שהוא ירוויח יותר ייתן משהו למישהו?

האם הוא גונב את הכסף הזה מאנשים? או שמא מרוויח אותו בעבודה קשה באחת מהחברות הפיננסיות הגדולות במדינה בה הוא חי?

בכל מקרה פול-גז, תעיין בשאלות שהצגתי לעיל, אתה לא מבין, לא רוצה להבין ולא מסוגל להבין את התשובות לשאלות הנ"ל.

הצעקות שהפופוליסטיות שלך בסה"כ מסוות קינאה, תסכול ומצוקה מפאת חוסל יכולת לכלכל את עצמך.

במקום להתאמץ ולעבוד בשביל הלחם שלך, אתה מעדיף לשבת ולבכות.

אולי תלך להרצאות של האנשים האלה בקורסים שתקח באוניברסיטה ותלמד מהם דבר או שניים?

תקדם את עצמך!

אתה חושב שאם הוא היה מרוויח 200,000 ש"ח בחודש(מדברים על הסכום הזה כתקרת השכר הבאה לבכירים במשק) היה יוצא לך מזה משהו?

עמיר פרץ בזמנו זיין ת'שכל על ה-1000$ המסריחים האלה כשכר מינימום, היום זה כבר יותר, ו..? מישהו הפך לפחות עני מזה?

היום משכורת של פועל לא מספיקה לך לחיות בכבוד בישראל נקודה

בעניין הבכירים מדובר בחברות ציבוריות ככה שכן שכר מופלץ לבכיר זה אומר הפסד דיווידנטים לבעלי המניות

ולפעמים חלק מהחברות האלו מסובסדים בצורה כזאת או אחרת על ידי המדינה שזה אומר גם הרבה מיסים שהולכים למשכורות

חוץ מזה הרבה מהבכירים האלו הגיעו לתפקיד בגלל קשרים ופוליטיקה ולא מחויבים להצלחת החברה לקבל משכורת מפלצתית מה שמאוד אדיוטי

בעסק פרטי מנכל כושל מפוטר בבושת פנים לאומת עסק ציבורי שזה שונה מאוד

אתה טיפש מה שיקרה זה שכל המנכ"לים הבכירים בארץ יעשו כמו לב לבייב ויברחו למדינות עם מקלט מס נוח ואז לא תראה שקל מהמשכורת שלהם.

האנשים שיפגעו מזה משלמים יותר מס הכנסה בשנה ממה שאתה תשלם ככל הנראה בחיים שלך, הם ימשיכו להרוויח את הכסף שלהם לא משנה מה תעשה להם השאלה איפה ומי ירוויח מזה בעקיפין.

מדובר בחברות ציבוריות ככה שזה שטויות מה שאתה אומר

הרבה מהחברות האלו מקבלות סבסוד מהמדינה ככה שהמשכורות האלו אוכלות מס

שנית יש את עניין הדיווידנטים ככה שהציבור מפסיד מזה

מה שאתה אומר נכון רק לחברות פרטיות ששם בעל הבית גם ככה לא יתן לחגוג על התחת שלו

כך לדוגמה אדם בשם אירושו יממוטו (בכיר בנינטנדו ) אחד מהאנשים הכי מוצלחים בתחומו גם מבחינת רווחים לחברה שלו

אתה יודע כמה הוא מקבל ? כמו טכנאי בכיר בחברה שלו וזהו -לא מיליונים ולא מאות אלפים בחודש וזה אדם שאחרי להצלחות (כלכליות ) ענקיות כמו הWII ומאריו

לאומת זאת בחברות ציבוריות בארץ מישהו חושב שציבורי =לטחון משכורות

יש לך עמותות שמנכלים שם מקבלים עשרות אלפי שקלים בחודש ולהזכיר לך זה נועד "להתנדבות "

וזה בלי לדבר על בכירים בחברת החשמל \בנק וכו

ולאן הם יברחו פתאום ? ומה הקשר ללביב ? לביב הוא בעלים של חברות ויש הבדל גדול בין בעלים לאנשים שכירים

לשכירים אין יכולת כזאת קלה לנדוד מארץ לארץ ולא יתחילו לקבל בכירים ישראלים לחברות בחול רק בגלל שהם מקורבים לכזה או אחר בישראל

בכל מקרי פערי השכר מוגזמים ובקצב הזה נגיע למצב בברזיל

שוק פרטי זה שוק פרטי אבל אין הצדקה לשוק ציבורי לנהוג ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יגבילו את השכר, תיגבר התופעה שכבר קיימת היום

אותם עובדים יפתחו חברה ויוציאו חשבונית למקום העבודה

זאת גם אחלה דרך להתחמק מתשלום ביטוח לאומי ולהכיר בהוצאות (מסויימות)

אגב, קרירין - חברות ציבוריות לא מקבלות סבסוד מהמדינה

מצד שני - יש כאן פגיעה מסויימת בציבור כי זה מגיע על חשבון החלק שלו

אבל ככה פועל שוק חופשי

אגב2, למדינה אינטרס ברור להתנגד להצעה כזאת

המס השולי שהיא לוקחת מהשכירים גבוה בהרבה ממס החברות שיקחו אם המשכורות יהיו יותר נמוכות (והרווח כמובן יגדל באותה מידה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גאון ;D

נראה לי שאתה יותר מושפע מהפרסומת הזאת עם הישראלי שכולם עובדים אצלו.

חברה ציבורית לא אומר שהחברה הזאת של אבא שלך, זה כולה אומר, שבאופן כזה או אחר הציבור מושקע בה.

(לדעתי רוב האנשים מושקעים או קרן הפנסיה או דרך הביטוח מנהלים, אבל אני לא סגור על זה)

זה לא אומר שהכסף שמרוויחים שם אנשים הוא הכסף שלך וזה לא אומר שאם המשכורת של הבכיר תרד, שלך תעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום מתחרטים על זה שחייבו לפרסם את שכר הבכירים - במקום שהמשכורות ירדו הם עלו מטאורית בגלל זה, אבל פוליטיקאים לא לומדים מנסיון.

צעדים אחרים שננקטו בעולם כדי להגביל את שכר הבכירים (כמו מיסוי פרוגרסיבי גבוה) גרמו לזה שהם קבלו חלק משכרם בצורת אופציות, מה שיצר תמריץ ללקיחת סיכונים כדי להעלות את ערך המנייה לטווח הקצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כך לדוגמה אדם בשם אירושו יממוטו (בכיר בנינטנדו ) אחד מהאנשים הכי מוצלחים בתחומו גם מבחינת רווחים לחברה שלו

אתה יודע כמה הוא מקבל ? כמו טכנאי בכיר בחברה שלו וזהו -לא מיליונים ולא מאות אלפים בחודש וזה אדם שאחרי להצלחות (כלכליות ) ענקיות כמו הWII ומאריו

אתה יודע מה המשכורת של סטיב ג'ובס (אדם שאחראי על הכנסות קצת יותר גבוהות) ? דולר אחד, בשנה.

אתה חושב שזה מעיד איכשהו על הכסף שהוא מרוויח?

אגב, פול גז מן הסתם שוב יצא דביל. בכתבה שהוא הביא רשום שנתניהו הורה, בהסכמתה של שלי יחימוביץ' (שכאמור בירכה על ההחלטה) על הקמת ועדה שתבחן את נושא הגבלת השכר ותדווח תוך 60 יום. לא "התנגדו להגבלת השכר!" ולא בטיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבת אולי שהוא מתנגד להגבלה , שזה יגרום לבריחת משקיעים מהארץ ?

שיברחו, אני מוכן לתפוס את תפקידם ולהרוויח פחות!

מי שמרוויח למעלה ממיליון שקל בחודש זה באמת קצת, למה מביאים להם כל כך פחות?

ברצינות, למשל, חצי מיליון שקל לחודש לא מספיק?!

למה להיות עם עיניים גדולות?

כמה כבר אתה מבזבז כסף.

אנשים כאלה הם לא פחות מ"יהודים חזירים".

אגב, פול גז מן הסתם שוב יצא דביל. בכתבה שהוא הביא רשום שנתניהו הורה, בהסכמתה של שלי יחימוביץ' (שכאמור בירכה על ההחלטה) על הקמת ועדה שתבחן את נושא הגבלת השכר ותדווח תוך 60 יום. לא "התנגדו להגבלת השכר!" ולא בטיח.

הוא רק עוד אחד ממיני ראשי ממשלות שרק אמרו ולא עשו.

ואיך לא, יוצא בהצהרה בראיון האחרון שהיה לו "הצלתי את הכלכלה", כן בטח...

קודם תעלה את שכר המינימום למשהו "טיפה" שפוי ואז נדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...