האם ניתן לטעון סרטונים במהירות גבוהה ביו טיוב? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ניתן לטעון סרטונים במהירות גבוהה ביו טיוב?

Cha0stAlker

Recommended Posts

1. תוודא שהמהירות הורדה שלך מהספק תקינה. אם לא> בדוק מהתשתית ופנה אליהם אם לא תקין.

2. תבצע מוניטור למהירות שלך כשאתה ביוטיוב בעזרת תוכנה. אם המהירות נמוכה מאוד, נסה אחרי חצות. אם עדין נמוך, הספק שלך לא משהו כנראה.

אם הספק שלך לא משהו, תעשה סקר שוק מי הכי מהיר לשימושים שלך/ מעבר לחבילת מעביר אותך לקווי גלישה פחות עמוסים של הספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נתחיל מהבסיס - תסגור כל תוכנת שיתוף במחשב שלך ובשאר המחשבים בבית (בהנחה שאתם מחוברים לאותה רשת)

עכשיו תנסה לראות סרטון ב-YouTube ותדווח לנו אם המהירות סבירה.

DOWNLOAD SPEED = מהירות הורדה

UPLOAD SPEED = מהירות העלאה

לאחר מכן תכנס לאתר הזה:

http://www.speedtest.net

ותלחץ "Begin Test"

אתה אמור לראות שם תוצאה למהירות ההורדה והעלאה שלך.

קח בחשבון שלדגומא אם אתה של 4.5 מגה - אתה אמור לקבל ערכים של : 560 להורדה ו-56 להעלאה, הרבה מתחת לזה זה כבר לא סביר.

תעשה את הבדיקות ותחזור לפה עם תשובות כדי שנוכל להתקדם.

נועם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתוב לי download 3.34 MB/s וב upload 0.42 Mb/s.. על שרת בת"א, והיה DOWNLOAD של איזה 0.36 על שרת במרחק של כולה 50Milles.. לא נשמע לי סביר במיוחד :-\

ואני יודע את הפירוש של המילה "UPLOAD", אבל אני לא יודע למה הכוונה במונחי .. DOWNLOAD זה באיזה קצב אני מוריד דבר (ביחס של מידת נפח/שנייה כמובן), אז מה זה UPLOAD? כמה מההורדה "דולף", כמה מהירות "נעלמת" ממהירות ההורדה המקורית שלי? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Download זה המהירות שהמידע זורם מהאינטרנט למחשב שלך, וUpload זה המהירות שהמידע זורם מהמחשב שלך לאינטרנט.

(גם כשאתה מוריד דברים, עדיין יש שימוש בUpload, לשליחת בקשות, לשליחות ack וכו'..)

את הבדיקות עדיף לעשות מהאתרי בדיקות של התשתיות

בזק: speedtest.bezeq.co.il

הוט: speed.hot.net.il

(כמובן בהתאם לתשתית שאתה מחובר דרכה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה חושב שיש פתרונות קסם פה?

גם עם כל ה caching שיש להם מכל שירותי ה CDN וגם ה caching שהספקיות עושות יהיו עומסים מדי פעם.

תשים על pause ולך תכין קפה במקום לחפש על מה להתעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההורדה המקסימלית שהייתה לי זה 3.34 למרות שאני מחובר לחבילה של 4.5MB, ז"א שסביר להניח שזאת הבעיה. להתקשר לבזק ולשאול למה זה ככה, או שיש פתרון שלא מצריך המתנה של חצי שעה?

אני לא מבין למה אתה חושב שיש פתרונות קסם פה?

גם עם כל ה caching שיש להם מכל שירותי ה CDN וגם ה caching שהספקיות עושות יהיו עומסים מדי פעם.

תשים על pause ולך תכין קפה במקום לחפש על מה להתעצבן.

אני לא מחפש על מה להתעצבן, אבל אני בטוח שאתה לא מחכה פאקינג 40 דקות על סרטון באיכות 480P במשך 5 דקות :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוודאי להתקשר לבזק. אני עם חיבור 3MB ולסרטונים של 360/480P אני כמעט אף פעם לא צריך לחכות... רק כשממש ממש עמוס. בשעות הלילה (וגם, להפתעתי, לפעמים בשעות היום) אני יכול להריץ גם סרטוני 720P בלי שצריך לחכות לטעינה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...