המחשב דוחה מערכות הפעלה; או: RPC error - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב דוחה מערכות הפעלה; או: RPC error

Ewingum

Recommended Posts

לפי מה שהבנתי ממקור הדיסק ההפצה הזו של מערכת ההפעלה באה מלפני הבלאסטר אבל לכו תדעו, אכן גם חשבתי על כך. (אני מדבר על הXP+SP1 לא לגבי הWin2003, הוא יכול להיות)

לגבי הפרטישנים, אכן יש כאלה, עם Backupים וכו'. אבל הם היו כחלק מהמחשב הקודם שלי שטופל עם הנורטון כשהוא היה מעודכן כל הזמן בעדכונין האחרונים. כמו כן בחלק מהנסיונות שלי (שחזרה בהם הבעיה) כל הפרטישנים היו על Hide (זה פותר את הבעיה הפוטנציאלית?). האמת היא עשיתי להם unhide בשביל החייגן או איזה patch לגבי החיבור כבלים, אבל אני לא זוכר אם זה היה לפני או אחרי הבעיה. אבל כרגע כשהוא unhided הfix של סימנטק לא מצא שם משהו.

אני לא מחשיב את האינטרנט כרכיב בסיסי ;)

אם לא ציינתי בהודעות קודמות, החיבור לאינטרנט הוא דרך הכבלים בעזרת חיבור (L2TP) (ומודם הכבלים כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

GOD!

באמת חיית במאדים בחודשיים האחרונים!

גם בלי להתעניין העניין הזה כוסה בכל אמצעי תקשורת אפשרי!

הקובץ msblast.exe משתמש בפורט 135 שהווינדוס משאיר פתוח. כשהקובץ נמצא על מחשב כלשהו, הוא שולח את עצמו על הפורט הזה לכל אייפי שיש למחשב קשר אליו.

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=4;action=display;threadid=44621

האמת היא מה שאמרת די נכון, בתקופת השיא של הבלאסטר הייתי על הכנרת בלי שום אמצעי תקשורת מודרני כמה ימים :P (ברצינות. אנקדוטה משעשעת אני מניח :))

טוב לדעת. אני לא אתפלא אם אחד המחשבים של 012/ערוצי זהב בדרך לחיבור האינטרנט נגוע בזה. (או המחשב של אחותי שמחובר איתי ברשת, למרות שבנסיונות האחרונים הרשת לא עבדה)

עריכה: אפילו להתחבר לרשת כלשהי אי אפשר היום להתחבר בלי קונדום! :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אקרא.

אוקיי אז זה זה כנראה :)

עכשיו אז באה השאלה הבאה: אז מצאתי פאטצ' לXP, מה עם 2003? (עריכה: לא משנה נמצא :) )

והפיירוול של מגן מפני זה (יש לי זון אלרם אבל בכל מקרה)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אקרא.

אוקיי אז זה כנראה :)

עכשיו אז באה השאלה הבאה: אז מצאתי פאטצ' לXP, מה עם 2003?

patch דומה אליו יש?

לא דומה.

יש פאטצ' בדיוק בשביל 2003 Server.

Windows Server 2003 32 bit Edition

Windows Server 2003 64 bit Edition

והפיירוול של מגן מפני זה (יש לי זון אלרם אבל בכל מקרה)

אתה באמת חושב שהפיירוול של עושה משהו?

LOL

:lol:

אם לא הבנת, התשובה היא לא.

אתה צריך פיירוול נורמלי, ולחסום איתו ידנית את פורט 135.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתקין זון אלרם ראשון על המחשב... לאן הגענו :P

ד"א, פרוג, בכל האירוע הזה היה חסר לי איזה bootdisc איכותי ;) נראה לי אני אשוב למלאכת ההכנה, או לפחות אתעדכן קצת בחידושים. יש חדשות מרעישות בנושא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הכל עובד בינתיים אז זה כנראה היה זה :) תודה רבה!

מה שמפחיד בכל הסיפור זה שבכל הסריקות זה לא גילה בלאסטר בקבצים שלי וההדבקה התבצעה גם כאשר לא הייתי מחובר בVPN אל האינטרנט, אלא בעצם הייתי ברשת (בעקיפין, דרך המודם) עם המרכז של ערוצי זהב (מי שבכבלים עם חייגן יודע שכאשר הוא מתחבר ללא החייגן הוא מובל מיד לאתר של הכבלים להורדת חייגן). אני חושד שהשרת הזה או מחשב מסויים בדרך דבוק בבלאסטר. בעצם זה יוצר מצב שאין להתקין את המחשב מחובר בכלל לרשת חיצונית, כמו שפרוג אמר - "בלי הכבל". באמת creepy.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה תלמדו דבר מאד חשוב היום

אחרי פורמט דבר ראשון מתקינים פיקס לבלאסטר

לא מתחברים לאינטרנט בלי זה כי תוך דקה הבלאסטר על המחשב שלכם (בלי שהפעלתם שום תוכנה או עשיתם משהו)

תכינו דיסק עם הפיקס המעפן הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתחברים לאינטרנט בלי זה כי תוך דקה הבלאסטר על המחשב שלכם (בלי שהפעלתם שום תוכנה או עשיתם משהו)

דקה זה עוד אם יש מזל.

זה יכול לקרות גם תוך שנייה, בלי הגזמה. ממש תוך שנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אין זמן לכבות את הservice... אי אפשר (אולי אפשר אבל זה לא מה בכך בכל מקרה, אם זה בכלל אפשרי) לכבות את הservice בזמן ההתקנה. רק עלה לי הדסקטופ וקיבלתי את הודעת השגיאה מיד.

ב. בלי הservice הזה אי אפשר לעבוד עם = אי אפשר להוריד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תדאג לכך שהSERVICE הזה לא יפעיל את המחשב מחדש. פשוט וקל. אני עובד ככה כבר שבועות ולא היו לי בעיות.

במצב הזה המחשב שלך לא יעשה ריסט אבל הוא עדיין ידק בבלאסטר ויפיץ אותו לאנשים אחרים דרך המחשב שלך.

גם אם תוריד את התיקון הבלאסטר עדיין יהיה מותקן על המחשב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...