זקוק להמלצה לשרת להעלאת קבצים [כמו RapidShare] - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להמלצה לשרת להעלאת קבצים [כמו RapidShare]

J S Bach

Recommended Posts

היי,

אני זקוק להמלצה לשרת להעלאת קבצים ,כמו RapidShare אבל שניתן להעלות קובץ ששוקל יותר מ-250 מגה ושאין הגבלה למספר המורידים [או שהוא גדול מ-25]. והכי חשוב, שיהיה חינמי.

דברים חשובים נוספים: שיהיה קל להוריד את הקבצים ושקצב ההורדה [וגם ההעלאה אם אפשר לבקש] יהיה כמה שיותר מהיר.

בתודה מראש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

file4save ו MEGAUPLOAD בדרך כלל יציבים ונותנים צהירות הורדה טובה, file4save גם מאפשר גם להמשיך הורדות שהופסקו ולהוריד עם תוכנת הורדה (הקישור נפתח לשעתיים אם אני זוכר נכון).

יש גם את QUICKUPLOAD, גם מוריד מהר וגם נותן כל מה ש file4save נותנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על ההמלצות!

בנתיים בMEGAUPLOAD זה כתב באמצע שקרתה בעיה והפסיק להעלות [פעמיים קרה]. ב-FILE4SAVE נמעס לו בערך ב-50%.

אני אמשיך לנסות את האחרים, תודה.

זה סממן בולט ותמיד קרה לי בבתים עם פס העלאה צר.

אצלי עם 1MB למעלה (בתכלס 125 בערך) זה אף פעם לא קורה ולכל אתר אני מעלה כל גודל קובץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עדיף כבר למספר שרתים?

multiupload

mirrorcreator

massupload

אני לא מבין למה להעלות לשרת יחיד כשמהירות העלאה שלנו בארץ זוועתית וכשיש אפשרות להעלות למספר שרתים בהעלאה לשרת אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהירות ההעלאה היא 35 קילו בייט בשנייה.

1. אז צדקתי. זו הסיבה לניתוקים, כי זו מהירת מאוד איטית. אין לך מה לחפש סיבות אחרות.

2.

יש אפשרות להעלות למספר שרתים בהעלאה לשרת אחד.

תפרט בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק, ולמשל במירור קריאוטר יש לך אפשרות להעלות את זה נראה לי לכמעט 15 שרתים שונים...

בוא נגיד גם אם השירות יקרוס בעוד חודש, מספיק תשמור את הקישורים שהוא העלה, ואתה מסודר.. ככה שאמינות זה לא בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...