Spartacus הסדרה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Spartacus הסדרה

klayton

Recommended Posts

כשאני נתקל בשם "ספרטאקוס" אני נזכר בסרט האגדי משנות ה-60 של קירק דאגלס,

שלוש וחצי שעות של תענוג, לזה קוראים קולנוע במיטבו.

זה לא רק קירק דאגלס, זה גם לורנס אוליביה, פיטר יוסטינוב וטוני קרטיס בתפקיד קטן יחסית.

הבמאי של הסרט היה בחור צעיר יחסית עם רק שני משמעותיים ברזומה. קירק דאגלס, שעבד איתו באחד משני אלו (שלא היה מוצלח במיוחד בקופות), היה זה שהביא אותו לסט.

לבמאי קראו סטנלי קובריק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איך הסדרה יחסית לאיכות של "רומא" ?

זה שילוב של רומא עם 300.

אולי פחות איכותי מרומא מבחינות מסוימות, אבל די טוב שלעצמו, ומפצה על זה בדרכים אחרות.

התפלשות בבוץ של השחיתות שהיתה באותה תקופה, דרך הסיפור של בעל עסק והגלדיאטורים שלו.

הסקס והאלימות קפצו בכמה רמות.

לרומא היתה גירסה רגילה וגירסה מצונזרת.

אם תנסה לצנזר את ספרטקוס לא ישאר לך מה לראות.

מי שאהב גם רומא וגם 300 לא יכול שלא לאהוב את הסדרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שילוב של רומא עם 300.

אולי פחות איכותי מרומא מבחינות מסוימות, אבל די טוב שלעצמו, ומפצה על זה בדרכים אחרות.

התפלשות בבוץ של השחיתות שהיתה באותה תקופה, דרך הסיפור של בעל עסק והגלדיאטורים שלו.

הסקס והאלימות קפצו בכמה רמות.

לרומא היתה גירסה רגילה וגירסה מצונזרת.

אם תנסה לצנזר את ספרטקוס לא ישאר לך מה לראות.

מי שאהב גם רומא וגם 300 לא יכול שלא לאהוב את הסדרה.

לא אהבתי את רומא (למרות שציפיתי בסדרה עד הסוף) ושנאתי את 300, אבל מאוד נהנתי מspartacus. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אהבתי את רומא (למרות שציפיתי בסדרה עד הסוף) ושנאתי את 300, אבל מאוד נהנתי מspartacus. :nixweiss:

זה לא נוגד את מה שאמרתי.

וגם אם יש כמה אנשים בודדים שכן אהבו את רומא ו300 ולא אוהבים את ספרטקוס, זה לא מעיד על הכלל.

סך הכל שילוב של רומא ו300 זה תיאור די מוצלח לספרטקוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר צפיה בפרק הראשון של המיני סדרה, אני חייב להגיד שספרטקוס שמרה על הרמה הגבוהה שלה, פשוט תענוג.

גם העובדה שספרטקוס עצמו לא מופיע, לא הורסת, כי בינינו, התת עלילה שלו בעונה הראשונה לא היתה הכי מענינת.

אגב, כשצופים בפרק, מתקבלת תחושה שדוחפים את הסקס והעירום לעלילה בלי קשר לכלום, אבל מצד שני, למי אכפת אם רואים לזינה הנסיכה הלוחמת את השדיים? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנדי וויטפילד עצמו לצערנו כבר לא יחזור לעונה השנייה, כי הסרטן שחשבו שהצליח להתגבר עליו חזר, ולכן החליפו אותו בשחקן אלמוני בשם ליאם מקינטיירhttp://www.tv.com/liam-mcintyre-takes-over-as-spartacus-in-starz-spartacus-blood-and-sand-season-2/webnews/264040.html?tag=news_list;title;4

אנדי וויטפילד באמת הפתיע אותי לטובה ביכולות משחק שלו, בפרקים הראשונים של הסדרה חשבתי שהוא סתם עוד איזה שחקן ג'נרי של סדרות\סרטים דלי תקציב.

נוכחתי לגלות שטעיתי וככל שהפרקים התקדמו ונוספו סצנות שהוא צריך להעביר בהם רגשות חזקים הוא הראה את טיבו ע"י הצורה האוטנטית שבה הוא שידר את מה שהדמות אמורה להרגיש ובכך הראה שהוא לא סתם עוד איזה "שחקן ברירת מחדל".

בהחלט מצער שהוא לא ממשיך לעונה השנייה :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו עבר במשחק בסרטים לא רעים בכלל דווקא

תסתכל ב IMDB, גם לא סרטים סתם.

אני לא יודע על איזה עבר בדיוק אתה מדבר, הוא שיחק בסך הכל ב-2 סרטים (שהאחרון מבניהם לא בדיוק הצליח לתפוס קהל גדול...).

לגבי הסרט "גבריאל" ראיתי אותו מזמן ,אני לא זוכר כל כך איך המשחק שלו היה שם אבל הסרט זכור לי כסרט די מגוחך.

http://www.imdb.com/name/nm1813878/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

חח גם אני בזכות הת'רד הזה התחלתי לראות, ראיתי קודם את כל הפרקים של blood and sand, היה טוב באמת נהנתי, הפרק האחרון היה מרהיב באמת חחח

עכשיו אני רואה god of the arena , זה יפה שהם החליטו לחזור לעבר, מסביר יותר טוב את העלילה של הblood and sand.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שנים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...