אנדרויד חדש מבית סמסונג - Samsung I9000 Galaxy S - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנדרויד חדש מבית סמסונג - Samsung I9000 Galaxy S

(G)

Recommended Posts

Galaxy-S_GT-I9000_5-540x408.jpg

מדובר באנדרויד שמגיע עם מעבד Samsung Cortex A8 Hummingbird 1 GHz ומסך 4" Super capacitive

מתחרה רציני שלפי הבדיקות שנערכו הוא הכי מהיר מבין מעבדי ה-1GHZ בשוק ומגיע באריזה דקיקה של 9.9מ"מ בלבד.

סרטון:

ביקורת: http://www.gsmarena.com/samsung_i9000_galaxy_s-review-478.php

Samsung I9000 S at a glance:

•General: GSM 850/900/1800/1900 MHz, UMTS 900/1900/2100 MHz, HSDPA 7.2 Mbps, HSUPA 5.76 Mbps

•Form factor: Touchscreen bar phone

•Dimensions: 122.4 x 64.2 x 9.9 mm, 118 g

•Display: 4" 16M-color Super capacitive touchscreen, 480 x 800 pixels

•CPU: Cortex A8 Hummingbird 1 GHz processor

•Memory: 8/16GB storage, card slot

•Camera: 5 megapixel auto-focus camera with face detection and touch focus; 720p video recording at 30fps

•Connectivity: Wi-Fi, 3.0 with A2DP, standard microUSB port, receiver with A-, 3.5mm audio jack

•Misc: TouchWiz 3.0 UI, built-in accelerometer, multi-touch input, proximity sensor, Swype text inpu

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה של החברה עצמה?

אם כן אז זה ממש עצוב. הצילום מחורבן, התנועות של הדוגמן חדות ולא החלטיות והוא מתחיל פעולה לפני שהוקדמת הסתיימה וגום לתקיעות קטנות כאלה במכשיר.

נראה רע.

גם העיצוב לא משהו לדעתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי ההלבשה שסמסונג עשו לאנדרואיד היא בין הפחות טובות, וההדגמה של המכשיר לא מציגה ביצועים מרשימים יותר מדיי (מעבר בין אנימציות קטנות וכ"ו עבדו לא חלק במיוחד, יחד עם זאת זה כנראה לא רום סופי כלשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סמסונג החליטו לדחוף את ה-Touch Wiz שלהם למכשיר הזה, לקחו חומרה מדהימה ופשוט תקעו אותה עם תוכנה מיושנת (נכון שהבסיס הוא אנדרויד אבל ה-Touch Wiz הוא החזות הויזואלית של המכשיר).

נ.ב. הוידאו הוא מסקירה מקדימה (Preview) של האתר GSMArena.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כזה מגוחך כמו שאתה מציג.

קודם כל, לוא דווקא מדובר על לד , ישנה אפשרות נוספת בצורת Xenon.

שנית, גם לד מסכן יכול לעשות את ההבדל בין לצלם תמונה לבין לא (מה גם שכיום קיימים לדים שמאירים בצורה סבירה למרחקים קצרים).

אני לא מדבר על תחרות צילום וכו', אלא על מצב אופייני בו אתה יושב עם חברים במקום חשוך ורוצה לצלם תמונה. בלי אתה יכול לשכוח מזה, עם אתה יכול להגיע לתוצאה סבירה.

בשבילי לפחות זה פיצ'ר חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

xenon עדיין לא במכשירים מהסוג הזה ובטח שזה לא היעוד שלהם.

יש הבדל גדול בין LED ל-XENON, עם התוצאה ה"סבירה" של ה-LED בעיני עדיף כבר לא לצלם.

---

שלא תבין אותי לא נכון, LED לא היה מזיק אבל לקהל האנשים שקונים מכשיר מהסוג הזה LED

זה לא בראש עניינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובנימה שלא קשורה זה קצת מבעאס אותי שכל השוק של הפלאפונים המתקדמים מאד זונח את תחום הצילום שנהנה מאד מפריחה חזקה לפני שנתיים.

לא משנה כמה עולה היום אתה פשוט יודע שתמונות סבירות אתה לא תצליח להוציא, ואל תדברו איתי על ייעודים וכל שאר הבולשיט אני מדבר עליי אישית, ואני בטוח שיש עוד כמה שהדבר מרגיז אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...