הללויה הלד פאן בנוי - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הללויה הלד פאן בנוי

tavor21

Recommended Posts

לאחר הרבה תארדים שפתחתי , נענו ועזרו לי

סוף כל סוף בניתי את הלד פאן שרציתי

והוא עובד טוב אך חלש ולא נותן את האפקט האימית

הבעיה אני חושב שאני צריך לדים חזקים יותר

הם יש דבר כזה ????

הלדים שיש לי עולים 1 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה נחמדות היו עוזרות ;).

יש לדים חזקים ULTRA BRIGHT ממש חזקים אני לא יודע אם יש כאלה בחנויות אלקטרוניקה אבל בחניות כמו פנדה יש אבל כל לד עולה 27 שח. (אם לא שינו את המכירים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר, למה החלפת לו את הכנפיים? ואני אכן ממליץ על לדים אולטרא-ברייט, הנה הלד-פאן שאני עשיתי לא מזמן עם UB:

http://photos.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=guest.file.view&path=200309301956368400&id=200309302013509791&user=alegresi

שמתי בו שלוש UB עם נגד של 100 ohm לשלושתם.. יצא מעולה, אבל לפי דעתי צריך 4 לדים.

נ.ב-תשים תמונה עם הלדים, הרי הם הבעיה שלך ושמת לנו תמונה רגילה :)

ועוד תמונה של המאוורר:

http://photos.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=guest.file.view&path=200309301956368400&id=200309302012469585&user=alegresi

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו

מה שהראתי לכם זו הייתה גירסאת דמו

אני עכשיו עובד על הגרסה החדשה שהיא תהיה הכי טובה

הלדים יגעו ביום חמישי והכנפיים נראות קצת כאילו שהן שבורות זה כי הראש של הדרמל שלי התחרפן והחיתוך לא יצא טוב

אהה ו SuB לך כבר היה מאורר שקוף ופשוט הוספת לדים

אני לקחתי מאורר שמצאתי והפכתי אותו ל"לד-פאן"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד שהפכת אותו.. אבל מה שווה מאוורר שלא "מזיז לאוויר"? תיקח מאוורר ג'נרי רגיל ושים בו לדים, לא צריך שקוף, גם ככה רואה רק תבפנוכו זוהר.. אם לא היה לי שקוף הייתי עושה זאת..

בו אני יתן לך טיפ כדי שהכנפיים האלה יצאו טוב. דבר ראשון, שייף אותם בצדדים. דבר שני, קח מלחם פשוט, תקרב אותו לכל כנף ותעקם מעט את הכנף למעלה ולצד כלשהו. אם אתה מעקם קצת למעלה ולצד ימין תעשה זאת בכל כנף כי כך כולם דוחפים לאותו מקום וזה נותן למאוורר "לאסוף" את האוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...