ברצוני לרכוש כרטיס חדש PCIe עד 1000 ש"ח סרטים בHD - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ברצוני לרכוש כרטיס חדש PCIe עד 1000 ש"ח סרטים בHD

Lion-O

Recommended Posts

שלום רב,

אני חדש פה בפורום ולמעשה נרשמתי כי חשוב לי שהטובים ביותר יתנו לי חוות דעת והמלצות בקשר לרכישת כרטיס מסך.

פרטים טכניים:

תקציב: עד 1000 ש"ח

ממשק הכרטיס: PCI-E

מעבד:

model: 64 X2 3800+

Frequency: 2000MHz

Number of Core: 2

זיכרון: 2048 MB -SDRAM

מסך: LCD LA40A451 40"

למידע נוסף על המסך: http://www.wallashops.co.il/ws/a/ah.aspx?ai=2545630

הנה תמונה של חיבורי המסך מאחורה:

samsungsockets.th.png

(זהו למעשה המסך עליו אני רוצה לראות את הביצועים האיכותיים של הכרטיס מסך ולא בהכרח המסך מחשב הרגיל שלי)

ספק כוח:

powersupply.th.png

קצת משלי:

נאמר לי שכרטיסי מסך מסוג ATI 48XX יספקו את הסחורה בקלות ובלי שום מאמץ.

כשהתקשרתי לחנות מסויימת לשאול האם יש להם במלאי 4850 (שדיי הייתי מרוצה ממנו לאחר חיפוש קל בZAP) נאמר לי שאת סידרת 48 כבר אין להם והיום הולך יותר סידרת 58.

השאלה העיקרית היא איזה כרטיס מסך הוא האופטימלי ביותר בשבילי.

כמו כן,

מצד אחד כרטיס חזק יותר מזה שאני צריך עבור 900 שקל למשל זו עיסקה רעה עבורי

מצד שני כרטיס שיתאים בדיוק עבור 500 שקל עלול להתברר כעיסקה שגויה בעתיד (אם בעתיד ידרשו מחשבים כרטיסים חזקים יותר)

אם כך לסיכום אני בעצם שואל אם יש טעם לקנות כרטיס מסך חזק בהנחה שאני קונה כרטיס מסך לעיתים רחוקות מאוד (5 שנים נניח)

בנוסף,

נאמר לי שכרטיסי מסך ATI מסוגלים להעביר גם (לכן אני מכוון אליהם)

אם אתם חושבים שאין צורך בכך ואני יכול להעביר סאונד גם בלעדי אלה אשמח לדעת על כך.

בצורה זאת יהיה לי מגוון רחב יותר של לבחור ממנו.

אני יכול להמשיך ולפרט מה בדיוק אני צריך/רוצה אבל גם ככה ההודעה שלי ארוכה ואני מרגיש שפירטתי מספיק.

לסיכום אני אתמצת שאני רוצה לראות סרטי HD על מסך רחב 40" כאשר הסרטים נמצאים כקבצים (mkv/avi וכד') על המחשב שלי

בתודה מראש

לירון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המטרה שלך זה ניגון סרטים, ולא משחקים אז אין שום טעם להשקיע במשהו מעבר ל GT220, או לרדאון 5450 שיעשו את העבודה נאמה, בקושי יתחממו, ויקחו מעט חשמל תוך כדי..

עריכה:

http://www.skypc.co.il/Product.asp?Pid=9S5450H1D2&Cat2Cat1ID=8&Cat2ID=0&aff=Zap〈=he

230 ש"ח ואתה מסודר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...