הטמפרטורה של המעבד שלי עולה על 69 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הטמפרטורה של המעבד שלי עולה על 69

Bar_B_q

Recommended Posts

היא בממוצע 69 אבל אחרי הלילה היא בערך 50

יש לי DORUN 1100

עם לוח אם של

198זיכרון

מה צריך תרשמו .

אני בתהליכים לקנות מאוררים למארז אבל אני מסתבך אז אני תקוע . לא ייודע בסופו של דבר מה לקנות.

סידרתי היום קצת את כל החוטים במארז הוצאתי את הכונן הנשלף של הדיסק הקשיח הוא היה מאוד מפריע במארז הקטן שיש לי

מה כדאי לעשות .

ד.א גם הטמפרטורה של לוח האם גבוה אבל היא לא קבועה בכלל ממוצע:41-50

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד שלך פשוט רותח! [נסה עליו את הטריק עם הביצה]

קודם כל, תוודא שההיטסינק שלך מחוזק היטב ותוודא שיש משחה תרמית על ליבת המעבד.

אחרי זה, תרוץ ותשיג מאורר אחר למעבד ואחרי זה, תתקין עוד כמה מאוררים במארז המצ'וקמק שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע תמוה מאוד.

אני (כמעט) מוכן להתערב שאין לך משחה טרמית (או שיש לך משהו ממש ממש ממש ממש ממש גרוע ו\אט מרוח בצורה לא יעילה) בין המעבד להיטסינק...

מי הרכיב לך את המחשב? (ספציפית - את המאוורר של המעבד, HSF) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא ספק, יש שם משהו דפוק.

דורון לא אמור להגיע לכאלה טמפ, אפילו בלי מיוחד למארז.

הימור שלי, ההיטסינק לא מחובר טוב, או שמשהו שכח לשם פד\משחה בין המעבד להיטסניק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF?????

מזה היטסינק??? משחה תרמית ראיתי בחנות של פנדה אבל לא הבנתי מזה!

ליבת המעבד=?אמצע המעבד?

מה ??? הנה תומנות

Mar01_01.JPG

כנראה שהיא לא עוזרת המעבד שם צמוד לספק

מה לעשות?? לקנות משחה תרמית ראית שזה לא עולה הרבה מאורר אני כבר קונה למארז ולמעד כדי להחליף מאורר אין לי כל כך הרבה כסף וזה סיפור להחליף אותו? אוקי אפשר עוד טיפה הסבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך מקום לעוד מאוור זה מארז MIDI וכבר מיליתה את המקום היחיד מאוורר (אלא אם כן את חותך את המארז)

והיטסינק זה הגוש נחושת הזאת(יותר נכון צלעות ;D) שבין המעבד למאוורר שלו שעובר לו להישאר קר ובינו לבין המעבד צריך להיות משחה או פד טרמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק פשוט נראה לי מרתיח לך תמחשב ! ופיזור אויר נכון אין שם...

עזוב פיזור, אני גם שם 50 לירות טורקיות על זה שאין לו משחה/מדבקה תרמית שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי אלוהים! הזוועה!

תשיג מארז חדש - מיד.

אפילו שזה יהיה מארז ג'נריק מסכן שעולה 40$ (כמו שלי), אבל תדאג שהספק יהיה מעל לוח האם ולא במקביל אליו!!

ככה כל האוויר החם שמסביב לספק מחמם לך את לוח האם ואת המעבד בצורה מאוד מאוד לא טובה!

אגב, כפי שזה נראה, משחה טרמית אין לך על המעבד וזה מאוד מסוכן, כי דרגות החום שהמעבד שלך מגיע אליהן הן גבוהות, אפילו למעבדי את'לון.

תבקש מחשב שמבין שיבדוק אם יש לך משחה טרמית על המעבד, ואם לא, גש לחנות שבה הרכיבו לך את המחשב ודרוש שישימו לך משחה טרמית! זוהי חובתם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי אלוהים! הזוועה!

תשיג מארז חדש - מיד.

אפילו שזה יהיה מארז ג'נריק מסכן שעולה 40$ (כמו שלי), אבל תדאג שהספק יהיה מעל לוח האם ולא במקביל אליו!!

ככה כל האוויר החם שמסביב לספק מחמם לך את לוח האם ואת המעבד בצורה מאוד מאוד לא טובה!

אגב, כפי שזה נראה, משחה טרמית אין לך על המעבד וזה מאוד מסוכן, כי דרגות החום שהמעבד שלך מגיע אליהן הן גבוהות, אפילו למעבדי את'לון.

תבקש מחשב שמבין שיבדוק אם יש לך משחה טרמית על המעבד, ואם לא, גש לחנות שבה הרכיבו לך את המחשב ודרוש שישימו לך משחה טרמית! זוהי חובתם!

בדיוק מהצרה הזו אני רוצה להימנע עם ה- שאקבל בקרוב. ועצות נוספות כמו אלו הייתי רוצה לשמוע, כמו עניין הספק והמשחה.

ד"א, אפשר לראות בעין אם יש או אין משחה לאחר הרכבת ה-HSF?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תדאג שתהיה שם משחה והכל יהיה בסדר ;)

העליתי את העניין בחנות ואני מקווה שזה ייעשה.אני מאמין שהם מודעים לנושא ממילא ובגלל שזה עסק ותיק ומכובד

עם מעבדה צמודה וגדולה אני תמיד אוכל לבקש בדיקה אם יהיה צורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תהייה בטוח בכלל, חוןץ מזה שהייתי ממליץ לך על ארקטיק סילבר כלשהו שיוריד לך עוד כמה מעלות חיוניות...

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...