Internet Explorer 8 ניתקע על Windows 7 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Internet Explorer 8 ניתקע על Windows 7

tzahi16

Recommended Posts

שלום לכולם...

יש לי בעיה מציקה באינטרנט אקספלורר של 7, ישנם אתרים מסויימים שהאקספלורר פשוט קופא לכמה זמן ואז מגיב (זה קורה לפעמים באתר של וואלה לדוגמא).

ביצעתי איפוס לכל ההגדרות וזה לא עזר, ניסיתי להתקין את האקספלורר מחדש וגם זה לא עזר, התקנתי גם את התוספות מחדש (דברים סטנדרטים כמו ג'אוה, , ADOBE PDF) אבל זה לא עזר.

כאשר אני הרצתי את האקספלורר ללא התוספות הוא לא ניתקע, כנראה הבעיה נובעת מאחד התוספות.

מישהו מכיר את התופעה הנ"ל?

תודה מראש לכל העוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האקסלפורר ידוע כאתר שקולט הרבה ג'אנק ולכן גם קולט את ה"משובחים" ביותר. פייפוקס באמת יודע לסנן בעזרת מסנן בעזרת מה שנקרא POP BLOCKER, ככה שהוא חוסם לך דברים שקופצים ואתה מתקין בלי ידיעתך במחשבה שהם יעזרו ואז אתה מגלה שהתקנת ריגול\ספאם.

בכל מקרה, יש משפט - if it aint broke, dont fix.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה , יש לך תוסף לפיירפוקס בשם Coral IE Tab , בלחיצת כפתור , כל עמוד שתראה יטען במנוע של IE (בתוך הפיירפוקס)

זה קצת חוסך את העבודה עם שני דפדפנים.

בכל מקרה , גם אני עם 7 חווה "תקיעות" עם IE...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה להסיר לחלוטין את הפלאש ולבדוק האם הבעיה נפתרה, בדרך כלל הבעיה היא ביישום הפלאש וזאת מכיוון שגם אני נתקל באותן בעיות (הדפדפן קופא ומבקש לאתחל מחדש את עצמו או פשוט קופא לכמה שניות ואז חוזר לעצמו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה! רק תיקח בחשבון שזה לא אמור לפתור את בעיית "התקיעות" - רק להקל עלייך בשימוש של אחד ולא שניים.

המנוע של הדפדפן בCORAL IE TAB הוא עדיין זה של IE...

צריך לנסות גם להסיר את הFLASH PLAYER ולהתקין מחדש , זה גורם ללא מעט בעיות (ללא קשר לאיזו מערכת הפעלה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעבוד עם פיירפוקס בתוספת CORAL IE TAB זה לא פיתרון לבעיה המקורית.

אני עובד במקביל עם שני הדפדפנים,(על XP),ולפעמים הרבה יותר נוח לי לעבוד דווקא עם האקספלורר.

הרבה פעמים דווקא האתר הזה עובד לי הרבה יותר מהר עם אקספלורר מאשר עם פיירפוקס.

חוץ מזה,ברגע שמשתמשים ב IE TAB,אז מן הסתם אותן הבעיות שצצות בשימוש באקספלורר ישובו ויופיעו...

כאמור,אני עדיין על ,וברור לי שבאיזה שלב אצטרך לעבור לW7,ואני מקווה שהבעיות האלו תיפתרנה עד אז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...