מה לפי דעתם שם יפה לבת? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה לפי דעתם שם יפה לבת?

redead

Recommended Posts

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מאי זה שם של כוסית. לא יצא לי לפגוש מישהי בשם מאי שלא נראית טוב. די מוזר כשחושבים על זה.

ליז שם נחמד, סיוון גם טוב. תשתדל לא ללכת על שמות זרים מדי כמו קארן, מייגן ולי. תישאר עם משהו ישראלי. (מאי כבר הפך לדי ישראלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Lev0 תגיד אתה רציני עם השמות?

תשמע, אני אוהב שמות עם מסורת, שמות ותיקים שהוכיחו את מקומם ברשימת השמות.

מה זה החרטא הזה? משי? קסם? שמסם? נוי? בר? קר? מר? שר? חר?

אתה רוצה בת רצינית? שתהיה משכילה ותשיג לנו כבוד בתחרויות מתמטיקה? תתן את השמות שאני הצעתי.

אתה רוצה בת שתשבץ את ה שלה במדבקות ורודות ובכל פעם שהיא תפתח את הפה,

אתה תתהה האם כרגע מדבר אליך הייצור האנושי הכי טיפש עליי אדמות והאם זה אפשרי שלבנאם יהיה IQ נמוך יותר מ-0, תקרא לה סנדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אני אוהב שמות עם מסורת, שמות ותיקים שהוכיחו את מקומם ברשימת השמות.

מה זה החרטא הזה? משי? קסם? שמסם? נוי? בר? קר? מר? שר? חר?

אתה רוצה בת רצינית? שתהיה משכילה ותשיג לנו כבוד בתחרויות מתמטיקה? תתן את השמות שאני הצעתי.

אתה רוצה בת שתשבץ את ה שלה במדבקות ורודות ובכל פעם שהיא תפתח את הפה,

אתה תתהה האם כרגע מדבר אליך הייצור האנושי הכי טיפש עליי אדמות והאם זה אפשרי שלבנאם יהיה IQ נמוך יותר מ-0, תקרא לה סנדי.

אתה ציני,לא?....

ההצעות שלי: יוכבד, רוחמה, שולה, סימה, וזהבה.

תהנה :xyxthumbs:

חה...הצחקת.

עוד שמות ששכחתי: דבורה, ורה, ריטה, חמוטל, יונה, רחב ולה'קוואנדה.

ממש היית קורא לבת שלך יוכבד..יה רייט...

שלא לדבר על לה'קוואנדה....אם כבר סטראוטיפים אז זה שם של אפרו-אמריקאית עצבנית עם עודף משקל קיצוני בתוכנית של

ריקי לייק.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא לדבר על לה'קוואנדה....אם כבר סטראוטיפים אז זה שם של אפרו-אמריקאית עצבנית עם עודף משקל קיצוני בתוכנית של

ריקי לייק.....

האמת היא שבמסגרת השמות שמפחידים איתם הורים, שקלנו את השם שניקוואה (Shaniqua) בעיקר כי זה נשמע כמו שם של אפרו-אמריקאית עצבנית עם עודף משקל קיצוני בתוכנית של ריקי לייק. אם תחפש את השם בגוגל, זו התמונה שתקבל:

SHANIQUA.jpg

עוד אופציה: סאקג'וויה (Sacagawea) שזה שם של נסיכה אינדיאנית. אידיוטי באותה מידה אבל היה בסימפסונ'ס...:)

margica1.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...