כלים לפריצת מנעולים - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כלים לפריצת מנעולים

etz

Recommended Posts

לפי החוק מותר לך להחזיק כל סוג של סכין/להב/מה שלא יהיה בבית. אסור לך במקום ציבורי.

זה לא בדיוק מה שהחוק אומר אבל אין טעם להיכנס עכשיו לדיון משפטי. הנק' שלי היא ברורה, לא כל מי שמחזיק בכלי פריצה הוא פורץ בדיוק כמו שלא כל אחד שמחזיק בסכין הוא פושע.

חוקים נגד החזקה נועדו להרתיע. אף שוטר לא יבוא אליך הביתה לחפש כלי פריצה בלי שנתת לו סיבה אמיתית. אבל מי שבאמת רוצה ללמוד פריצת מנעולים כי זה מעניין אותו למטרות ולא פוגעות...מה רע? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נק' שלי היא ברורה, לא כל מי שמחזיק בכלי פריצה הוא פורץ בדיוק כמו שלא כל אחד שמחזיק בסכין הוא פושע.

אתה בטוח? אני לא חושב שאם אדם הסתובב עם סכין (לא איזה לדרמן) בשטח ציבורי, ולא היה לו הסבר מספק לכך, הוא סוג של פושע (מסכן את הציבור). הטיעון שלך לכך שאדם שמחזיק סכין לא נחשב לפושע כי הוא (עדיין) לא דקר מישהו שקול לטענה שמי שעובר באור אדום הוא לא פושע כי הוא (עדיין) לא התנגש באף אחד...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח? אני לא חושב שאם אדם הסתובב עם סכין (לא איזה לדרמן) בשטח ציבורי, ולא היה לו הסבר מספק לכך, הוא סוג של פושע (מסכן את הציבור). הטיעון שלך לכך שאדם שמחזיק סכין לא נחשב לפושע כי הוא (עדיין) לא דקר מישהו שקול לטענה שמי שעובר באור אדום הוא לא פושע כי הוא (עדיין) לא התנגש באף אחד...

זה לא הטיעון שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך בכלים אם אתה לא משתמש בהם, כאילו אם יש לך מקצוע אז למה לא, יש הרבה אנשים ששוכחים את המפתחות של האוטו בפנים ופשוט נדפקים וקוראים לפורץ מנעולים.

ובכל מקרה, יש לי חבר שמתעסק עם זה והוא הכין את הכלים לבד.

אם אתה רוצה לנסות להכין יש מלא סירטונים ביוטיוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איגוד המנעולנים מצידו מציין שקבלת תעודה כזאת אפשרית רק ע"י הצגת ניסיון מוכח של כמה שנים בתחום, אבל אם לפי לשון החוק אסור לי בכלל להחזיק כלים ברשותי אז מה הקטע?

כנראה שהכוונה בכך היא שמי שמעוניין להצטרף כחבר באיגוד יתמחה בתחום תחילה אצל מנעולן מומחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...