מפרט חדש VS אקסבוקס 360 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט חדש VS אקסבוקס 360

id3232

Recommended Posts

שלום

בזמן האחרון המחשב שלי כבר לא יכול להריץ יותר משחקים חדשים.

קניתי גם מסך 23 LCD וגם המחשב מתקשה עם ניגון סרטי HD.

עכשיו רציתי להתייעץ בדעתכם.

מה עדיף לי, לרכוש קונסולת 360 בחו"ל במחיר של כ200-250 דולר או לקנות מפרט חדש למחשב בתקציב של בערך מקס' 2500 שקל?!

את הXBOX אני מתכוון לחבר למסך 23 HD ואני בטוח שיריץ משחקים מעולה, מצד שני ב2000 שקל אני לא בונה מפרט משחקים חזק לתווך הרחוק שיכול להתמודד עם 23'' LCD.

מה דעתכם ועצתכם שכדאי לי לעשות?!

תודה ויום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היית קונה נגן תוצרת 2005? טלוויזיה תוצרת 2005?

גם הם "עובדים מעולה" בתחום שלהם, אבל זה לא אומר שהם לא מיושנים.

מהשיקולים שציינת עדיף לך בימינו מחשב.

ישן ישן אבל יש בו המון ...

בתקציב שלו עדיף לו בהרבה, במיוחד מח"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי קניית קונסולה במקרה שלך היא טעות רציני.

קונסולות נועדו לחיבור למסכים גדולים בערך 42אינץ' פלוס. זה נועד כדי ששגם תראה בגדול וגם לא תבחין בירידת ערך הפרטים שאתה רואה על המסך ממרחק של עד שני מטר.

לשחק ממרחק 3 מטר על מסך קטן זה לפגוע בכל חויית המשחק שלך מנסיוני.

מעבר לזה, אם אתה משחק משחקי FPS, תשכח מהקונסולה. היו לנו דיונים רבים כאן והרוב המוחלט תומך בדעה שלי ש הכל מלבד FPS אפשר לשחק בקונסולה אבל לגבי FPS שזה אישית הג'אנר שאני הכי משחק בו, אי אפשר לשחק בו היטב על השלט. אלא אם כן תחבר אליה מקלדת ועכבר דרך מתאם.

מעבר לכל זה, משחקים נראים פחות טוב על הקונסולה וכאן שוב נכנס עניין ה "מסך גדול, מרחק גדול" כדי לחשוב שאתה מקבל את אותם פרטי גרפיקה כמו במחשב.

היום כרטיסי מסך עולים זול יחסית וב1000-1500 שקל אתה מקבל כרטיסי-על של שנה לאחור שמריצים את כל המשחקים הכי חדשים.

קנה מעבד בסגנון E8500 ושים עליו כרטיס מסך בסגנון ATI 5850 עם מפרט היקפי זול ומסך בלי רזולוציה של 1920X1200 ואתה מסודר להרבה זמן.

הרזולוציה היא שהורגת את כרטיס המסך אז תשקול היטק איך לשלם את הקציב בבחירה נבונה של שניהם.

לדעתי, לאחר כמה חודשים עם 360 ELITE וסיום של 10 משחקים מובילים מכל הג'אנרים (סימולטורים, FPS,מירוצים וכו'...) אני מציע חד וחלק ללכת על המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזמין אותו בארץ, המחירים שם כמעט אותו דבר.

היום אתה קונה XBOX 360 ELITE ב1600 שקל תלוי בדגם והוא גם מאפשר קריאת צרובים מגובים...

http://www.zap.co.il/search.aspx?keyword=xbox%20360%20elite

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה שלי אם בשביל משחקים מפרט כמו שאפשר להרכיב היום בכ2500-3000 שקל יחזיק משחקים חזק על הLCD 23'' לטווח מספיק רחוק כך שהוא עדיף על לקנות 360 בלי קשר לאיזה משחקים יוצאים לאיזה מערכת?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...