HD4850 קרוספייר או 280GTX? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HD4850 קרוספייר או 280GTX?

Born2Kill

Recommended Posts

שלום,

אני מעוניין לשדרג את הכרטיס מסך שלי.

יש לי HD4850 512MB ואני מעוניין להקפיץ את הביצועים במשחקי מחשב כבדים לכן חשבתי מה כדאי יותר.

לעשות מערך קרוספייר ע"י קניית HD4850 נוסף (יש לי כבר שתומך).

או למכור את הכרטיס מסך שלי ולקנות 280GTX משומש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

280GTX אין סיבה שיש לך 285 קודם כל.

דבר שני 4850 אם תמצא במחיר טוב והספק שלך מחזיק כמו שצריך זה יהיה הכי חכם.

אוכל להגיד לך ת'מכור את הכרטיס וקנה 5850,אבל עדיף לחכות ולעשות מערך CF.

כמובן שמערך מרובה כרטיסים זה יותר רעש/חום/הספק גבוה של חשמל,ולא תמיד ביצועים מעולים ועוד עם הדריברים של ATI,אפשר לראות ש4850X2 לא נחל הצלחה כנראה יש סיבה למה.

אז אם תמצא 4850 במחיר של 300 שקל בערך או קצת יותר זה ישתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי, באיזה מחיר נמכר הGTX280?

הוא נמכר בסביבות ה-900 שקל פלוס מינוס.

ה-HD4850 נמכר בסביבות ה-400 שקל.

המחירים שציינתי הם רק למשומשים ולא חדשים, אני קונה אך ורק משומש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תעשה לעצמך טובה, תמכור את הHD4850 ב300-350 שקלים, תוסיף 400-450 וקנה HD4890, הוא חזק יותר, יעמיס הרבהה פחות על ספק הכח שלך.

אם אתה רוצה אז תתקדם לGTX260 216SP, עדיין יהיה לך זול ויותר משתלם מHD4850 CF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

280GTX אין סיבה שיש לך 285 קודם כל.

דבר שני 4850 אם תמצא במחיר טוב והספק שלך מחזיק כמו שצריך זה יהיה הכי חכם.

אוכל להגיד לך ת'מכור את הכרטיס וקנה 5850,אבל עדיף לחכות ולעשות מערך CF.

כמובן שמערך מרובה כרטיסים זה יותר רעש/חום/הספק גבוה של חשמל,ולא תמיד ביצועים מעולים ועוד עם הדריברים של ATI,אפשר לראות ש4850X2 לא נחל הצלחה כנראה יש סיבה למה.

אז אם תמצא 4850 במחיר של 300 שקל בערך או קצת יותר זה ישתלם.

4850X2 לא זכה להצלחה אדירה אבל זה לא בגלל הביצועים...

4850X2 יותר חזק מ GTX285...

ואין שום בעיה עם הדרייברים של ATI ב CF, הייתה באמת בעיה עם CF של 4850 שהסתדרה מזמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון, תברח מCF של 4850... באמת באמת באמת שאתה לא רוצה להכנס לסרט הזה... אם הCF לא יעבוד אתה תצטרך לעשות צריבת ביוס לכרטיס (דבר קצת מסוכן...) בשביל לגרום להם לעבוד. והם יכולים להפסיק לעבוד בכל רגע נתון... ואם דבר כזה קורה זה יכול לקחת לך כמה שעות טובות והמוווון עצבים, ייאוש ולפעמים גם תשבר ותתחיל לשחק עם כרטיס אחד.

כל מה שאני כותב, מיוחס אך ורק לCF של 4850!! בבקשה לא להוציא את הדברים שלי מהקשרם. הדברים שאני מספר עליהם לא מובטחים שיקרו לך וכמובן שאני לא מאוחל שיקרו לך, זה פשוט המקרה שלי. וכמובן שאני לא היחיד, הפורום של ATI היה מפוצצץ באנשים עם הבעיה הזאת באותה תקופה.

לדעתי, תמכור את ה4850 ותקנה 260GTX או 4890 או 4850X2 (שלו אין את בעיית ה-CF והוא חזק דיי משמעותית מ-4890) מיד שניה.

בהצלחה.

עריכה: 280GTX ב-900שקל נשמע לי יקר מידיי... תקנו אותי אם אני טועה. פשוט אני לא בעניינים בזמן האחרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי דיי... ז"א יחסית... גם תלוי איזה משחק בודקים. יש משחקים שה-4850X2 חזק יותר ויש משחקים שהוא חזק פחות. בכל מקרה, אני מאמין שזה לא כל כך רלוונטי כי קצת קשה למצא אותו ביד שניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...