בעיה| לא נשמרות לי כתובות, כנראה ההשלמה אוטומטית. - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה| לא נשמרות לי כתובות, כנראה ההשלמה אוטומטית.

SkylineGTR

Recommended Posts

קניתי מחשב חדש.

במחשב הישן הייתי נכנס למשל לפייסבוק והאימייל שלי היה כבר בשורה של האימייל והייתי צריך רק להכניס את הסיסמה.

עכשיו במחשב החדש הוא לא שומר לי את כתובת האימייל שלי בשורה הזאת.

אני צריך כל פעם להכניס גם את האימייל וגם את הסיסמה.

מה שאני רוצה זה רק להכניס סיסמה.

אני לא מעוניין בשמירה אוטומטית שהמחשב יהיה מחובר כל הזמן, משמע ללא שמירה של הנתוני משתמש אוטומטית (לא רק אני משתמש במחשב).

מישהו יודע איך גורמים לכתובת להשאר במסך הכניסה לאתרים כמו ושאני אצטרך רק למלא את הסיסמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, תודה רבה על ההענות.

קניתי מחשב חדש.

במחשב הישן הייתי נכנס למשל לפייסבוק והאימייל שלי היה כבר בשורה של האימייל והייתי צריך רק להכניס את הסיסמה.

עכשיו במחשב החדש הוא לא שומר לי את כתובת האימייל שלי בשורה הזאת.

אני צריך כל פעם להכניס גם את האימייל וגם את הסיסמה.

מה שאני רוצה זה רק להכניס סיסמה.

אני לא מעוניין בשמירה אוטומטית שהמחשב יהיה מחובר כל הזמן, משמע ללא שמירה של הנתוני משתמש אוטומטית (לא רק אני משתמש במחשב).

מישהו יודע איך גורמים לכתובת להשאר במסך הכניסה לאתרים כמו ושאני אצטרך רק למלא את הסיסמה?

את הנושא הזה של השמירה אוטומטית \ השלמה אוטומטית כבר בדקתי וזה מסומן. כל האפשרויות שם מסומנות אפילו שהוא יציע לי לשמור סיסמה.

אבל זה לא עוזר, הוא פשוט לא שומר לי את הכתובת אימייל שנתוני כניסה לפייסבוק.

במחשב הקודם זה היה על אותם הגדרות והוא כן שמר את כתובת האימייל וכל מה שהייתי צריך לעשות זה להקליד את הסיסמה.

במחשב הקודם הוא שמר לי את כל כתובות האימייל שנכנסתי אליהם. למשל את הכתובת אימייל שלי ואת של אחותי.

ורק הייתי צריך להקליד את האות הראשונה של האימייל שלי והוא היה משלים אותו לבד או שכבר בכלל מבלי להקליד הוא היה מופיע שם בשם משתמש.

אתה מבין על מה אני מדבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...