המלצה לנגן מוזיקה - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לנגן מוזיקה

Bebush

Recommended Posts

במהלך התקופה האחרונה השתמשתי ב foobar2000 אפילו לפני כמה שנים אני כבר משתמש בה..

העיצוב שלה מאוד סטנדרטי והיא בעלת קוד פתוח לכן יש לה הרבה מאוד plugins ועיצובים שונים, ניתן לקונפיגרציה במלא מובנים..

גם איכות הסאונד (עם כל הפלאגאינס) מאוד טובה..

הבעיה שהיא תופסת די הרבה , וכבר קצת נמאס לי ממנה כי אני לא מעצב אותה יותר ולא שם פלאגאינס..

השתמשתי ב winamp לפני מלא זמן, אני בקושי זוכר איך התוכנה נראת, האם היא שווה משהו היום?

כרגע אני בכיוון של itunes, כי יש לי אייפודים בבית וגם ככה צריך את הitunes חוץ מזה שאני אוהב את הממשק שלה, והיא מארגנת את סיפרית המוזיקה שלי אוטומטית..

יש אולי המלצות לתוכנות אחרות או משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

foobar תופסת הרבה זיכרון מבחינתך ואתה בכיוון של itunes ?! itunes דווקא ידועה כתוכנה "כבדה" מבחינת משאבים.

אני לא יודע איזה פלאגינים אתה שם ב-foobar אבל אצלי התוכנה תופסת בזיכרון מקסימום 30 מגה. ???

אם אתה רוצה לעבור לאייטונס בגלל שאהבת את הממשק, נסה קודם את songbird.

מאוד דומה לאייטונס (אם לא זהה מבחינה ויזואלית) ובעלת קוד פתוח.

http://www.getsongbird.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איונאמפ זו התוכנה הכי טובה שקיימת, באמת שאני לא מוצא סיבה להשתמש באחרות עם ממשק שונה משל הוינאמפ, כל כך נוח ופשוט, הכל ברשימה אחת ומסודרת, אפשרות לקרוספייד ואפשרות לכיוון EQ, סקינים יפים, מה עוד צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שווה לכם לתת הזדמנות ל-foobar. הרבה יותר קלה מווינאמפ, יש אפשרות יצירת כמה פלייליסטים במקביל (מוצגים כחוצצים), יש אפשרות לקביעת ספריות שנסרקות אוטומטית כשזורקים לתוכן אלבומים/תיקיות חדשים. זה באמת הרבה יותר נוח ממה שווינאמפ מציעה.

אני כבר לא יכול לחזור אחורה..P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...