שדרוג ל-windows 7 על מחשב נייד - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג ל-windows 7 על מחשב נייד

Animor

Recommended Posts

שלום,

ניסיתי לחפש תשובה לשאלה שלי בדביק ובעמודים האחרונים, אך לא מצאתי. אשמח אם מישהו יוכל לענות או להפנות אותי לדיון המתאים.

יש לי מחשב נייד של עם ויסטה 32b בשפה העברית. לצערי, פספסתי את המועד לשדרוג המוזל ל-windows 7 של .

אני רוצה לשדרג את מערכת ההפעלה ללא פרמוט.

1. האם אני יכול לשדרג בעזרת רכישת דיסק 7 OEM או שאני חייב לקנות את גרסת השדרוג/ריטייל?

2. מה קורה אם אצטרך בעתיד לפרמט את הנייד? אין לי דיסק של ויסטה, המחשב פשוט הגיע עם זה. כיצד אוכל להתקין מאפס 7?

3. האם אני חייב לקנות 7 בעברית?

תודה מראש לעונים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. רשיון OEM אתה לא יכול לרכוש, זה רשיון שבא רק עם מחשב חדש. מה שמשאיר אותך עם 2 סוגי הרישיונות האחרים שאמרת.

2. בדרך כלל בניידים יש לך מחיצת שיחזור שממנה אתה יכול להתקין את ויסטה. אני לא יודע אם זה נכון אבל שמעתי שאתה יכול לבקש ממיקרוסופט שישלחו לך דיסק בלי רשיון (בעלות גרושים) ואז תוכל להכניס את הרישיון שלך. אופציה נוספת שלפי דעתי הכי מעודפת זה לעשות image ממחיצת המערכת שלך ולישמור אותה בצד.

3. לא שמעתי איזה הגבלה מסויימת לגבי שפות. בשביל לוודא את זה במדוייק אתה יכול להיכנס לצ'ט או טלפון עם נציג מיקרוסופט בקישור הבא http://support.microsoft.com/select/default.aspx?target=assistance

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מגבלה , כדי לשדרג , אתה צריך שה7 יהיה בדיוק כמו המערכת שממנה אתה משדרג - גם בסיביות וגם בשפה.

הגירסה היחידה שאתה יכול לשנות בה את שפת הממשק בלי תשלום או באמצעות גירסה מותאמת מראש היא הUltimate.

מדוע אתה מעדיף לא לפרמט? בכל מקרה מומלץ לגבות הכל לפני השידרוג אז לא כבר עדיף להתקין אותה על מחיצה נקייה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

למה אי אפשר לקנות OEM? זה מה שהציעו לי בכל החנויות (וגם בחיפוש ב-ZAP), המוכרים פשוט לא ידעו לומר לי אם אני יכול להתקין את זה על נייד עם ויסטה כשדרוג ללא פירמוט. ה-OEM אמור להיות רק עבור הנייד הזה, עד כמה שאני יודע זה לפי תנאי הרישיון של מיקרוסופט.

אגב, אני מעדיף לא לפרמט כדי לחסוך זמן. כל השימוש במחשב הוא אינטרנט ואופיס, אני לא חושב שזה אמור להשתבש בשדרוג כזה. מקסימום, אם זה לא יעבוד כמו שצריך, תמיד אפשר לפרמט.

אני מבין שעליי לקנות 7 home 32b hebrew, אחרת זה לא יתאים לויסטה הקיימת. רק עדיין לא ברור לי אם הדיסק של OEM מאפשר שדרוג על גבי , או שהוא מאלץ פירמוט והתקנה מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שאמרתי OEM זה רישיון (ואין קשר לדיסק) רק בקנייה של מחשב חדש. יש מקומות שמוכרים את זה בניפרד וזה לא חוקי.

איזה גירסת ויסטה יש לך?

האם חשוב לך שיהיה ממשק האירו והמדיה סנטר? אם כן אתה תצטרך את גירסת ה-Home Premium

יש לך בקישור הבא רשימה מסודרת של מה שיש לך בכל גירסה של windows 7.

http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_7_editions

רק אל תתיחס לגירסת ה-starter ולא לגירסת ה-enterprise אלו גירסאות שלא תוכל להשיג באופן חוקי.

השידרוג כעקרון אפשרי בויסטה במקביל לגירסה ומעלה, הסבר: נניח שיש לך vista home basic אז תוכל לשדרג ל-7 home basic או home premium או ultimate תוכל לראות טבלה מסודרת הקישור הבא מאיזה לאיזה גירסה אפשר לשדרג.

http://mossblog.allthingsd.com/files/2009/08/windows-upgrade-chart.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...