מעוניין להתקין WIN7 בנוסף לXP שכרגע מותקן. WIN 7 על מחיצה קטנה. צריך לפרמט אותה. - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין להתקין WIN7 בנוסף לXP שכרגע מותקן. WIN 7 על מחיצה קטנה. צריך לפרמט אותה.

Achiron

Recommended Posts

צריך גם מסך בחירת בבוט שXP יהיה בו הברירת מחדל.

מה שאני בעצם צריך זה:

לפרמט את מחיצת Y בHDD שלי, מחיצת Y הינה מחיצה על כונן טוב וגודלה הוא 29.2 GB. אני מעוניין להתקין על המחיצה את WIN7 ולאט לאט לבצע הגירה של הכל לשם, ז"א כל ההעדפות בכל התוכנות השונות, להתקין מחדש את הכל לאט לאט. אבל שיהיה לי גם וגם בלי התנגשויות. אפשרי? מישהו מוכן לעזור לי במשימה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני במין פאניקה שאני אפרמט את כל הכונן אם אסתמך על עצמי, ומה גם, אין לי מושג לגבי יצירת BOOT SCREEN שאוכל לבחור את עמרכת ההפעלה הרצויה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש משהו שאתה לא בטוח לגביו אז פשוט אל תעשה את זה.

תן לאותה מחיצה label כדי שתוכל לזהות אותה בקלות.

אחרי התקנת 7 המערכת אמורה לזהות את המערכת הקודמת ולהכניס אותה לטבלה של הBCD ואם לא אז מקסימום "מבזבזים" עוד 5 דקות בהורדת, התקנת והגדרת easyBCD וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איני בור במחשבים ועם אני מסתדר מעולה, במערכת הנוכחית העברתי התקנה מכונן לכונן 3 פעמים (סיפור ארוך ומיותר למען האמת) אבל הקטע עם המסך בחירת בכלל לא מוכר לי (MBR זה נקרא, לא?) ובכלל, האם הWIN7 יזהה את שאר המחיצות? האם הוא יזהה את מחיצת C שעליה מותקן הXP? האם תהיה איזה התנגשות בהפעלה של כל מערכת הפעלה? האם יהיה ניתן להפעיל תוכנות ש"מותקנות" על הXP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סתם מסבך את העניינים.

מי שאחראי על אותו תפריט זה ה bootloader של מערכת ההפעלה. במקרה של התקנת 7 אחרי הbootloader שלה משתלט על התהליך ובו אתה גם מגדיר את תוכן והגדרות תפריט בחירת מערכות ההפעלה.

כאשר אתה מתקין 7 אחרי התפריט הזה אמור להיבנה בעצמו בהתאם לריבוי מערכות ההפעלה ואם לא זה ממש 5 דקות עם easyBCD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה לא יעבוד, אני אמצא אותך ואצוד אותך כמו ח...

לא בעצם אני אכנס לכאן ואכתוב תגובה נזעמת.

אבל אתה בחור טוב, כנראה זה יעבוד.

תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום מסך בחירת מערכת הפעלה וכדאי שתגיד לי איך יוצרים אחד כזה, זה שינה לי את אותיות הכוננים (ואני מקווה שזה לא אומר שזה ביטל לי את הXP) ובכללי הפכו את מערכת ההפעלה שלהם לדבר מאוד יפה אבל קצת קשה לעבודה מהירה (מרוב דובים לא רואים את היער). ואין לי , אבל לדעתי אני צריך להתקין דרייבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השינוייים שהכניסו הם ממש לטובה וגם למדו הרבה מהמתחרים שלהם.

המערכת מזהה את הכונן שעליה היא הותקנה תמיד באות "C" בלי קשר לכלום, מה שלא פוגע במערכת שמותקנת במקביל עדיין.

כמו שכתבתי: אם התקנה לא עשתה את העבודה בעצמה מבחינת התפריט, תגדיר את זה ידנית עם easyBCD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אני מקבל תשומת לב, אכן התוכנה שאמרת פתרה את העניין בצורה קלה להחריד, יש לי עדיין בעיה- אין . בכלל. התקנתי את הדרייבר של REALTEK, בדקתי את כל החיבורים, הנמכתי, הגברתי, שום דבר.

ד"א, לפי מה שאתה אומר, אותיות הכוננים ישתנו בחזרה לאותיות שאני מכיר ברגע שהפעיל את הXP שוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנת אותם על שתי מחיצות שונות נכון?

בעיקרון אני לא רואה סיבה שהNTLDR ימחק אבל תוסיף אותו דרך 7 לכונן של האקספי [אפשר למצוא בדיסק התקנה של אקספי או באקספי אחר]

[יש פה עוד אפשרויות אם צריך http://www.computerhope.com/issues/ch000465.htm#b ]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...