מחליף ל-8600GT - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחליף ל-8600GT

Neo810

Recommended Posts

היי,

כרטיס המסך שלי (palit 8600GT PCI-E TVout 2DVI) הלך ואני צריך מחליף.

הכרטיס ענה על כל הצרכים שלי כך שאסתפק בכרטיס המקביל ליכולותיו (לא חייב יציאת טלויזיה) לכן מצד אחד אני מחפש כרטיס שלא יהיה נמוך ברמת ביצועיו,

מצד שני אני לא מעוניין להשקיע יותר מדי ואסתפק בכרטיס הזול ביותר העונה על הגדרה זו.

יציאת DVI זה חובה, יישב בסלוט PCI-E.

תודה לכל העוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, אני רואה שה-HD5570 עולה בישראל בערך 450 ש"ח וזה לא משתלם בכלל.

הייתי אומר שעדיף ללכת על כרטיס DX11 עדכני... אבל בכל מקרה, אתה יכול להתפשר על זה:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=5060

שיתן את אותם הביצועים פחות או יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HD4350 GDDR2?! אתה בטח צוחק נכון?

הכרטיס הזה לא מסוגל לתת חצי ממה ש8600GT GDDR3 נותן.

HD5570 זה גם רעיון רע רע מאוד.

הכל עניין של תקציב ועד 300 שקלים אין הרבה מה לחפש:

http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=642

גם אחלה קפיצת ביצועים מה8600GT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Radeon 4650? החיבור בכרטיס שהצעת הוא PCI-E 2.0, האם זה אותו חיבור כמו PCI-E? כי אני לא יודע אם יש לי 2.0

מעבר לזה, שמתי לב בחיפוש אחר הכרטיס הנ"ל שיש לו מס' דגמים.

בזאפ בכל החנויות הוא בכלל מופיע כ-1 ג'יגה זיכרון אבל בעוד שבלינק שאתה הבאת הוא 512 מגה זיכרון אבל .

מה ההבדל?

דבר נוסף, קפיצת מדרגה זה סבבה, אבל לא הכרחי, ככה שאם יש משהו זול יותר שעדיין יהיה טוב מה-8600GT או לפחות שווה לו אז אחלה, מה שכן, ירידת מדרגה זה באמת לא מה שאני מחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Radeon 4650? החיבור בכרטיס שהצעת הוא PCI-E 2.0, האם זה אותו חיבור כמו PCI-E? כי אני לא יודע אם יש לי 2.0

תואם באופן מלא מבלי אובדן ביצועים כלשהו.

מעבר לזה, שמתי לב בחיפוש אחר הכרטיס הנ"ל שיש לו מס' דגמים.

בזאפ בכל החנויות הוא בכלל מופיע כ-1 ג'יגה זיכרון אבל בעוד שבלינק שאתה הבאת הוא 512 מגה זיכרון אבל .

מה ההבדל?

יש ערמת גרסאות שונות ל4650, עקרונית, כולן חזקות מה8600GT במעט, כולל גרסאת הGDDR2. על על פנים, מאחר וכרטיסים כאלו לא ממש מרוויחים תוספת ביצועים מכמות מעבר ל512MB, אין טעם להשקיע בגרסאת 1GB. אם הפרשי המחיר זניחים לך עם גרסאת הGDDR3, אם הם מהותיים, אז גם כרטיס עם GDDR2 יתפקד טוב יותר מאשר ה8600GT שלך תפקד.

דבר נוסף, קפיצת מדרגה זה סבבה, אבל לא הכרחי, ככה שאם יש משהו זול יותר שעדיין יהיה טוב מה-8600GT או לפחות שווה לו אז אחלה, מה שכן, ירידת מדרגה זה באמת לא מה שאני מחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון,

GDDR3 עדיף על 2 כי הוא פשוט גורם לעיבוד נתונים מהיר יותר של הכרטיס, תוספת לכרטיס ממש לא גורמת לזה, מה גם בשביל לעבור את ה512MB האלה של שימוש בכרטיס צריך כרטיס הרבה יותר חזק ורזולוציה הרבה יותר גבוהה, באמת שאין טעם לקחת יותר מ512MB במקרה שלך. אגב תמיד מהיר יותר יהיה עדיף על כמות הזכרון.

קח את הGDDR3 512MB שהצעתי לך.

מתחת לתג המחיר הזה אין מה לחפש, הפתרונות לא כל כך טובים והנה אתה אומר שאתה לא רוצה לרדת מדרגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...