חיבור 2 מחשבים רחוקים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור 2 מחשבים רחוקים

arie2006

Recommended Posts

סיב אופטי בשביל קילובייטים ספורים? :screwy:

בלי יותר מדי סיבוכים אתה יכול להשתמש בתשתית קיימת כמו חיבור לאינטנרט למשל (עדיין מדובר על דרישות שעליהן אין צורך אפילו בקו נל"ן מינימלי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסרים קצת פרטים (כמו מה בדיוק יש בין המחשבים הללו) אבל אתה יכול ללכת על חיבור LAN לחלוטין:

אופציה אחת זה לשרשר Switches בעזרת כבלי רשת רגילים. המרחק בין כל Switch יכול להיות עד 100 מטרים (הכבל עצמו, זאת אומרת). עם מתגים ביתיים וכבלים מ- זה יכול להיות פתרון זול בטרוף.

אופציה שנייה זה להשתמש ב- 2 Switches תעשיתיים ולחבר ביניהם עם (תקן של Ethernet). סיב Multimode יעבוד עד 400 מטרים, ולכן תצטרך למקם את המתגים קצת רחוק מהמחשבים, או פשוט לחבר עם סיב Singlemode (עד 2 ק"מ).

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Muller, תגיד אתה מבין בכלל מה אתה כותב? לשרשר סוויטצ'ים במשך 500 מטר? (וזה בטח רק קו אוירי) וסיב אופטי בשביל תקשורת ברמה של ISDN BRI במקרה הטוב?

עוד לפני 40 שנה היו קווי נל"ן על ממשק סריאל למשך קילומטרים, אבל היום זה כבר לא משתלם בעליל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחראי על קמפוסים של קילומטרים בודדים, שם אנו משרשרים בין Switches עם סיבים אופטים ומגיעים למהירויות מצוינות.

אז כן, אני יודע על מה אני מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משתמש ביתי או לא - כדי לחבר בין מחשבים שנמצאים 500 מטרים אחד מהשני צריך איזשהו פתרון יצירתי. פותח ההודעה שקל לסלול , אז כנראה שיש משחק עם תקציב. בקיצור - מספיק עם הפולניות. ניתן לשרשר גם מתגים ביתיים למאות מטרים - אין שום בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...