הכנת קופסא לHDD - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכנת קופסא לHDD

ZacNaboot

Recommended Posts

אחי שבר לי את הקופסא של HDD החיצוני שלי אבל ב"ה הHDD עצמו והמתאם של ה to SATA נשארו שלמים אבל הקופסא עצמה התפרקה לחתיכות ועכשיו אני צריך להכין/להשיג רק את הקופסא כי המתאם עצמו תקין

יש למישהו הצעות+הוראות איך לעשות את זה??

רצ"ב המתאם ששרד את הנפילה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקופסה הזאת היא לא ממש קופסה (ה HD פתוח ויש רק הגנה אל המעגל עצמו והכרטיס USB) אבל ניתן להשתמש איתה כמו שהיא. להגנה טובה יותר ניתן לשים מעל קופסה מפלסטיק אם ספוגים שחורים כאלה כמו באריזה של לוחות וכרטיסים

אם אתה יכול להשיג תא לכוננים 3.5 אינצ של מארז ג'נרי (תשאל במעבדת מחשבים אם יש להם מארז שבור) רצוי אחד אם מתכת דקה שקל לחתוך ולקפל

תסתכל אם אתה יכול להלביש אותו חלקית אל ה HD כך שהחלק של החיבורים יהיה בתוך התא והחלק של ה HD שאין בו כלום יבלוט החוצה. תחבר את ה HD אם 4 ברגים

עכשו תחבר את הכרטיס ל HD

תתכנן אם אתה יכול לחתוך ולקפל את החלק של התא כוננים שנמצא 'מחוץ' ל HD כך שיתאים לכרטיס + יהיו בו מקומות לחבר ברגים שמחזיקים את הכרטיס USB

תפרק את ה HD מהתא ותחתוך תקפל בהתאמה את התא. באותה הזדמנות תחתוך את כל החלק המיותר (למעלה) של התא (תקפל פנימה פינות חדות)

עכשו יש לך משהוא שטוח בגובה כמו של ה HD וניתן לתפוס בו במקומות המתאימים בדיוק את הכרטיס ואת ה HD עצמו. החלק האחורי של 2 הקירות ושל החלק התחתון מקופל מאחוריי הכרטיס כך שהוא מגן אל הכרטיס עצמו אבל לא נוגע ברכיבים (תחבר ביניהם את החלקים המקופלים שנפגשים אם ניטים או משהוא)

תלביש שקית אנטי סטטית (אפור כהה מתכתי כזה כמו ש HD חדש מגיע בכאלה) אל החלק הפתוח של ה HD כדיי שלא יגעו דברים במעגל שלו / במדבקות warranty void (מאחוריי חלק מהמדבקות יש חורים לתוך הדיסק והוא יידפק אם המדבקה נקרעת)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...