• מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת לשמור על שם או כינוי קבועים, להשתתף בקהילת הפורומים שלנו ולהנות מהגרלות ומבצעים בלעדיים לחברי האתר.

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

oferplace

סמן עכבר גדול ב WINDOWS 7

11 תגובות בדיון זה

קניתי מחשב חדש , לאחר התקנת 7 , עם כרטיס מסך ATI HD 5670 , עם הדרייברים שקיבלתי , קיימת בעייה טורדנית במיוחד

לאחר זמן מה , סמן העכבר משתנה מגודלו הטבעי לגדול יותר , ללא כל התראה או סימן מסויים , ורק אם אני עושה ריסטרט \הפעלה מחדש , המצב חוזר לקדמותו עד שזה קורה מיד שוב.

עשיתי קצת חיפוש בגוגל על הנושא , וראיתי שהבעייה קיימת בכרטיסי המסך הללו או בדרייברים שלהם אך לא מצאתי שום פיתרון למטרד המציק הזה.\

האם תוכלו לעזור לי בבקשה מכם , אני מודה לכל עונה מראש.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לבינתיים הצלחתי למצוא רק את ה 10.2 באתר של ,

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מודה לך ידידי , אני רוצה לדעת , האם אתה מכיר את הבעייה הזו אישית מאצלך ? כך שאתה יודע שזה פותר את הבעייה המזורגגת הזאת באופן ודאי ?

ושוב תודה

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

זכור לי שזו הייתה בעיה בדרייברים של ראדאון.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג איך לעשות את זה , אני אתקשר לחנות ושהם ישברו את הראש , רק בשבוע שעבר קניתי את המחשב הזה , אני אעמוד על כך שאם הם לא יודעים לסדר את זה אז שיחליפו כרטיס לחברה אחרת וזה הכל.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

למה אתם סתם מתעצלים?

העדכון ביוס ללוחות של ג'יגה בייט הוא זה שפותר את הסמן הגדול של העכבר, לא הדרייבר... הדרייבר פותר את התקיעות / מסכים אפורים לכדומה

החלפת כרטיס לא תעזור לך - עדכון ביוס ללוח האם כנראה שכן.

אפשר לעשות זאת לבד תוך 2 דקות:

http://www.gigabyte.com.tw/FileList/NewTech/old_motherboard_newtech/tech_a_bios.htm

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

גם לי זה קרה עם באטלילד וקרייסיס אי אפשר כאילו לבחור עם העכבר כלום והוא נהיה גדול והמסך נהיה על רזולצייה נמוכה.

אני אנסה עם הדרייבר הזה מקווה שהבעייה תיפתר

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים