VISTA לא עולה, גם לא ב-SAFE MODE - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

VISTA לא עולה, גם לא ב-SAFE MODE

Milford Cubicle

Recommended Posts

היי,

לפטופ עם ויסטה (32bit) חוקית לחלוטין,

אחרי מספר שניות של טעינת מערכת ההפעלה, יש מסך כחול (לחלקיק שניה ו-restart.

גם ב-safe mode - אותו דבר בדיוק. הוא נעצר בקובץ crcdisk.sys

כמו שמופיע פה: http://social.technet.microsoft.com/Forums/en-US/itprovistaapps/thread/8b95be75-dc9f-4de3-b8db-3e1811899ce6

הורדתי Recovery disk לויסטה, צרבתי וניסיתי לעשות boot - והוא אכן עשה, אבל בשלב מסויים פשוט נעצר על מסך שחור עם סמן עכבר (פעיל) ולא התקדם משם.

מה עוד יכולה להיות הבעיה?

איזה עוד דרכים לפיתרון יש חוץ מלנסות לחפש את הדיסק של הויסטה (בתקווה שהוא בכלל קיים) שהגיע עם המחשב ולהתקין את המערכת מחדש?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

היי,

לפטופ עם ויסטה (32bit) חוקית לחלוטין,

אחרי מספר שניות של טעינת מערכת ההפעלה, יש מסך כחול (לחלקיק שניה ו-restart.

גם ב-safe mode - אותו דבר בדיוק. הוא נעצר בקובץ crcdisk.sys

כמו שמופיע פה: http://social.technet.microsoft.com/Forums/en-US/itprovistaapps/thread/8b95be75-dc9f-4de3-b8db-3e1811899ce6

הורדתי Recovery disk לויסטה, צרבתי וניסיתי לעשות boot - והוא אכן עשה, אבל בשלב מסויים פשוט נעצר על מסך שחור עם סמן עכבר (פעיל) ולא התקדם משם.

מה עוד יכולה להיות הבעיה?

איזה עוד דרכים לפיתרון יש חוץ מלנסות לחפש את הדיסק של הויסטה (בתקווה שהוא בכלל קיים) שהגיע עם המחשב ולהתקין את המערכת מחדש?

תודה

שלום,

אני יודע שזאת תגובה יחסית מאוחרת, אבל גם אני חוויתי את אותה בעיה לפני כשלושה חודשים ואתמול היא חזרה שוב..

בכל החיפושים שלי, מצאתי אינספור סיבות לתקלה ועוד אינסוף פתרונות מוזרים, שום דבר חד משמעי.

בפעם הקודמת שנתקלתי בבעיה ניתקתי את אחד הכוננים הקשיחים והבעיה נפתרה מעצמה.

הפעם הבעיה חזרה בלי שום סיבה נראית לעין,למעט ההבדל שהפעם יש לי SAFE MODE לרפואה, ואני עדיין לא יודע מה לעשות.

את מוזמן לנסות ולנתק זכרונות/כוננים/רכיבי חומרה אבל לא בטוח שזה יעזור,

אם את מגלה משהו נוסף אני אשמח לדעת גם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי זה לפטופ, אז אני יכול לנתק ממנו את הכונן הקשיח אבל אז לא יהיה לי כלום...

הרצתי את תוכנת הדיאגנוזה של והיא הציגה שיש תקלות בכונן הקשיח, אז נותר לי רק להניח שמדובר בבעיה פיזית בכונן וצריך להחליף אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...