האם להתקין WIN 7 על WIND U100? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם להתקין WIN 7 על WIND U100?

I7210I

Recommended Posts

היה לי מחשב זהה ( 1000HA ) מניסיון ... תמיד חוזרים ל XP .... במיוחד במחשבים החלשים האלה .

זה ירוץ לך נחמד . לא מעבר לזה

* האחריות למחשבי זה לשנתיים אם אני לא טועה .

* אם יש לך את הדיסק שיחזור מערכת ( כזה שמוחק הכל כולל מחיצות ומתקין עם מחיצות חדשות כמו שקנית אותו חדש ) תעשה מה שבא לך .

כי אם יש לך בעית חומרה במחשב והוא לא נידלק אז גם ככה לא ידעו מה מותקן עליו .

מבחינת יש הכל באינטרנט

בהצלחה . ואם אתה לא יודע מה אתה עושה פשוט אל תעשה ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א)אם ה7 עובד טוב למה לחזור?אני במחשב שולחני רגיל מאוד נהנה מה7 והיה לי ליפני זה XP..מXP עברתי ישר ל7 לVISTA לא עברתי כי הוא באמת היה רע..אבל 7 בסדר גמור בנתיים.

דיסק יש לי .קיבלתי בעת הקנייה.

ואני מבין ממך שזה ירוץ כמו הXP ז"א לא יתקע או משהו נכון?

ב)טוב הסתכלתי בקופסה של המחשב וראיתי שיש לי דיסק RECOVERY שכולל WIN XP בפנים ככה שאני לא דואג.

עכשיו מכיוון שמדובר בנטבוק האפשרות שלי להתקין וינדוס 7 היא מDOK.הבנתי שעלי ליצור קובץISO מדיסק שיש לי בשביל להכניס את הקובץ לDOK לפי המדריך הבא

http://store.microsoft.com/Help/ISO-Tool

יצרתי קובץ ISO ע"י נרו ושאני מכניס את הקובץ לתוכנה שלהם הוא אומר שהקובץISO לא טוב ולא נותן סיבה למה..

מה לא עשיתי טוב ?!

אני מחכה לתשובות לשני השאלות אגב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית יש בעיה עם התקנות של 7 מדיסק און קי בצורת קובץ iso. לרוב הוא לא מצליח לפרמט את הדיסק הקשיח ככה עדיין לא ברור לי למה אבל זה קרה לי כבר מלא פעמים.

עדיף לדעתי לחלץ את הiso עם וינראר או 7זיפ ואז לעשות לו בוט עם Grub4dos או משהו דומה.

אפשר גם להשתמש ב WinSetupFromUSB מאוד מומלצת. יש בה אפשרות מובנית לשים 7 setup.

בכ"מ, אם החלטת להשתמש בגראב, ב menu.lst הפקודה תהיה

title Win7Install
find --set-root /[any file on your root]
chainloader /bootmgr

ותזכור לשים את הקבצים שחילצת ברוט של הדוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי נטבוק עם מפרט זהה כמעט לחלוטין לשלך המריץ חלונות 7. אין לי אמת מידה מאחר ומיד אחרי הרכישה התקנתי את חלונות 7. לפי דעתי, אם יש performance hit (וכנראה שזה יותר מאם) הוא שווה את השדרוג ממערכת הפעלה ששורשיה נטועים אי שם בתחילת המילניום החדש. חלונות 7 היא פשוט worlds better מ- בכל מובן שהוא, כך שגם אם ידרש ממני להמתין עוד כמה שניות ספורות עד להעלתה של תוכנית, זה ישתלם לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכם אנשים .השתמשתי בשתי תוכנות האחת NERO בשביל להפוך את ההתקנה לקובץ ISO מהדיסק

והשניה היא ULTRA ISO שפירמטה והכניסה לי את ההתקנה לDOK ומחקה את כולו

כרגע התקנתי את ה7 על הנטבוק שלי ואני בנתיים מרוצה עד הגג!היא לא יורדת מהXP לדעתי לגבי עולה עליה?זה נבדוק במשך הזמן ע"י שימוש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...