מבקש המלצות לקניית מכונת גילוח טובה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצות לקניית מכונת גילוח טובה

davideliy

Recommended Posts

שלום , אני בן 19 וכרגע אני נמצא בצבא ארבעה חודשים , לפני הצבא הייתי מתקלח עם סכין, אך הבנתי שקשה מאוד להתגלח עם סכין בצבא כמו שצריך.

אני מחפש מכונת גילוח שתעשה את העבודה כמו שצריך ושתחזיק מעמד (הסוללה שלה) לכמה שיותר זמן. (נמצא בשטח רוב הזמן ולא בבסיס)

אם זה משנה יש לי זיפים עבים.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל דגם של Philishave (מכונות הגילוח של פיליפס) יהיה טוב בשבילך, לדעתי. זול ואיכותי, יש לי מכונה שלהם שנים. אני גיליתי, לדאבוני, את העולם הנפלא של מכונות הגילוח ויעילותן בצבא, כשהייתי בפז"מ של שנתיים וחצי. זה לרוב נותן לוק של גילוח כמעט חלק, אלא אם יש לך רנ"ג ממש קפדן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש, מסתבר:

Philips Philishave Quadra Action HQ 6894

היא ישנה, אני מניח שנת ייצור 2003/4. בספק היכן תוכל למצוא דגם כזה, אבל בעקרון פיליפס משדרגים ומוציאים כל הזמן מכונות גילוח חדשות. ממליץ לך לבדוק באתרי השוואות מחירים.

יש את ה- HS8040. שקיבלה המון ביקורות חיוביות בזאפ. לא שאני סומך על האתר, אבל על המבקרים כן. המכונה נראית "גמישה", פחות התעכבות וקושי בגילוח אזור הצוואר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. יא צעיר, מה הבעיה להתגלח כמו שצריך בצבא עם סכין?

ב. אתמול רכשתי לאבא שלי מתנה את המכונה הזאת על סמך הביקורות של זאפ ועוד שלל שבחים שקראתי עליה ברשת, נראה שזה כמעט הרולס רוייס של מכונות הגילוח.

עוד אין לי מה להגיד עליה, מכיוון שאני אתן לו אותה רק יום ראשון, אבל אם תרצה אני אעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ במכונת גילוח בד"כ, קשה יותר להגיע לרמת גילוח גבוהה מאשר בסכין גילוח.

אין לי מושג מהי רמת הגדילה שלך הזקן שלך, אבל אם הזקן גדל לך מהר, אז יכול מאוד להיות שמכונה לא תתאים לך.

אבל בהנחה ואתה חייל קרבי, שנמצא הרבה בשטח. זה דיי חובה שיהיה לך מכונת גילוח. זה מעיק מאוד, עד בלתי אפשרי להתגלח בשטח עם סכין גילוח מבלי לפצוע את עצמך והופך להיות לסבל במיוחד מתי שקר. או שאתה מסתמך על מים מאיזה "עוקב" או מאיזה ג'ריקן מסריח.

בכל מקרה, לפי השיקול שלך אני הייתי ממליץ לך שגם סכין וגם מכונת גילוח יהיו אצלך בהישג יד.

להבדיל מרוב האנשים, אני ממליץ לך על סכין גילוח של חברת "Shick" מדגם Quatro. אני הרבה יותר מרוצה ממנו מהסכיני גילוח של Gillette.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה היא שאני רוצה מכונה , ואמרתי בתחילת השרשור שאי אפשר להתגלח כמו שצריך עם סכין , זה כי אני רוב הזמן בשטח (חייל קרבי), ומים מהעוקב ב4-5 לפנות בוקר זה הדבר לא הכי מועיל ולא הכי מקל על גילוח עם סכין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...