איך אני יודע אם כרטיס R9800SE יעבוד טוב ויציב עם אומגה? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני יודע אם כרטיס R9800SE יעבוד טוב ויציב עם אומגה?

Jack_g

Recommended Posts

התכוונתי יותר בסיגנון של מוד מה שעשו פעם ל 9500 לא פרו עשו לו עדכון ביוס ו הפכו אותו ל 9700פרו.

אבל ב9500 "פרצו" את ה4 צינורות החבואים וזה היה אותו צ'יפ (R300) עכשיו בין 9700NP ל9700PRO זה רק מהירות שעון (אין מה ל"פרוץ" חוץ מביוס שמאפשר אוברקלוק)

ובין 9700 ו 9800 יש הבדל של צ'יפ חדש (R350) ומהירויות שעון ועוד טיפה אפשרויות לכן אין לך אפשרות לעשות כזאת "פריצה"

יש מבין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון הזה יכול מאוד לעזור לי בגלל שמחר אני יהיה באיזה שבעה שמונה יבואנים ראשיים בארץ, ואני רוצה לדעת עם יש איזה שהיא דרך להבחין אך ורק על ידי מבט על הכרטיס או על ידי קריאה מהקופסא שלו?

אני מדבר על 9800se אני רוצה לקנות אותו שם ולא רוצה להתאכזב חוץ מזה אני קונה אותו בממש גרושים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל 9700 אתה באמת צריך לעדכן את הביוס לביוס שמאפשר OC

e-d-a

תחפש כיתוב של

9800SE TYPE II

או איזה כיתוב של 256BIT

תשאל אם זה הגירסא של 128BIT או 256BIT אם אתה לא רואה

אל תקנה סתם אם אתה נופל על 128BIT זה לא שווה קניה :\

הוספה: ה שיש בארץ זה 256BIT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחסר הנעליים ראיתי את הלינק שלך (תודה) אבל אין שם תמונה שמשווה בין 256 ל128 וזה מה שחיפשתי יש שם רק סוגים של 256 ביט ורק אחד עם 128 (לא ממש עוזר כי אותו כרטיס יכול להגיע רק לביצועים של 9500 פרו וזה מה שיש לי עכשיו), ולחבלה זה9800SE TYPE II די עזר אני מקווה שיהיה עוד עצות אני בנתיים במקלחת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה כמו sou less .

בכל מקרה אני מחר יהיה ביבואנים (כנראה גם של ksp ;D אבל אי אפשר לדעת) ואני יבדוק את זה עם הזכרונות מסודרים בצורה של L (שתיים מעל gpu ושתיים מצידו) וגם אנ ייחפש עם יש איפשהו על הכרטיס 9800SE TYPE II שזה אומר 256 ביט לא?

נ.ב עכשיו באמת נכנסתי למקלחת :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדקתי ביבואן שהכרטיס שלי אצלו בהחלפה היה שם את כל סוגי ה9800 אבל הם לא רצו להחליף לי בתוספת כסף נורמלית...

נ.ב המקום הזה זה חלום של [glow=red,2,300]כ-ל[/glow] אוברקלוקר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...