בעיה windows 7 x64 מצב שינה - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה windows 7 x64 מצב שינה

or_doc

Recommended Posts

יש לי את המפרט הבא

pentiume dual e2180@2.0ghz

2.0gb+1.0gb ceod 2 800 cl5

hdd 160gb 8mb sataII ויש עוד משני של 80GB IDE

gefurce 8500gt 256mb

ושמעו יש לי מלפני יולי את המערכת (עוד מהבטא) והבעיה היחידה שמטרידה אותי היא שלחזור ממצב שינה לוקח 5 דקות גם על לא פתוח כלום.

אגב יש לי עוד 3 מחשבים ישנים (מ2002-2004) והם מריצים W 7 והם חוזרים ממצב שינה הרבה פחות מהר.

השאלה שלי עם שווה לשנמך לX86 כי המערכת מהירה ויציבה ואגב אין סיכוי שאני חוזר לXP כי יש תמיכה במסכים רחבים DX10/11 וזה יעזור שהיה פירפוקס שיודע לנצל את הכ.מסך. חשוב לי לציין שהמחשב הזה לא כל כך ישן (קניתי אותו בסוף 2008). ד"א שהיה לי לכמה ימים 64 עם 1GB לא ניראלי שהיה את הבעיה זאת.

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל לא נובע מסוג המערכת. רק מכמות הזיכרון.

למעשה האפשרות מבוטלת ברגע שיש במשב 4GB ומעלה. בין השאר בגלל שזה כבר לא חוסך זמן לעומת הדלקה רגילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה כמה בשימוש. הוא מעתיק גם את המקום הריק.

לא יהיה הבדל במעבר ל-32 ביט.

אבל אם אתה לא מתכנן להוסיף , אז מערכת 32 ביט עובדת עם 3GB בצורה יותר יעילה ממערכת 64 ביט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראלי באמת היה הבדל במעבר לX86. תאמת אני צריך לחפש את הויסטה 64 וליבדוק עם הבעיה גם שמה. צריך לקחת בחשבון שאין למערכת SP1 עדיין והיא יציבה כניראה כי היא מבוססת על (אחרי ה"מחלות ילדות).

אגב סתם מעניין אותי. שקניתי מחשב לפני 5 שנים היה את הAMD 64. לא הבנתי מה הקטע אז של מעבדי ה64 ביט לא ניראלי שיש להם שימוש כל כך, אז למה בכלל הם קיימים?? ועם אני לא טועה משם התחיל המירות של הPCI-E/DDR2/SATA 2 שזה שניה את המחירים של הAGP/IDE/DDRI לרעה.

וראיתי מחשב נייח כאשר הוא מועבר למצב המתנה (Standby) הספק כח נכבה ויש נורה מהבהבת וכאשר מזיזים את העכבר המחשב נדלק תוך שניה (זה מחשב מותג). בכל המחשבים שנתקלתי בהם עד היום מצב המתנה הHDD נכבה והספק עובד כרגיל. מישהוא מכיר דרך להגדיר את זה בביוס של AMI-MSI??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...