בעיה ב-IE8 שפתאום צצה לי - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה ב-IE8 שפתאום צצה לי

xtract1

Recommended Posts

Webpage error details

User Agent: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 6.1; Trident/4.0; SLCC2; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.5.30729; .NET CLR 3.0.30729; Media Center 6.0)

Timestamp: Mon, 8 Mar 2010 16:26:52 UTC

Line: 8

Char: 2

Code: 0

URI: http://www.gaontrade.co.il/_Includes/Funclib.js

זה ה-Eror שאני מקבל כשאני נכנס לאתר גאון טרייד ורוצה להכנס למסחר בת"א. ראוי לציין שעברתי איתם על כל ההגדרות שצריכות להיות בדפדן כדי לאפשר לחלון המסחר לקפוץ ולעבוד כמו שצריך. ראוי גם לציין שעבדתי איתו בשבועות האחרונים ללא שום בעיה נראת לעיין ולא ביצעתי שום שינוי (מלבד התקנת עדכונים אולי) שאמור לגרום לשטות הזו..אשמח לעזרה כי כמו שהבנתם זה למסחר שלי בנ"יע ומחר בבוקר אני צריך את זה, תודה לכולם מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השורה הזאת בקובץ JavaScript מציינת שאמור להפתח חלון חדש שפרוס על כל המסך ללא סרגל כלים שורת כתובת.

יכול להיות שגרסא החדשה של Trident (מנוע התצוגה של IE) לא ממש עובדת עם הקוד הזה אז עם תנסה תאימות אחורה לאתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר אבל שלא השתנה כלום ורק לפני כמה ימים נכנסתי לאתר הזה. בכל אופן איך אני עושה את התאימות הזו?

נ.ב.

אוקי מצאתי את ה-Setting של העניין הזה, הכנסתי את אתר גאון טרייד לשם ועדיין כשאני לוחץ על "כניסה למסחר" וחלון אמור לקפוץ לא קורה כלום ועדיין יש לי את אותה השגיאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו בהגדרות תחת לשונית , כל מינידברים שאני לא זוכר, אבל אחרי זה יכולתי לפתוח את החלון הקופץ יופי וזה עבד נהדר בערך חודש, עד לפני כמה ימים שניסיתי..והבעיה שאני חייב את זה למחר בבוקר :S

עריכה:

אשמח אם תהיה אפשרות להפעיל את האתר הזה ב-FF בעזרת Coral ie tab או משהו בעזרת שינוי הגדרות. כי גאון עובדים רק עם IE וכשאני מנסה עם מצב IE ב-FF הוא אומר שזה לא תומך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אין חדש בנושא, היום הסרתי את ה-IE לחלוטין והתקנתי מחדש והמצב עדיין ככה. זה מוזר לי, אין לי מושג איך זה קרה ככה פתאום אבל אני חייב חייב עזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיש לי גילוי חדש בנושא - מקווה שאולי הוא יוביל לפתרון.

מאחר וה-IE המסריח שלי עדיין לא עובד אחרי כל התמיכה שלכם ושל בית ההשקעות בנוגע להגדרות וכו', לקחתי את הנייד של אבא וניסיתי גם והופ - לא הלך. ראוי לציין שבשני מחשבים אחרים בבית זה הולך בקלות ובלי בעיות - כל המחשבים ד"א עם אותו WIN7 וכו'. אז מה בכל זאת ההבדל? בנייד ובשבלי מותקן FF עם Coral IE שמשתף עוגיות עם IE ועוד כל מיני דברים. בשאר המחשבים או שאין FF או שלא מותקן התוסף והכל עובד. יכול להיות שזה קשור? בכל מקרה ניסיתי לעשות Disable במחשב שלי לתוסף ועדיין לא עובד, אולי צריך משהו שונה ואז יעבוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לי יש את Coral שמשתפת עוגיות או משהו כזה...

בכל מקרה בנתיים ניסיתי לשחק עם זה ולא הלך. אני פשוט לא מבין למה בשני מחשבים בבית אפשרי ובשניים לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...