3.5K-4K לשימוש ביתי כולל OC - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

3.5K-4K לשימוש ביתי כולל OC

Murmur

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ולגבי המעבד, מצד שני...

אז מה - לחכות עוד חודשיים?

ככה הגעתי עד היום עם 4...

יש משהו לגבי השאלה על הזכרונות?

עכשיו נשארתי עם שאלה אחת עיקרית: מה עם הזכרונות? צריך מיוחד, או תדר גבוה יותר, או שאפשר לקחת את הפושטים הכי זולים ב-1333? אני מוכן לשים כאן עוד 100-150 ש"ח בשביל להבטיח אובר-קלוק יציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המעבד-הראשי, זה יותר כמו חודש וחצי של המתנה - עד לשחרור משושי-הליבות הביתיים ע"י AMD... כך שאולי כדאי לחכות קצת, שכן השחרור בהחלט עשוי לגרור ירידת-מחירים לחלק ממרובעי-הליבות.

ולגבי הזיכרון-הראשי, אע"פ שלהמהרה (OC) קלה עד מתונה אלו הבסיסיים בד"כ יספיקו, עדיין כדאי להביא מחו"ל את הדגם שעליו המלצתי (שמחירו בארץ בד"כ פשוט שערורייתי), לדעתי, ולו רק בשל מעטפת גו"ק המובנית, ורכיבי-הזיכרון העדיפים (שעברו הליך בקרת-איכות לפעולה יציבה בתדר ובתיזמונים, ובמתח-הפעולה הנקובים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* אם אתה נעול על ריבוי-ליבות ולא מאוד לחוץ בקניה - בהחלט מומלץ בחום להמתין מעט.

* אני לא יודע לגבי שאר האפליקציות (ביחוד הראשונה שציינת) אבל MATLAB תומכת בריבוי באופן חלקי עד לא קיים וביצועיה קשורים הרבה יותר לתדר המעבד והארכיטקטורה בשימוש. לכן גם ה-630 וגם ה-I5 הם לא הבחירות האידאליות פה (וודאי לא משושה ליבות יקר מאוד בתדר נמוך). גם התמיכה של בריבוי ליבות היא חלקית בלבד.

* לפחות לגבי MATLAB, השימושים שלך לא נראים כבדים במיוחד.

* אני לא רואה מה הטעם ב-GT240 ואפילו לא ב-GT210 כאן. מובנה יהיה מעל ומעבר.

* בתקציבים שלך הסונטה הוא מהשקטים שיש ויכולת הקירור שלו היא מעל ומעבר לדרוש לך ללא כרטיס מסך מפלצתי.

בתור חובב שקט מושבע ולאור הדרישה למעל 8/10 אני חושב שה-SOLO הוא בחירה עדיפה - יכולת הקירור שלו למפרט מספקת בהחלט.

* הספק אוברקיל למערכת (אלא אם תרצה לשדרג אותה לגיימינג כבד) ומהסדרה הבסיסית והלא-שקטה-במיוחד ביחס לחלופות במחיר דומה.

* עניין הזכרונות די זניח ולדעתי גם הזולים ביותר לא יגבילו אותך ב-OC מתון וסביר.

אני גם בספק רב מאוד אם יש איזושהי הצדקה ליותר מ-4G פה.

לאחרונה ביצעתי כמה וכמה בדיקות עם הגרסה האחרונה של MATLAB (לבקשת הקהל) ואפילו FFT לא עושה ניצול בריבוי ליבות, אלא אם עושים שימוש מפורש ב-parallel computing toolbox שנראה לי ממש מיותר לשימושים שלך.

עבודה עם 64BIT תסיר את המגבלה של מקסימום 1.2G למשתנה בודד ב-MATLAB אבל גם כך זו לא מגבלה קשה במיוחד.

בהנחה שאין גיימינג וגם התוכנה הראשית שלך אינה מרובת-נימים באופן טבעי, הייתי מציע מפרט מבוסס I5-660 עם לוח H55 טוב. מדובר במערכת החסכונית והקרירה ביותר בשוק היום בתחום הגבוה של הביצועים ובפער משמעותי - חשוב מאוד למי שרוצה מערכת חרישית.

הייתרון של תדר הסטוק הגבוה ויכולת ה-Turbo Boost עושה אותה גם כדאית בהרבה כאן מבחינת ביצועים.

לטענת לפחות, WIN7 אמורה להיות יעילה בהרבה בניהול העומס על הליבות כדי לנצל באופן מעשי ויעיל את ה-Turbo Boost (וכדאי מאוד גם לא להריץ במקביל אם רוצים שהו יפעל כראוי - מתאים להרצות לילה למשל).

בכל עניין השקט, כידוע היטב לג'ו, אני עם Silencer ובמקרים רבים עוד קיצוני יותר ממנו :o הסכמנו מזמן שלא להסכים בסוגייה. :lol:

אנסה לבנות מפרט מאוחר יותר...

עם זאת, כל המפרטים שהוצעו כאן מצויינים ולדעתי מעל ומעבר לדרוש לך באמת - הפ פשוט לא אופטימליים לדרישות לדעתי.

נסה לחזור עם פרטים לגבי ה-arcGIS מבחינת התמיכה בריבוי נימים, התלות בתדר והאם יש ארכיטקטורת מעבדים מומלצת (באחת התוכנות המקצועיות שלי למשל יש פיצ'רים שלא עובדים עם מעבדי לצערי).

מפרט ראשוני בלבד, תחת ההנחות הנ"ל - חזק מאוד, קריר וחרישי.

מעבד:

[..] INTEL i5 S1156 3.2GHz 650 : "SLBLK" - BOX ₪940

לוח אם:

[..] GA-H55M-UD2H ₪617

זיכרון:

[..] OCZ 4096MB (2048MBX2) 1066 CL9 - VALUE : OCZ3V10664GK ₪488

צורב DVD:

[..] SH-S223FBLK x22 SATA BLACK ₪126

מארז:

[..] SOLO w/o ₪436

ספק כוח:

[..] SEASONIC S12II 330W BRONZE - RETAIL ₪220

קרור למעבד:

[..] SCYTHE MUGEN II REVB ₪215

דיסק קשיח:

[..] 500GB 16MB SATA2 7200 RPM : HD502HJ ₪253

כמות:2

הרכבת מחשב:

[..] הרכבת מחשב + בדיקת מאמץ 24 שעות + בדיקות מקיפות (חינם לחברי הפורומים להזמנות מעל 3000 ש"ח !) ₪0

מחיר סופי: ₪3545

המפרט הורכב ב - www.IQPC.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הפירוט :yelclap:

יש לי כמה תשובות ושאלות בעקבות ההצעות שלך:

* אני לא רואה מה הטעם ב-GT240 ואפילו לא ב-GT210 כאן. מובנה יהיה מעל ומעבר.

אני רוצה לעשות קצת עריכת סרטונים ביתית ב-HD, יש חשיבות, לא?

וחומצזה - לוחות עם כרטיס מובנה לא מוגבלים מאד מבחינת אוברקלוק?

* בתקציבים שלך הסונטה הוא מהשקטים שיש ויכולת הקירור שלו היא מעל ומעבר לדרוש לך ללא כרטיס מסך מפלצתי.

בתור חובב שקט מושבע ולאור הדרישה למעל 8/10 אני חושב שה-SOLO הוא בחירה עדיפה - יכולת הקירור שלו למפרט מספקת בהחלט.

שכנעת אותי. אם כי נורא מתחשק לי ה- Lancool K60 אלא שאני קצת חושש מכל החורים שיש בו, גם מבחינת כניסת אבק

* הספק אוברקיל למערכת (אלא אם תרצה לשדרג אותה לגיימינג כבד) ומהסדרה הבסיסית והלא-שקטה-במיוחד ביחס לחלופות במחיר דומה.

המלה שלך קדושה לגבי כמות הוואטים הנדרשת, לגבי ההערה על הסדרה הבסיסית - במפרט שלי מופיע ספק מאותה סדרה, רק ה- S12II 430W

איך ה-330 יחזיק בעת שדרוג עתידי (מעבד, בלי גיימינג אמרנו) ותחת אוברקלוק? אולי בכל זאת עדיף לי לשים עכשיו עוד 70 ש"ח ולא לשים 350 ש"ח בעוד שנתיים?

* עניין הזכרונות די זניח ולדעתי גם הזולים ביותר לא יגבילו אותך ב-OC מתון וסביר.

טוב.

אני גם בספק רב מאוד אם יש איזושהי הצדקה ליותר מ-4G פה.

גם אני חושב ככה

לאחרונה ביצעתי כמה וכמה בדיקות עם הגרסה האחרונה של MATLAB (לבקשת הקהל) ואפילו FFT לא עושה ניצול בריבוי ליבות, אלא אם עושים שימוש מפורש ב-parallel computing toolbox שנראה לי ממש מיותר לשימושים שלך.

מקבל

בהנחה שאין גיימינג וגם התוכנה הראשית שלך אינה מרובת-נימים באופן טבעי, הייתי מציע מפרט מבוסס I5-660 עם לוח H55 טוב.

אז 660 או 650 שהכנסת במפרט שהצעת?

מדובר במערכת החסכונית והקרירה ביותר בשוק היום בתחום הגבוה של הביצועים ובפער משמעותי - חשוב מאוד למי שרוצה מערכת חרישית.

איך הלוח הזה מבחינת אופק שדרוג - לתמיכה במעבדים עתידיים ויכולת סבירה? אפשר לשים עליו גם i5 750 ולהרביץ אוברקלוק? ובעוד שנתיים כשלכולם יהיה משושה ליבות אני אוכל לשדרג גם? אני שואל כי אני כבר 6 שנים תקוע עם לוח בתושבת 478 ולא רוצה שזה יקרה לי שוב

נסה לחזור עם פרטים לגבי ה-arcGIS מבחינת התמיכה בריבוי נימים, התלות בתדר והאם יש ארכיטקטורת מעבדים מומלצת (באחת התוכנות המקצועיות שלי למשל יש פיצ'רים שלא עובדים עם מעבדי לצערי).

הוא עובד לי באוניברסיטה בצורה סבירה בהחלט עם כפול- ב-2.4 גה"צ, אני מניח שלא יהיו בעיות מיוחדות עם מערכת חזקה יותר

מעבד:

[..] INTEL i5 S1156 3.2GHz 650 : "SLBLK" - BOX ₪940

לוח אם:

[..] GA-P55M-UD2 ₪594

זיכרון:

[..] OCZ 4096MB (2048MBX2) 1066 CL9 - VALUE : OCZ3V10664GK ₪488

צורב DVD:

[..] SH-S223FBLK x22 SATA BLACK ₪126

מארז:

[..] SOLO w/o ₪436

ספק כוח:

[..] SEASONIC S12II 330W BRONZE - RETAIL ₪220

קרור למעבד:

דיסק קשיח:

[..] 500GB 16MB SATA2 7200 RPM : HD502HJ ₪253

הרכבת מחשב:

[..] הרכבת מחשב + בדיקת מאמץ 24 שעות + בדיקות מקיפות (חינם לחברי הפורומים להזמנות מעל 3000 ש"ח !) ₪0

מחיר סופי: ₪3525

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לעריכת סרטונים ביתית כמעט ןאין חשיבות לכרטיס מסך אם כי יש תוכנות מסויימות שתומכות בכך. המעבד שלך חזק מעל ומעבר לנושא - ודאי לעריכה ביתית מזדמנת. בכל מקרה תמיד תוכל להוסיף בהמשך במידת הצורך - חבל מראש לקנות משהו ש-99% לא תזדקק לו ומעלה משמעותית את פליטת החום של המערכת.

2. ה-Lancool אכן נראה אטרקטיבי ומאוזן מאוד בין איכות, מרחב, שקט ויכולת קירור. ה-SOLO הרבה יותר מכוון לאיכות ורמת שקט מקסימלית ופחות לקירור של מפרטים כבדים - בו אין לך צורך של ממש כל עוד לא תשים בו כרטיסי מסך מפלצתיים + משושה ליבות ב--OC. אפשרי אבל לא מומלץ.

3. ה-330W יחזיק בקלות גם עם כרטיס מסך MID ואיזה מעבד שתבחר. עם זאת, אני תמיד תומך בלקחת מעט יותר אם התקציב מאפשר כי באמת חבל לחסוך היום 70 ש"ח ואח"כ להידרש להחליף ספק. ממש ממש לא חובה.

4. לדעתי אכן ה-650/660 הם הכדאיים ביותר כאן. היכולת לעבוד עם הכרטיס המובנה מביאה את צריכת ההספק/פליטת החום לרצפה בעוד תדר הסטוק הגבוה + turboBoost מביאים את הביצועים לתקרה במקרה שלך.

5. מבחינת אופק שדרוג דווקא AM3 נראית כיום כבחירה הנבונה יותר. ל-1156 כלל לא צפויים מעבדים עדיפים בטווח הנראה לעיין (אפילו ברמת ההצהרות) ול-1366 צפוי רק משושה ליבות שיתומחר בסביבות ה--5K מסדרת האקסטרים וכלל לא רלוונטי לך מהסיבות שציינתי (מלבד המחיר). הבעיה שמעבדי ההייאנד של הם מפלצות הספק וחום מה שהולך נגד הרצון למפרט שקט (אם כי HSF רציני יתמודד איתם בכבוד).

אני מבין בהחלט את החשש שלך - אני נתקעתי בזמנו עם לוח 915 שאמנם בתושבת 775 אבל תמך רק ב-P4 ולא ב-C2D לאותה תושבת בדיוק. עניין התושבת זה בדיוק מה ש"מכר" אותו בזמנו ובסוף התברר כבלוף. מצד שני, ל- יש מוניטין טוב מאוד בעניין אבל קשה לדעת.

6. עם לוחות H55 של למשל מגיעים בקלות ל-4.0-4.3GHZ עם I5-650 ואני מניח שעם GB זה לא שונה (רק לא בלוחות אינטל). תתיעץ בפורום OC בעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדעה שונה, ולמרות שהבעתי אותה בתחילת השירשור יתכן שהמלל שנשפך מאז כיסה עליה, אז דעתי בקצרה:

היות ומתוכנן OC ואתה פוזל לכיוון מעבדים כבדים בהוה\בעתיד אז לדעתי הכיוון צריך להיות גוף קירור טוב למעבד, מארז מאוורר, וספק חזק וטוב.

לא הייתי מסתפק ב-330W, ולא הייתי לוקח את הסונאטה\SOLO למשימה הזו. רוב הוצאת החום שלהם מתבצעת ע"י הספק, שכתוצאה מכך מתחמם בתהליך.

עבור OC הייתי מעדיף מארז כמו ה-300 או ה-200 שספק הכוח לא אחראי על הוצאת החום מהמארז.

אם יש כוונה לשחק עם עריכת , בהחלט הייתי לוקח את כרטיס המסך. הוא מציע תמורה מצוינת בעלות נמוכה (יחסית לכרטיסי מסך).

כמובן שאם מדובר על אחת ל.. ושימוש שולי מאוד אז אפשר להסתפק בכל דבר, גם במובנה, כי אז זמן ההמתנה שלך הוא חד-פעמי (בערך) ולכן לא קריטי.

מה שכן - בהחלט מחזק את המלצתו של tmpusr - אם יש כוונה לבצע OC קח את הרעיון שיש לך לגבי המפרט הרצוי ותתיעץ בפורום OC לגביו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה - בהגדרה, OC ושקט לא הולכים ביחד ואין ממש טעם לבחור פלטפורמה חסכונית במיוחד ואז לעשות עליה OC משמעותי ולצפות לרמת שקט טובה.

אני חושב שה-660/650 גם כך עובדים בתדר מאוד גבוה, ודאי עם TurboBoost ולחובב שקט בתקציב מוגבל זו שטות ממדרגה ראשונה לעשות להם OC משמעותי.

OC מיועד למעבדים תקציביים שרוצים מהם מקסימום ביצועים וכאשר התועלת הצפויה מצדיקה את ההשקעה הנוספת על מארז/ספק/HSF/מאווררים וכן את תוספת החום, הרעש, ההספק והסיכון.

לאור השימושים הצפויים פה אני חושב שה-660/650 יספקו כאן הרבה מעל ומעבר ללא כל OC ואז ניתן גם לקבל מפרט חרישי ומשתלם מאוד במחיר שפוי.

אם בכל זאת מתעקשים על OC הייתי הולך כאן על מפרט אחר לגמרי ומראש מוותר על רמת שקט מעל "טובה אם אתה לא מאוד רגיש לנושא".

במקרה זה אני בהחלט מסכים שכדאי ומומלץ מאוד להשקיע על ספק חזק יותר ומארז בעל יכולות קירור עדיפות (ד"א - גם ל-SOLO וגם לסונטה יש מאוורר 120 מ"מ אחורי ש"מפנה" חום מהמארז - למה אתה טוען שמאוורר הספק הוא האחראי הבלעדי?).

מפרט ל-OC עם פשרה ברמת השקט.

מעבד:

[..] AMD PHENOM II X4 955 (3.2GHz) - BLACK EDITION - BOX ₪866

לוח אם:

[..] GIGABYTE GA-MA785GMT-UD2H ₪504

זיכרון:

[..] ADATA 4096MB (2048MBX2) DDR3 1333 CL9 - CORE I5 READY ₪568

צורב DVD:

[..] SAMSUNG SH-S223FBLK x22 SATA BLACK ₪126

מארז:

[..] LANCOOL PC-K58B w/o PSU ₪364

ספק כוח:

[..] SEASONIC S12II 430W BRONZE - RETAIL ₪319

קרור למעבד:

דיסק קשיח:

[..] SAMSUNG 500GB 16MB SATA2 7200 RPM : HD502HJ ₪253

הרכבת מחשב:

מחיר סופי: ₪3468

* המפרט הזה גם יפתור לך את עניין התושבת וגם תקבל מעבד עם 4 ליבות פיזיות ויכולת OC אדירה.

* אם תרצה גם OC במפרט כזה וגם כרטיס מסך כבד - כדאי לעלות אפילו לגרסת ה-500W פה.

* ההבדל בצריכת ההספק בין המפרט הקודם לנוכחי הוא כמעט של 80% תחת עומס וכ~60% במנוחה למיטב זכרוני.

זה עוד לפני OC שמקפיץ את הצריכה באופן אקספוננציאלי.

* אל תצפה לרמת שקט של מעל 6-7 במקרה הטוב, ודאי לא עם OC (לפחות איך שחובב שקט כמוני מגדיר את הסקאלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה טוען שמאוורר הספק הוא האחראי הבלעדי?

רוב הוצאת החום שלהם מתבצעת ע"י הספק

הספק נמצא מעל ה-CPU, המאוורר האחורי בצד, שניהם באותו גודל אז באופן אידיאלי כל אחד יפנה חצי, אבל חום עולה ולכן אני מניח שרוב הוצאת החום מתבצעת ע"י הספק... לא טענתי שהוא האחראי הבלעדי :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד:

[..] INTEL CORE i5 S1156 3.2GHz 650 : "SLBLK" - BOX ₪940

לוח אם:

[..] GA-P55M-UD2 ₪594

מערכת כזו לא תפעל - מהסיבה הפשוטה שאיננה כוללת כרטיס-תצוגה כלשהו !

ולגבי הבחירה במעבד כפול- שמחירו הנו כמחיר מרובע-ליבות חזק... דעתי, כפי שהובעה פה לא מזמן, היא שזהו קוצר-ראיה (מעבר לטווח הקצר, לפחות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת ג'ו - זה סתם TYPO וכפי שציינתי במלל הכוונה ללוח H55 ולא P55. תודה על התיקון.

לגבי ה"כפול ..." זה בדיוק כמו הטיעונים של "ליבות מודבקות..." בזמנו - בפועל הוא מריץ 4 ת'רדים ולא שניים ובזכות העובדה שיש לו רק שתי ליבות פיזיות ובתהליך יצור מתקדם הוא שומר על הספק נמוך מאוד, פליטת חום מזערית ותדרי עבודה גבוהים במיוחד.

מה שמשנה זה הביצועים בפועל ולא אמירות בסגנון הנ"ל והעובדה שאין עליה עוררין היא שבישומים שאינם מרובי נימים מטבעם (כמו בת'רד הנוכחי ובמרבית השימושים היומיומיים) קשה מאוד למצוא מעבד שמסוגל להביס את ה-650/660 במעטפת הספק כוללת שאפילו קרובה.

בישומים שהם מרובי-נימים מטבעם, HT בהחלט אינו יעיל כמו 4 ליבות פיזיות, אך עדיין ממש לא מדובר ב"כפול ליבה" והתדר הגבוה בד"כ מפצה באפליקציות שעושות שימוש חלקי בריבוי נימים.

כמובן שאם מעטפת הספק, חום ורעש לא קריטיים, יש תקציב לכרטיס מסך נפרד וממילא מתכננים OC משמעותי - עדיף לקחת I5-750 עם 4 ליבות פיזיות במקום (או 4X630 + 785GMT אם רוצים לחסוך הרבה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אציין כי ערכת-השבבים H55 (בניגוד ל-P55 ול-H57 למשל), איננה כוללת תמיכה ב-IMS-RAID - כך שיהיה ניתן אז להגדיר מערך RAID מסוג אחד בלבד על שני הכוננים-הקשיחים הכלולים (או להסתפק בתצורת JBOD - שבד"כ איננה צפויה לתרום רבות לביצועי-המערכת).

ולגבי תכונת ה-HyperThreading, יש לדייק : יהיו ה-"נימים" המחוברים לאותה ליבת-עיבוד יחידה רבים ככל שיהיו - זה בהחלט לא יוסיף עוצמת-עיבוד לאותה ליבת-עיבוד יחידה - שהיא למעשה זו שמבצעת את העבודה בפועל.

יעילות המערכת אמנם עשויה לגדול באופייני-עבודה מסויימים - כגון ובעיקר כאלו שאינם מעמיסים אף אחד מה-"נימים" עד למלוא יכולתו.

ולמיטב ידיעתי והבנתי, אין שום קשר בין HTT ל-"ליבות מודבקות" (כפי שהיו למשל במעבדי ה- Q6x00).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי RAID כבר הבעתי את דעתי די והותר פעמים - מיותר ובקונפיגורציות כאלה זה כבר ממש מופרך לטעמי.

ההסבר שלך לגבי HT נכון בחלקו השני בלבד - אבל באמת שזה חורג בהרבה מהת'רד. מבחן התוצאה מוכיח שאחרי כל ההסברים והתיאוריות - לשימושים שציינתי אין כמעט תחרות ל-650/660 בטווח מחירים שפוי וברמה קרובה אפילו של מעטפת הספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכל התורמים לדיון

עכשיו, בואו נראה אם נפלו לי כמה אסימונים...

AMD Athlon 2 X4 630 2.8Ghz Quad Core AM3 Tray, יחידות 1

₪507

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=1333

מעבד תקציבי לצורך אוברקלוק, עם אופק שדרוג מקסימלי ל-AM3, יוחלף כשמשושי הליבות יהיו יותר זמינים, זולים וקרירים

Scythe Mugen 2 - Infinity For Socket 1156, יחידות 1

₪220

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=1676

קרור בלי פשרות למטרות אוברקלוק ושדרוגים עתידיים

Gigabyte MA785GMT-UD2H AMD785G CHIPSET, יחידות 1

₪471

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=1158

לוח אם AM3 לאובר-קלוק, כולל כרטיס גרפי מובנה לחסכון בעלות כרגע, אם אצטרך בעתיד אקנה כרטיס נפרד

Transcend 2GB DDR3 1333Mhz Core I3 I5 I7, יחידות 2

₪502

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=759

הכי זולים שיש - מקווה שלא יכשילו אוברקלוק בינוני

Samsung 500GB 16MB Sata2 HD502HJ SpinPoint F3, יחידות 2

₪500

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=1324

צורב Samsung SHS223 x 22 Sata- ATA Black, יחידות 1

₪111

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=844

LanCool PC-K60 W/o PSU ללא ספק כוח, יחידות 1

₪418

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=1417

מארז איכותי, מאוורר, ושקט ככל האפשר (לא בונקר)

SeaSonic S12II-430 430Watt 80Plus Bonze, יחידות 1

₪314

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=1579

שקט ומספק צרכי שדרוג עתידי

מקלדת מולטימדיה מעוצבת חברת Perixx דגם 303 לבנה, יחידות 1

₪95

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=1444

הרכבת מחשב מעל 3000 ש"ח ובדיקת מאמץ לחלקים, יחידות 1

₪50

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=56

סה"כ מחיר לכל המוצרים:₪3188

המפרט הורכב באתר:http://www.rsm.co.il/

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...