עזרה בהחלטה בין צ'יפסטים: P55 vs H55 vs H57 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בהחלטה בין צ'יפסטים: P55 vs H55 vs H57

Recommended Posts

אני מתכוון לשדרג את המחשב וחשוב לי הביצועים והתאימות לשאר הרכיבים של הערכת. פחות חשוב לי הרחבות או תוספות.

עם תקציב של 3800 ש"ח, אני מתכוון לקנות מעבד 750 i5, כרטיס מסך ATI HD 5850 וזכרון OCZ 2x2Gb 1333Mhz.

מה שמשאיר לי התלבטות קשה ובערך 700-800 ש"ח ללוח אם.

:s05: :s05: :s05:

איזה עדיף לקנות בעלות המינימלית עם הביצועים המקסימלים?

איזה לוח יחזיק מעמד לטווח זמן ארוך יותר ללא שדרוג? (קראתי שיש לוחות שמגיעים עם USB3 וכו')

האם יש חשיבות ליצרן? (Gigabyte, או Intel). מבחינתי המחיר חשוב יותר מהיצרן במקרה הזה.

אני לא מתכוון לעשות CrossFireX אז גם זה לא רלוונטי.

ובאמת, מה ההבדל המשמעותי בין הצ'יפסטים P55, H55, H57 (חוץ מהעובדה שה P55 לא מגיע עם GPU שאני גם ככה לא צריך).

זקוק לעצתכם ועזרתכם.

תודה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום חשיבות ליצרן. מסתכלים על המוצר- על המחיר שלו, על התמורה שהוא נותן לכסף מכל הבחינות. יום אחד יכול להיות המוצר הכי טוב של X ולמחרת של Y.

אני אומר מוצר ולא לוח כי אני מדבר על כל דבר שאתה קונה. לפעמים אולי מחוץ לתחום המחשבים היצרן גם אומר על האמינות- אבל כאן זה לא ככה.

ההבדלים בסטיקי וגם כאן:

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/clarkdale-review_2.html#sect0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום חשיבות ליצרן. מסתכלים על המוצר- על המחיר שלו, על התמורה שהוא נותן לכסף מכל הבחינות. יום אחד יכול להיות המוצר הכי טוב של X ולמחרת של Y.

אני אומר מוצר ולא לוח כי אני מדבר על כל דבר שאתה קונה. לפעמים אולי מחוץ לתחום המחשבים היצרן גם אומר על האמינות- אבל כאן זה לא ככה.

ההבדלים בסטיקי וגם כאן:

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/clarkdale-review_2.html#sect0

תודה, אבל זה יותר מדי מידע מבולבל בשבילי ואני לא מצליח להבין מזה הרבה.

אני מבקש לדעת קצת יותר בפשטות מה לדעתכם יתאים לצרכים שלי בתור ולפרטים שרשמתי למעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח P55M-UD2. פשוט וקל.

תבדוק את המפרט של הלוח- אם חסר בו משהו מצידך אז תספר ונמליץ על לוח אחר בהתאם. אי אפשר לנחש מה מתאים לך אז מתחילים מהזול ועולים למעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...