Dell vostro 1320. מה אתם אומרים? מיואשת... :-( - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell vostro 1320. מה אתם אומרים? מיואשת... :-(

ymds

Recommended Posts

שבוע טוב לכולם,

כבר יותר משבועיים שאני מחפשת (בנרות) . עד שהחלטתי לקנות את המחשב הנ"ל, נתקלתי בביקורות לא כ"כ מעודדות באינטרנט:

http://www.notebookcheck.net/Dell-Vostro-1320.19368.0.html.

אני כבר באמת מותשת מהחיפושים, ממש אודה למי שיוכל לעזור!!! :nixweiss:

הצרכים שלי הם:

13" (לכל היותר 14)

4000 ש"ח +-

חשוב שהמחשב יוכל להתמודד עם תיכנות ברמה סבירה (SQL ACCSESS), עם התוכנה פלאש (לא רק הנגן..), ומעט .

קל משקל - עד 2 ק"ג.

האם בתקציב הנ"ל, יש קניה יותר "חכמה" מה- vostro 1320?

אני פשוט חוסכת כבר לא מעט זמן, וכמובן שיכאב לי להתאכזב מהמחשב......

תודה רבה רבה מראש ולילה טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו הייתה דרישת מינימום בשביל לחסוך לדברים אחרים, אבל הדגם הנ"ל כולל גם את מה שצריך בשביל הדרישות שלה וגם מסך 15".

אם יש בעיה עם 15" אז כמובן שאפשר ללכת על דגם אחר עם מסך קטן יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו מה למשל? מאוד חשוב לי עניין הניידות, שהמחשב יהיה קל..

פתאום ראיתי את הביקורות הלא טובות והגעתי למצב שאני כבר באמת לא יודעת מה לקנות.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מחפש מחשב עם נתונים דומים.

נוטבוקים זולים מקבלים בדרך כלל תוצאות נמוכות מ80 בסיכום של נוטבוקצ'ק ואז הם נוספת אוטומטית אזהרה, למרות שבביקורת באתר לפעמים ממליצים על המחשב.

יש גם את DEL vostro v13 שהוא מחשב מודרני ומלוטש יותר שמקבל ציונים קצת יותר טובים אבל הוא ממש חלש, והמסך שלו נמוך, אותו גובה כמוvostro 1220 שהוא 12" (וחזק בהרבה).

וגם HP ProBook 4310s נראה לא רע.

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=741445

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במסגרת האילוצים שלך - אכן זה המחשב הטוב ביותר במחיר הזה. את מקבלת גם 3 שנים אחריות, וגם איכות בניה יחסית סבירה, ומעבד חזק.

במידה ואת הולכת לעשות הרבה עבודות ב PS או לחילופין - לעשות עבודה משמעותית ב SQL - שווה להוסיף 200 -300 שח ולקנות דיסק 7200 RPM , זה שווה כל שקל.

קחי בחשבון שאפשר לעשות מעט מאוד בפלאש או PS על מסך 13".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...