עזרה | חיבור דיסק קשיח חיצוני לטלווזיה - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה | חיבור דיסק קשיח חיצוני לטלווזיה

NivLevy

Recommended Posts

שלום יש ברשותי 32 LCD 32LH70YR סקרלט. לטלווזיה יש חיבור 2.0 עם ממשק שלם לחיבור וגם קורא Divx עכשיו אני מעוניין לקנות דיסק קשיח של 320GB ולחבר לטלווזיה ולמלא אותו בסרטים ועוד

עכשיו אמרו לי לא לקחת סיכונים ואם הטלווזיה היא אז לקנות גם דיסק קשיח של אז מצאתי את הדיסק קשיח הזה:

http://www.ktzat.co.il/ProductInfo.asp?ProdId=5339

והיום ניגשתי לקנות אותו ושם הסביר לי המוכר שבדרך כלל לטלווזיות שיש חיבור אז הם עובדות על Flash שזה לחיבור של דיסק אונקי בדרך כלל ואם אני רוצה שטלווזיה תיקרא את הדיסק קשיח אז ה- צריך לעבוד עם Hard Disk.

השאלה שלי היא כזאת האם הסקרלט שלי עובדת עם חיבור של הארד דיסק ואז אני יוכל לחבר דיסק קשיח חיצוני ולעבוד איתו או שלא.

תודה רבה לעוזרים! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר בין יצרן הטלויזיה ליצרן הכונן הקשיח.

שנית, אין טעם לחבר כונן קשיח לטלויזיה. היא לא תדע לקרוא כונן בפורמט ב-NTFS וגם לא תדע לנגן ב-HD מהכונן (או לנגן HD מכל מקור אחר, לצורך העניין).

אם אתה יכול להשאיל דיסק חיצוני ולנסות אותו על הטלויזיה שלך, זה יהיה הכי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל זאת להכיל סרטי divx. בעיקרון זה ישמש בעיקר לטלווזיה ואני יודע שזה 320 ג'גה זה המון כי כמה כבר סרטים יכנסו במיוחד שזה כולה divx ולא איזה סרט באיכות HD אבל אם אני ידע שזה עובד אז אני יקנה ישתמש בו לטלווזיה וגם למטרות שונות. בכל זאת זה מוצר חיוני ושימושי!

וזה שורה על מהמפרט הטכני של הטלווזיה עם זה עוזר:

USB 2.0 אקטיבי - חיבור המאפשר צפייה בסרטי Divx, תמונות והאזנה למוזיקה באמצעות חיבור התקן חיצוני.‎

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חייב .

תעיף מבט באייבורי, יש כונן של סיגייט באותו נפח ובמחיר הרבה יותר נורמלי. (נראה לי שגם עם יותר אחריות)

אתה חייב שיהיה במערכת קבצים FAT, הוא לא יזהה NTFS.

וכפי שאמרו אולי הוא לא יקבל מספיק חשמל מה- של הטלויזיה.. אי אפשר לדעת מראש. אם יש לך 2 חיבורים אז אתה יכול להרגע כי עם הכונן של סיגייט מקבלים כבל Y (מתפצל) של .

לגבי תוכן HD.. לא צריכה להיות בעיה אם הטלויזיה מסוגלת לנגן תוכן שכזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ממה שאני מכיר קבצים גדולים (סביבות ה2.5G) לא "יסכימו" לעבור לכוננים המפורמטים לFAT32, האם אני טועה?

ודבר שני מדוע לא ניתן להקרין סרטי HD דרך הUSB ? האם בשביל לראות סרטי HD אני חייב לחבר אותו דרך המחשב ?

מתנצל על ההקפצה אבל האשכול הזה מתאים מאוד לנושא שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגודל המרבי לקובץ במערכת קבצים FAT32 הוא 4 גיגה. בקשר לטלוויזיה - חלק מדגמי הסקרלט תומכים בNTFS, שאר הטלוויזיות והDVDים

הסלוניים לא. אין לך אפשרות לראות HD דרך הטלוויזיה\DVD כי הם לא מצוידיים המקודדים המתאימים ובטח שלא בחומרה מספקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...