נימאס כבררררררררררר מהHD5870 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נימאס כבררררררררררר מהHD5870

bigrambo

Recommended Posts

דייייייייייייי כמה אפשר אם בעית הסרטים באתרי סירטונים כמו YOUTUBE ואחרים כל פעם שאני רואה סרטים בצפיה ישירה מאתרים המסך ניהיה פיתאום לבן או שחור ואז חוזר וכל המחשב ניהיה איטיייייייייייי וזה בטוח מהכרטיס מסך כי היה לי NVIDIA לפני זה ולא היה בעיות. יש לי WIN7 64 BIT ודריבר מעודכן לכרטיס מסך. הלוח שלי זה P55 UD6

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ ^

אין לי שמץ של מושג מה עשית...

הקובץ שנתתי לך להוריד, הקבצים של הביוס נמצאים בתוכו...

תוריד את זה,

http://rapidshare.com/files/359867993/P55UD6.F8.html

1. זרוק את הקובץ הזה בספריה הראשית בדיסק און קי שלך,

2. תפעיל את המחשב מחדש ותכנס לביוס עלידי לחיצה על כפתור DEL,

3. לחיצה על כפתור F8 ( בתוך הביוס ) תוציא אותך לחלון אחר ששם יתבצע העדכון של הביוס

4. תבחר את הקובץ שהעלתי לך והעדכון יתחיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי את הקשר בין עדכון ביוס לבעיה שלו אולי אני מפספס משהו?

תנסה להפוך את מנהל ההתקנים של כרטיס המסך ללא זמין ולראות אם יש הבעיה חוזרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי את הקבצים על ה DOK אבל אם זה משנה יש שם גם שירים וכמה תיקיות

יכול להיות שהוא צריך להיות נקי לגמרי לצורך העידכון? וכל הניסיונות לעלות ל DOK לא כל כך הצליחו אני אמור ליראות איזשהו תפרטי של עידכון ביוס או כל דבר אחר??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי את הקשר בין עדכון ביוס לבעיה שלו אולי אני מפספס משהו?

תנסה להפוך את מנהל ההתקנים של כרטיס המסך ללא זמין ולראות אם יש הבעיה חוזרת.

יש בעיות ידועות עם לוחות ג'יגהבייט עם כרטיסי HD5000, בניהם הדבר שהוא סובל ממנו, הדבר הראשון שעושים הוא עדכון ביוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכנתי אם התוכנה @BIOS אבל עדיין יש בעייה ב משחק STREET FIGHTER4 אם ה V SYNC בהתחלה הכל בסדר אחרי כמה דקות המשחק מקרטע משהו שלא קרה אם הכרטיס של שהיה לי מישהו יודע איך אני פותר הבעיה הזאת אחת ולתמיד כי זה נימאס לי כברררררררר הוצאתי 2000 שקל על הכרטיס החרא ולהריץ משחק מכות פשוט אם V SYNC הוא לא יכולללללל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון שמור על שפה נקיה, זה לא יעזור אם תוציא את העצבים פה זה רק ימנע מאנשים להתיחס ברצינות לבעיה שלך וחבל.

האם יצא לך לבדוק טמפרטורות של הכרטיס?<

האם הבעיה שהיתה לך בYOUTUBE נפתרה?

תהיה עקיב אל תקפוץ מבעיה לבעיה שאתה בכלל לא כותב מה קרה עם הבעיה הקודמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכנתי אם התוכנה @BIOS אבל עדיין יש בעייה ב משחק STREET FIGHTER4 אם ה V SYNC בהתחלה הכל בסדר אחרי כמה דקות המשחק מקרטע משהו שלא קרה אם הכרטיס של שהיה לי מישהו יודע איך אני פותר הבעיה הזאת אחת ולתמיד כי זה נימאס לי כברררררררר הוצאתי 2000 שקל על הכרטיס החרא ולהריץ משחק מכות פשוט אם V SYNC הוא לא יכולללללל

דבר ראשון תרגע.

הבעיה הזו לא קשורה לעדכון הביוס.

הייתי מוריד rivatuner ומפעיל את הd3d override כדי שלא יהיו נפילות fps קשות. (חפש בפורום לפרטים ספציפים)

אתה היחיד שמדווח על בעיה עם ה-vsync וסטרייט פייטר, תבדוק שהבעיה היא לא משהו שקשור למשחק עצמו או לעומס מתוכנות שעובדות ברקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיות כאלה יוצרות minidump? אם כן, ממולץ לך לקרוא אותם.

ולדעתי עידכון זה לא משהו שכדי למהר לעשות, טעות אחת והלך המחשב.

יש לך עדיין אחריות, כך את זה לחנות ותדווך, יכול להיות שזו תקלה מהיצרן... לך תדע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...