Radeon 9800 Pro... כדאי לקנות? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Radeon 9800 Pro... כדאי לקנות?

TipX-Bomb

Recommended Posts

אהלן,,,

יש לי כמה שאלות שאני מעוניין שתענו לי עליהן לפני שאני קונה (אולי) את הכרטיס מסך הזה..

1) אם אפשר להפוך 9800 SE אל 9800 PRO בעזרת הדרייברים של אומגה.. למה בעצם לקנות 9800 PRO או אפילו למה לקנות 9800 NP? אם במילא אפשר להגיע לרמה של ה-Pro עם שניהם...?

2) א. מתי יגיע ה-Radeon 9800 Pro XT (ככה אומרים? XT? :P בכל אופן הכוונה היא אל הגרסה החזקה יותר של הכרטיס...) לארץ?

ב. כמה הוא צפוי לעלות?

ג. הוא יהיה עם 256MB? הוא יהיה שווה את ההפרש בינו לבין ה-Pro?

3) יש גרסאות של Radeon 9800 Pro שהם בעלי 256MB? (אבל לא האלה עם ה 256MB -II שעולים 3000 ש"ח..)

תודה לכל העוזרים!!! :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא תמיד יעבדו הדרייברים של אומגה ואם יעבדו הם לא תמיד יהיו יציבים

בשביל להגיע לרמה של הפרו עם ה9800NP צריך לעשות OC וזה מסוכן ומבטל אחריות ואין צורך בדבר כזה

2. הXT רק הוכרז לפני כמה ימים כך שיהיה עוד די הרבה זמן עד שהוא יגיע והוא יעלה בישראל מלא כסף

כן הוא יהיה עם 256 ולפי מה שראיתי הוא עוקף את הפרו הרגיל ב10-15 אחוז ועולה כנראה הרבה יותר כך שזה לא שווה

3.לא ראיתי גרסאות של 256 שעולות פחות מ3000 שקל

בקיצור הכי משתלם זה ה9800NP

או שאתה מוכן להסתכן ולקנות את ה9800SE ולהתקין את הדרייברים של אומגה

מקווה שעזרתי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא תמיד יעבדו הדרייברים של אומגה ואם יעבדו הם לא תמיד יהיו יציבים

בשביל להגיע לרמה של הפרו עם ה9800NP צריך לעשות OC וזה מסוכן ומבטל אחריות ואין צורך בדבר כזה

2. הXT רק הוכרז לפני כמה ימים כך שיהיה עוד די הרבה זמן עד שהוא יגיע והוא יעלה בישראל מלא כסף

כן הוא יהיה עם 256 ולפי מה שראיתי הוא עוקף את הפרו הרגיל ב10-15 אחוז ועולה כנראה הרבה יותר כך שזה לא שווה

3.לא ראיתי גרסאות של 256 שעולות פחות מ3000 שקל

מקווה שעזרתי ;)

1. סבבה, אז אתה אומר שאם אני רוצה ביצועים כמו של ה-pro עדיף לי לקנות אותו ולא לקנות se או NP בתקווה שה-omega יציל אותי?

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח את ה9800NP כי הוא הכי משתלם מבחינת ביצועים\מחיר

הפרו הרבה יותר יקר ולא שווה את המחיר שלו

תבין.. עכשיו יש לי 9500 Pro ואני רוצה לראות הבדל גדול [מאוד] בביצועים בכרטיס מסך הבא שאני יקנה..

אתה בטוח שה9800 יספק את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבין.. עכשיו יש לי 9500 Pro ואני רוצה לראות הבדל גדול [מאוד] בביצועים בכרטיס מסך הבא שאני יקנה..

אז תחכה לאן אתה ממהר יש לך אחלה כרטיס עוד שנה תשדרג וגם אז לא היה צורך לדעתי.... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך כרטיס טוב מאוד וחבל על הכסף שתשקיע בכרטיס חדש

יהיה הבדל כמובן אבל הוא לא יהיה שווה את הכסף

למה אתה לא מרוצה מה9500פרו? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך כרטיס טוב מאוד וחבל על הכסף שתשקיע בכרטיס חדש

יהיה הבדל כמובן אבל הוא לא יהיה שווה את הכסף

למה אתה לא מרוצה מה9500פרו? ???

אני מרוצה (11350 ב- 2001 SE ;D) אבל זה משהו אחר..

ההורים שלי אמרו לי שאם אני רוצה לשדרג משהו אז הם יכולים לתמוך בי ב-500 ש"ח. (יש לי עוד כסף משלי...)

(את הכרטיס מסך הנוכחי אני יכול למכור ב-700 ש"ח)

אז אני מחליף (בחינם), קונה מעבד חדש, ומארז חדש, ונשאר כסף (damn!) אז חשבתי על כרטיס מסך חדש..

אבל עכשיו אתם אומרים לי לחכות אז אני יחכה.. ;)

דרך אגב המפרט הנוכחי שלי הוא:

AMD 2000+

Vantec AeroFlow

Neno-Therm Blue2

Leadtek K7NCR18D

Samsung 512MB 333mhz (בשני כרטיסים)

ATi (BBA) 9500 pro

WD 80GB 7200rpm 8MB cache

Spire HD05040B/S FlowCooler

LF Flatron F700B

CD-ROM x52

1.44 Floppy

מארז גנ'רי עם , מכיל 4 מאוררים. כבלים מסודרים היטב.

Chaintech 2 IDE + 1 Floppy Rounded Cables Kit

400W Generic Power Supply

Microsoft Keyboard

Logitech MX700

Altec-Lansing ATP3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק שאתה לא צריך לקנות כרטיס מסך חדש, אתה לא צריך לקנות שום דבר חדש! המערכת שלך חזקה מאד ותריץ כל משחק מצויין... עזוב, יותר טוב תעשה רושם על ההורים שלך ותגיד להם שאתה לא רוצה לשדרג כרגע אלא רק בעוד חצי שנה-שנה.

ה9800 הוא כרטיס יותר חזק ממה שיש לך, אבל הוא באותה ליגה. אין שום סיבה לבזבז ככה כסף... יש לך כרטיס מעולה שאם הוא היה קיים עכשיו, הרבה היו קונים אותו כרגע. זה כרטיס טוב מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק שאתה לא צריך לקנות כרטיס מסך חדש, אתה לא צריך לקנות שום דבר חדש! המערכת שלך חזקה מאד ותריץ כל משחק מצויין... עזוב, יותר טוב תעשה רושם על ההורים שלך ותגיד להם שאתה לא רוצה לשדרג כרגע אלא רק בעוד חצי שנה-שנה.

ה9800 הוא כרטיס יותר חזק ממה שיש לך, אבל הוא באותה ליגה. אין שום סיבה לבזבז ככה כסף... יש לך כרטיס מעולה שאם הוא היה קיים עכשיו, הרבה היו קונים אותו כרגע. זה כרטיס טוב מאד.

למה כלום?

הלוח אם מוחלף חינם אם אני קונה מעבד חדש.. (עשיתי עם אחי עיסקה - הוא קונה איזה שאני רוצה, אני מקבל אותו והוא מקבל את הלוח שלי + המעבד שלי)

ומארז יש לי ג'נרי.. אז למה לא? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בשביל מה אתה צריך להחליף לוח אם ומעבד? בשביל הקטע? יש לך מעבד לא רע בכלל כרגע... מספיק ביותר להיום. עוד שנה-אולי משהו אחר. אבל עכשיו אתה לא צריך להחליף! כשתחליף עוד שנה, באותו הכסף שתבזבז עכשיו אתה תקבל מעבד הרבה יותר חזק. אז לא חבל? ומה בוער לך כל כך להחליף את המארז? נו אז מה שהוא ג'נרי? אתה מתכנן או משהו שאתה רוצה לקנות מארז איכותי? כשבאמת תצטרך שדרוג(כשתראה שמשחקים לא עולים לך טוב...) אז תשדרג. למה סתם? אתה רוצה להגיד שיש לך כרגע משחקים שאתה לא מרוצה מהביצועים שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...